Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na jaki adres wysłać wypowiedzenie do n-ki ? kraków czy warszawa ? w umowie jest napisane że została zawarta pomiędzy siedziba w warszawie ul klobocka 23

 

uwaga prosze o pomoc! jeżeli umowa była zawarta 04.12.2010r na 24 miesiące , a wypowiedzenie wyśle 04.09.2012r to naliczą mi jakąś karę lub coś

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej i najszybciej wybrać się do salonu Play lub innego punktu sprzedaży tv-N i na miejscu z dowodem + nr umowy złożyć wypowiedzenie umowy na gotowym blankiecie od N-ki . Dodam ze w punkcie wklepują wypowiedzenie n do systemu N-ki więc natychmiast jest odnotowana twoja rezygnacja a ty otrzymasz potwierdzenie złożenia wypowiedzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie najlepiej złożyć w CPS lub CPiS z listy dostępnej tutaj: http://n.pl/oferta/jak-kupic ewentualnie należy je wysłać na adres:

 

platforma n

Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

na Kłobuckiej 23 znajduje się siedziba, natomiast w Krakowie biuro obsługi klienta które zajmuje się m.in. wypowiedzeniami. Wysłanie wypowiedzenia na adres w Warszawie może wydłużyć czas zatwierdzenia wypowiedzenia lub uniemożliwić jego dotarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygasła ważność filmu.Czyli do kiedy da się go wypożyczyć.

Mogło też tak być że po ściągnieciu nVOD też ma się ileś czasu na obejrzenie go. I ten termin minął.

 

na jaki adres wysłać wypowiedzenie do n-ki ? kraków czy warszawa ? w umowie jest napisane że została zawarta pomiędzy siedziba w warszawie ul klobocka 23

 

uwaga prosze o pomoc! jeżeli umowa była zawarta 04.12.2010r na 24 miesiące , a wypowiedzenie wyśle 04.09.2012r to naliczą mi jakąś karę lub coś

???

Rezygnacja musi być dostarczona na 30 dni przed końcem umowy. To ważny warunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie pytanko bo coś mi nie pasuje. Chciałem tak jak piszą włączyć Ligę Mistrzów ( nie mam pakietu N Premium) piszą, że można to zrobić przez dekoder ( podłączony do sieci). Wchodze do strefy abonenta ale nigdzie nie ma albo nie umiem odszukać opcji do zaznaczenia „Liga Mistrzów UEFA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...