Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

" O RETY KABARETY " To już powtarzają już kilka , a może kilkanaście razy w kółko.

W tym tygodniu nawet wpadka się zdarzyła że przed reklamą i po reklamie puścili to samo. :crazy:

 

Seriale także powtarzają już też któryś raz z kolei.

 

Może lepiej by odkodować go ponownie bo " chyba " licencji na nadawanie seriali na terenie RP nie potrzeba :read:

 

A przynajmniej więcej wpływów mieli by z reklam których i tak jest dużo jak na kanał kodowany i do tego na takim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie rozumiem tych narzekań w stylu : "co zrobili z tego kanału" itp. Kanał, gdy był adresowany do widzów w Polsce, jako tako się prezentował. Teraz jest dla Polaków za granicą. W USA zapewne z chęcią go oglądają, gdyż jest tam mało kanałów w naszym języku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Polsat 2 również był kierowany do widzów za granicą. Zapomniałeś o podawanych w zapowiedziach strefach czasowych? :wink:

Czy Polacy za granicą mają inny gust niż my? Też na pewno mają dosyć tych ciągłych powtórek! W Europie zdecydowana większość ma wywiezione dekodery płatnych platform z full pakietami. Jedynie poszkodowani mogą czuć się ci w USA i Australii, gdzie doi się od nich miesięcznie nawet 80$ za transmisję 5 kanałów na krzyż, z których połowa to ciągle powtórki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy za granicą mają dużo większy problem niż my - mianowicie muszą płacić za Polsat 2 :) Ale zawsze to wyboru (w zależności od kraju) pozostaje im iTVN oraz TVP Polonia - te dwa kanały także mają dość duży zasięg, w USA dodatkowo zawsze można oglądać TVN24, Tele 5, TVS czy Kino Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Drogi Karolu. To nie jest żaden argument, że "program jest dla Polonii i dlatego leci w nocy". Jeżeli już, to przyczyną braku powtórek mogą być reklamy amerykańskich firm, które są wmontowane do programu. Interwencja też jest programem typowo dla widzów w Polsce, a mimo to jest powtarzana w ciągu dnia w Ameryce. Nie mówiąc już o amerykańskich filmach i serialach murzyńskich, które nijak się mają do naszych realiów, a mimo to stacje telewizyjne uparcie karmią nas tego typu produkcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znowu go odkodowali ? pamietam kilka miesiecy temu ze zakodowali ten kanał i schowałem dekoder na strych (samsunga 350). Wczoraj znowu go podłączyłem aby zobaczyć czy żyje. Wywalil mi napis ze jest nowe oprogramowanie, zainstalowalo sie i co dziwo widze ze Polsat 2 znow jest niekodowany :woot: Postanowili wrócić do fta ? Kilka miechów nie korzystałem z tv więc nie jestem na bierząco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Na początku miałem zamiar napisać o tym w kąciku DX-era, ale ostatecznie zdecydowałem tutaj - więcej osób by przeczytało, a może i zainteresowało ;)

 

Dzisiaj miałem niezły ubaw oglądając poranny quiz Wygraj teraz, ale nie na Polsat 2, a w ramach dosyłu programu z satelity Amos 4W. W czasie przerwy reklamowej, ekipa z reżyserki urządziła sobie zabawę, a może wspomnienia z najlepszych tekstów dzwoniących kierowanych w stronę prowadzącej program. Było bardzo ciekawie, padały najlepsze teksty, np. pokaż mi swoją du*ę, odp. prowadzącej: Słuchajcie, co się z wami dzisiaj dzieje, jaka du*a, du*pę mogę pokazać ale po programie i inne ciekawe epitety :lol: Te najlepsze wpadki w programie emitowano jako podkład dźwiękowy do tego, co jest na obrazkach (zdjęcia w spoilerze). W tym samym czasie na Polsat 2 leciała masa reklam, których większość nie lubi oglądać :]

 

 

moto0299.jpgmoto0301.jpgmoto0302.jpgmoto0303q.jpg

moto0304.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja pojawiła się chociażby na portalu media2.pl oraz podobno sama Vectra o tym informowała, chociaż nie mogę tego osobiście potwierdzić. Natomiast satkurier.pl nic w sprawie Polsatu 2 nie wspomniał. Jednak nadzieja zarówno na Polsat 2, jak i kanały sportowe Polsatu w Vectrze istnieje nadal, o czym z resztą pisze chociażby portal wirtualnemedia_pl:

- Poinformowaliśmy o ewentualnych zmianach, bo obowiązują nas przepisy Prawa Telekomunikacyjnego, nie oznacza to jednak, iż jest to decyzja ostateczna. Rozmowy z Polsatem trwają - tłumaczy nam Krystyna Kanownik, rzecznik prasowa Multimediów. Możliwe jest, że negocjacje zakończą się pozytywnym wynikiem jeszcze w tym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...