Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale muszę ją wypowiadać? Bo Polsat mam od 5 lat , miałem umowe na 2 lata i dekoder na własność.. a jak skonczyła mi się umowa po prostu opłacałem dalej.. Jak ostatnio zapłaciłem na rok z góry to właśnie w październiku kończy mi się termin ważności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa, którą podpisałeś z CP na te 2 lata, jeśli nie została w odpowiednim momencie wypowiedziana, to automatycznie po tym okresie dwóch lat przeszła na czas nieokreślony, co oznacza, że nadal masz obowiązek opłacania abonamentu. A to, że opłacałeś abonament po tym okresie i kiedyś zapłaciłeś im abonament z góry, to tylko na poczet tej umowy - jakbyś przestał płacić, to zapewne otrzymywałbyś upomnienia o zaległym abonamencie. Ona nadal trwa, więc jeśli nie chcesz płacić dwóch abonamentów - za CP i za n - jednocześnie, to umowę z CP trzeba będzie wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie przeglądałem najnowszą ofertę TV "n" a dokładniej urodzinowe promocje. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć dlaczego w różnych wariantach (wielka rewolucja, wszystkie pakiety n, Mini FULL i FULL) pomimo, że każdy z nich posiada 6 pakietów tematycznych to ilość dostępnych w nich kanałów po polsku jest różna?? Przykładowo w Pakiecie "wielka rewolucja"jest zapis "wszystkie kanały tematyczne w tym 75 kanałów po polsku (13 kanałów HD) a np. w pakiecie "FULL" jest podobny zapis: dotyczący wszystkich kanałów tematycznych ale tym razem "w tym 85 kanałów po polsku (18 kanałów HD). Sądziłem, że zawartość tych pakietów tematycznych jest stała dla wszystkich abonentów a pozostałe kanały typu np. premium znajdują się w osobnych pakietach. Czym więc a dokładniej jakimi kanałami różnią się poszczególne "wersje" pakietów tematycznych?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę niefortunnie jest to przedstawione na stronie "n" bo np. kanał HBO HD, Cinemax HD itd. jest jakby dawany dwa razy - raz jako kanał w pakiecie tematycznym a drugi raz w "wszystkie filmowe opcje dodatkowe". Teraz więc jak się zliczy wszystkie kanały ilościowo to wyjdzie więcej niż w ogóle jest. Cóż niech i tak będzie - dzięki za odpowiedź. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. W n nie ma wersji SD takich kanałów jak HBO, Eurosport, FOXLife, Cinemax. Już o nSport nie wspominając. Czyli praktycznie wszystkie kanały które mają swoją symultaniczną wersję HD(taka sama ramówka) są udostępnione tylko w wersji HD co pozwala odciążyć transpondery ze zbędnego SD, a dodatkowe opłaty nie są za to pobierane.

 

Wyjątek to chyba tylko Eurosport 2 i 2 HD ale myślę, że to już nie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...