Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam właśnie promocję n-ki i widzę pewną nieścisłość. W promocji na pakiet StartHD (http://n.pl/nsklep/promocje/starthd) kanał nsport nie znajduję się wśród kanałów HD, tylko w kanałach sportowych i nie ma czerwonego znaczka HD. W wyższym pakiecie (http://n.pl/nsklep/promocje/swiathd) jest już normalnie wśród kanałów HD i ze znaczkiem HD. O co chodzi? W tym niższym pakiecie jest dostępny ten nsport w wersji SD (ten który jest w TnK)?

 

Dodam, że w regulaminie w promocji StartHD nie ma tego kanału w ogóle wymienionego! Więc o chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

początkiem tego roku (9 luty) podpisałem umowę z "N" na 13 miesięcy (świąteczna wielka rewolucja) i obowiązuje ona do końca marca... Teraz pytanie zasadnicze - powiedziano mi, że obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, niemniej w regulaminie wyczytalem 3 miesięczny okres wypowiedzenia ( "abonament moze wypowiedziec umowe zwarta na warunkach niniejszej promocji z zachowaneim 3-miesiecznego okresu wypowiedzenia. bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna sie w pierwszym dniu okresu rozliczeniowego nastepujacego po dniu zlozenia wypowiedzenia"). Może ktoś rozwiać dylemat jak to z tym rozwiązaniem umowy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki masz promocję - miesięczny okres wypowiedzenia, jak przegapisz, skończy się promocja, cena wzrośnie do cennikowej [np 80 zl zamiast 48] to wtedy dowiesz się że podpisałeś, że poza promocją obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia, dlatego trzeba pilnować terminów

 

Przeglądam właśnie promocję n-ki i widzę pewną nieścisłość. W promocji na pakiet StartHD (http://n.pl/nsklep/promocje/starthd) kanał nsport nie znajduję się wśród kanałów HD, tylko w kanałach sportowych i nie ma czerwonego znaczka HD. W wyższym pakiecie (http://n.pl/nsklep/promocje/swiathd) jest już normalnie wśród kanałów HD i ze znaczkiem HD. O co chodzi? W tym niższym pakiecie jest dostępny ten nsport w wersji SD (ten który jest w TnK)?

 

Dodam, że w regulaminie w promocji StartHD nie ma tego kanału w ogóle wymienionego! Więc o chodzi?

 

pewnie chodzi o to, że w najniższym pakiecie ten kanał jest tylko w wersji SD, a wersja HD i dodatkowe klony w czasie rozgrywek LM są dopiero w pakiecie droższym

 

10 sierpnia 2011 telefonicznie podpisałem umowę w promocji Sony.

 

Konsultant proponował mi zakup anteny z konwerterem twin za 98 zł. Jednak niestety nie skorzystałem z tej propozycji.

 

Dzisiaj już widzę, że jednak zrobiłem błąd, gdyż przydała by mi się ww. antena i konwerter do nBox recordera, bo widzę że moja antena 60 cm (Wizja TV) odbiera transponder 11.449 H tylko w godzinach porannych (i to tylko przy mało zachmurzonym niebie).

 

Czy jak zadzwonię na infolinie, to mam szansę otrzymac antene i konwerter w tej cenie ???

 

A może wystarczy, że wykonam podmianę konwertera (posiadam nowy model Sharpa) ???

 

możesz zapytać też w punkcie sprzedaży nki po ile mają anteny i konwertery, w mojej okolicy mieli dobre ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki masz promocję - miesięczny okres wypowiedzenia, jak przegapisz, skończy się promocja, cena wzrośnie do cennikowej [np 80 zl zamiast 48] to wtedy dowiesz się że podpisałeś, że poza promocją obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia, dlatego trzeba pilnować terminów

A, czyli do końca lutego w sumie mam czas na wyslanie wypowiedzenia (umowa do konca marca) -- git, dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów. Otóż mam taki problem że od kilku dni zniknął mi polsat, fox i jeszcze kilka programów. Siłę sygnału mam na 37% a jakość na 100%. Jest to podłączone do anteny sat która jest na dachu jest tam konwerter Inwerto Quad i to dalej idzie do rozdzielni. Dodam ze talerz który jest na budynku ma okolo 14 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam umowę z cyfrą+ do końca listopada.

Chciałbym przejść do n, jaką najlepszą ofertę mogę ugrać???

Odrazu uprzedzam że interesuje mnie pełny pakiet.

No może zrezygnowałbym jedynie z opcji kanałów erotycznych bo nie są mi potrzebne.

Oraz mam kilka pytań:

Co dają w Vod - Picture Box ???

Czy są jakieś ciekawe premiery na N Film ???

Oraz czy to prawda żę N film wkrótce przestanie nadawać dla N Premium ????

i w końcu ostatnie pytanie co to znaczy multiroom premium czy standard? czy dostane kilka tunerów i kart bo interesuje mnie telewizja na trzech odbiornikach.

PS: Serio da się przewinąć program o 7 dni jak piszą na stronie ???

Z góry dziękuję za odpowiedzi będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przejść do n, jaką najlepszą ofertę mogę ugrać???

Odrazu uprzedzam że interesuje mnie pełny pakiet.

