Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Baterie są w zestawie, więc raczej trzeba je zwrócić.

A co do pudełka, to wystarczy iść do najbliższego spożywczaka - tam Ci kartonów dostatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszytkich. Mam nadzieje ze ktos mi pomoze rozwiazac ten problem, otoz mam telewizje N i laptopa z tunerem w ExpresCard. CHce podlanczyc dekoder z tunerem poprzez COMPOSITE VIDEO. Problem w tym ze jak wlanczam dekoder, wyskakuje obraz na ktorym jest napisane "test", chwile potem wszystko znika obraz robi sie ciemny ale glos pozostaje. I teraz kiedy podlanczam dekoder z karta tunera w laptopie poprzez scart ---> CVBS to jest dzwiek i glos a na poprzez COMPOSITE juz tego nie ma!! Ktos mi powie dlaczego? Kabel od COMPOSITE jest na bank dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapewne pytanie banalne i byc moze juz bylo jesli tak to przepraszam. Chodzi mi o liste kanalow czy mozna ustawic wlasna liste bo to co wybieram i niby tworze liste chyba nie do konca spelnia moje oczekiwania. Widze w epg ta liste natomiast nie wiem czy da sie przelaczyc by to byla glowna liste mojego nboxa.

 

Jeszcze kilka pytan z mojej strony:

W jaki sposob najlepiej podlaczyc nboxa z zestawem kina domowego (sony str-dg-820) teraz mam wszystko podpiete przez hdmi i na kilku kanalach mam 5.1 na innych 2.0 czy zmieni sie cos jak podlacze przez optyczny ?

Podpisalem w sklepie umowe na 12 miesiecy z nboxem. Czy powiedzmy istanieje mozliwosc wymiany dekodera na recorder po kilku miesiacach nie tracac praw do promocji ? Czy ewentualnie trzeba by bylo duzo doplacic do recordera? Teraz nie bralem rekordera bo nie chcialem na sile byc uczesliwniany przez kolekcje vod.

 

PETER PARKER - Baterie są w zestawie, więc raczej trzeba je zwrócić - kurcze ja ich nie miałem w zestawie. Dodatkowo widzę ze mam w nbok wpisany czyjs numer umowy i nie wiem w jakis sposob zrobic by zapamietal moj. Non stop pojawia sie tamten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2 Miesiące temu zadzwoniłem do n-ki, aby mi wyłączyli VOD bo byłem po promocji, okazało się że zadzwoniłem za późno i musiałem placić 40 zł za VOD na ostatni miesiąc, powiedzieli mi że przyjdą "Rozliczenia", przyszedł rachunek i 38ZŁ! Podobno jak się zmniejszy to będzie trzeba płacić 20zł, a tu nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w dobrym temacie sie dopisuje, ale mam pytanie odnosnie ntalk. nie wiecie moze dlaczego od jakiegos czas nie ma tam tych najlepszych talkshowow - tj. jaya leno, conana obrajana i davida lettermana (ten jest,ale bardzo rzadko).

czy to jakas przerwa w nadawaniu w polsce czy moze w stanach po prostu sie te programy skonczyly na dobre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwól że wrócę do mojego pytania, Dalej mi nie przyszedł ten film, :cry: to może trzeba przywrócić ustawienia fabryczne :?::?:

 

Możesz jedynie czekać, i mieć nadzieję, że przez 48 godzin zdąży się ściągnąć na dysk recordera. W momencie zamawiania film też był w zakładce "Wkrótce w ofercie"? Jeśli nie to złóż reklamację, powinni zwrócić kasę lub przedłużyć okres dostępności filmu.

 

Co do ntalk to wydaję mi się, że zmienili profil tego kanału na typowo dla kobiet i dla tego dominują tam Rozmowy w toku, Dr Phil, Oprah Winfrey Show itp. Chociaż z tego co widzę to w przyszłym tygodniu będzie O'Brien, Leno i Letterman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwól że wrócę do mojego pytania, Dalej mi nie przyszedł ten film, :cry: to może trzeba przywrócić ustawienia fabryczne :?::?:

 

Możesz jedynie czekać, i mieć nadzieję, że przez 48 godzin zdąży się ściągnąć na dysk recordera. W momencie zamawiania film też był w zakładce "Wkrótce w ofercie"? Jeśli nie to złóż reklamację, powinni zwrócić kasę lub przedłużyć okres dostępności filmu.

 

Co do ntalk to wydaję mi się, że zmienili profil tego kanału na typowo dla kobiet i dla tego dominują tam Rozmowy w toku, Dr Phil, Oprah Winfrey Show itp. Chociaż z tego co widzę to w przyszłym tygodniu będzie O'Brien, Leno i Letterman.

 

Czas liczy się od pojawienia się filmy w nBoxie czyli albo przycisk OTWÓRZ , albo pojawienie się komunikatu, tak samo miałem jak zamówiłem Kung Fu Panda, pojawił się komunikat i zaczął się mierzyć czas (48h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo,

nie wiem wlasciwie gdzie dokladnie to napisac ale mam pytanie,

od pewnego czasu nie mam programu Anixe HD z astry ,czy jest to spowodowane zmiana czestotliwosci albo n-ka nie nadaje juz Anixe HD?

dziekuje za odpowiedz.

Ze te programy sa na tej czestotliwosci to wiem ale jak mozna je znowu ogladac,poniewaz z czestotliwoscia nie moge sobie sam ustawic tych programow na n-box

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nowych usług bedzie mozliwosc zdalnego ustawienia nagrywania filmów i programów przez Internet

i telefon komórkowy. Wystarczy komputer z dostepem do Internetu, badz telefon komórkowy z przegladarka

stron internetowych. Ustawianie nagrywania bedzie mozliwe poprzez specjalnie przygotowany interaktywny

program telewizyjny na stronie www.n.pl. Bedzie to pierwsza w Polsce ramówka w pełni kontrolowana przez

Internaute. Dzieki niej, Klient telewizji n bedzie miał mozliwosc nie tylko ustawic nagrywanie wybranej pozycji

programowej, ale i przegladac programy poszczególnych kanałów z tygodniowym wyprzedzeniem.

Internauta bedzie mógł ustawic własna kolejnosc kanałów.

Na ostatniej konferencji było mówione że przez internet można nagrywać programy, jak dekoder jest podłączony do internetu, albo przez drogę satelitarną, ale to może trwać od kilki do kilkunastu minut, do dnia dzisiejszego nie ma możliwości nagrania przez internet programy drogą satelitarną :read: . Pisze: Usługa dostępna tylko dla dekoderów z dostępem do internetu! :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie. Na czym polegają te promocje? Jeśli teraz kupiłbym n-kę, ile bym płacił za pakiety ze sportem, muzyką, informacjami, hitami filmowymi oraz Kultura, Nauka, Świat?

Byłbym zainteresowany recorderem.

Czy w przypadku Grand Prix na żużlu w ofercie VoD mógłbym np. wykupić te GP, żeby obejrzeć je na n-ce? (GP leci na Canal+).

Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...