No może zrezygnowałbym jedynie z opcji kanałów erotycznych bo nie są mi potrzebne.

http://n.pl/nsklep/promocje

 

Oraz mam kilka pytań:

Co dają w Vod - Picture Box ???

http://n.pl/vod/picture_box.html

 

Czy są jakieś ciekawe premiery na N Film ???

http://n.lajt.pl/epg/3,pakiety.html

 

Oraz czy to prawda żę N film wkrótce przestanie nadawać dla N Premium ????

Zamiast dwóch kanałów filmowych w HD, będziesz miał 4 kanały HD (przynajmniej według skanu ulotki, który krąży po sieci) z filmami, sportem (LM), serialami i być może koncertami i dokumentami.

 

i w końcu ostatnie pytanie co to znaczy multiroom premium czy standard? czy dostane kilka tunerów i kart bo interesuje mnie telewizja na trzech odbiornikach.

https://satkurier.pl/news/70015/multiroo ... lonie.html

Tu masz naprawdę wszystko dobrze opisane.

 

PS: Serio da się przewinąć program o 7 dni jak piszą na stronie ???

Możesz sprawdzić program kanałów na 7 dni do przodu poprzez EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytałam o nowej ofercie multiroom w N i mam dwa pytania. Czy w N jest możliwość wzięcia dwóch dekoderów na których będą nagrywarki z twardym dyskiem? Część filmów nagrywam dla siebie a część nagrywa syn i wygodniej by było jakby mógł obejrzeć swoje u siebie w pokoju. Czy w N jest taka możliwość? Ile by to kosztowało? Wolałabym oczywiście tanie rozwiązanie bo na płacenie dwóch abonamentów mnie nie stać. Druga sprawa to kwestia montażu dekoderów, czy kable które mam w tej chwili w domu po cyfrowym Polsacie mogą być wykorzystywane do innych operatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w „n” jest nowa oferta w której możesz wziąć dwa dekodery z dostępem do nagrań z twardego dysku, który jest na jednym z nich, płacisz jeden abonament tylko cos tam sie doplaca za dodatkowy dekoder . Podlaczenie normalnym kablem antenowym, dodatkowo tylko musisz miec w domu router albo podłączenie kablem sieciowym między dekoderami ale to ci macherzy z eNki zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem, to znaczy, że mam dysk na jednym dekoderze ale mogę oglądać na obydwu? A to podłączenie do routera lub tego drugiego kabla jest konieczne? Router od Internetu czy chodzi o coś innego? Przepraszam, może to głupie pytanie ale po prostu nie znam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeden dekoder z nagrywarka i twardym dyskiem ale na obydwu mozesz ogladac to co jest nagrane. Z routerem chodzi o to, ze musisz miec podlaczenie do domowego Internetu, min do przesylania wszystkiego miedzy dekoderami, sa jeszcze inne opcje np. VOD Ale to nie musi byc router, moze być kabel sieciowy. Na ich stronie znajdziesz szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nBox recorderze, podczas zmiany softu na TURBO, nastąpi skasowanie nagrań, które mam obecnie nagrane na twardym dysku ???

 

Jakie jeszcze zalety posiada soft TURBO, oprócz tego że pojemnośc HDD do nagrań filmowych wzrasta z 80 do 250 GB ???

 

W jaki sposób (najtańszy koszt) można sobie "załatwic" soft TURBO od n-ki ??? Może podacie jakiś swój przykład ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nBox recorderze, podczas zmiany softu na TURBO, nastąpi skasowanie nagrań, które mam obecnie nagrane na twardym dysku ???

Nie.

 

Jakie jeszcze zalety posiada soft TURBO, oprócz tego że pojemnośc HDD do nagrań filmowych wzrasta z 80 do 250 GB ???

Inna grafika, bardziej rozbudowane EPG, Youtube (częściej niedziałajacy niż działający :D ), gry jakieś tam jeszcze bajery. W każdym razie najważniejszy fakt to większa pojemność dysku na nagrania.

 

W jaki sposób (najtańszy koszt) można sobie "załatwic" soft TURBO od n-ki ??? Może podacie jakiś swój przykład ???

Czekać aż wycofają jakiś kanał z oferty i zadzwonić na infolinię. Albo wysłać wypowiedzenie, gdy kończy ci sie umowa. W pierwszym przypadku zazwyczaj ludziom udało się wytargować soft turbo za free, w drugim przypadku sami dzwonią z promocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wziąć n wraz z turbodekoderem. ALE!

Poczytałem parę informacji na necie i jest parę spraw z 2009 roku i 2010 roku, które przeszkadzały użytkownikom.

Było to między innymi:

1. Po wyłączeniu TV, nie działa radio pojawia się HDCP problem

2. Gdy ten HDCP się świeci na wyświetlaczu, po włączeniu TV nie też można cofnąć tego co niby powinno się nagrać przy włączonym dekoderze (funkcja przewijania do tyłu tego co już przeleciało - nie chodzi o nagrania)

3. Nie działa programowanie kanałów do nagrania przez internet.

4. Nie działa Youtube.

 

Stąd moje pytanie, czy te błędy zostały wyeliminowane na stan obecny, jeżeli tak to który z punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...