Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Ktosiu napisał:

Ciekawe jak długo odblokuje, jak na razie działa opcja rozdziału użytkowników by za dużo ich nie korzystało na raz z jednego IP w serwisie streamingowym. Skończą sie adresy i zwiększy liczba użytkowników to w końcu zablokują  tak jak aktualnie ma Nord, cyber itp.

Jakoś od ponad roku nie mogą zablokować, choć właściwie trwa to dłużej, bo w rożnych poradnikach o VPN, Windscribe jest tym jednym z kilku nielicznych polecanych do DAZN. A dziesiątki innych, w tym dość popularnych są skutecznie blokowane.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te VPN które działają z VOD bez problemów, przepuszczają ruch do serwisów streamingowych przez łącza domowych, często nieświadomych użytkowników, którzy instalując darmowe VPN czy inne apki przy okazji udostępniają swoje łącze i robią za "smart DNS" ;).

Bo wiadomo, że klasy różnych serwerowni to są dawno zablokowane, a te wszystkie firmy VPN używają raptem kilku.

Zresztą już linkowałem kiedyś artykul o tym: https://hiddenrouter.com/how-is-nordvpn-unblocking-disney-it-is-likely-using-your-own-ip-for-that-so-be-careful/

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2022 o 12:45, salva napisał:

Jest już wersja z "plusem" w nazwie, czyli podwojoną ilością RAM, jednak cena na tę chwilę zwala z nóg. Być może tzw podatek od nowości. Oby. 

https://www.homatics.com/products/box-r-4k-plus?variant=43212469731564 

Znaleźli się już nabywcy, także dowiedziałam się tego co mnie interesowało: Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Televio zaczęło sprzedawać Homatics Box Q jako "Televio Media Box Q".

Amlogic S905X3, 2 GB pamięci, 8 GB na aplikacje, Android TV 10, wyjście optyczne, ethernet (ale tylko 100 Mbps), certyfikacje Netflixa i spółki.

Dwa miesiące pakietu Televio Family gratis. Cena jak za Homaticsa w regularnej sprzedaży w sklepach - 369 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś bzdury wyssane z palca. Firma, która podnajmuje ci boxa ma obowiązek zadbać, by działał bezproblemowo z jej usługami. Aktualizacje do nowszych wersji systemu ma głęboko w d...

Jeśli komukolwiek się marzy cyklicznie aktualizowany box na Androidzie, to tylko Chromecast. Obecnie zaktualizowany do Google TV 12, gdzie boxy od Play i C+ jadą na Androidzie 10 i mogę się założyć, że zostaną na nim do zgonu, czyli minimum 2024r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie  sens podnajmowania boxa i z suportem na nowo pojawiające się systemy to musiał by to być droższy i markowy sprzęt typu jak wspominasz Chromecast albo  Nvidia, Amazon czy Apple. 

W tanich boxach nie ma raczej parcia na aktualizacje, liczy się sprzedaż czyli jak już to powszechniejsze był by kupno ponownie co jakiś czas 1-3 lata max   nowego boxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakaś różnica między NC GO a np. chromecast? (Chodzi o wymagania).

Bo teraz włączyłem NC GO Potop i chodzi elegancko. Mimo, że działa na wi-fi (słabszy).

 

Skoro oglądam filmy na NC GO, to czy będę normalnie oglądał filmy w polsat box 7 dni wstecz?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej dużej różnicy pod względem działania to raczej w obu boxach nie widać, obydwa działają praktycznie identycznie. 

Na pewno różnica wyjdzie dopiero jak trzeba będzie skorzystać z wydajnosci. 

 

Wiadomo tylko cena wysoka ale pewnie spadnie lub będzie obniżana co jakiś czas. 

W tej cenie to lepiej kupić starszą Nvidie Shield. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem amazon fire stick 4k max, przywiozłem go do Polski z de, sieć, apki zrobiłem.  Problem jest z używaniem pilota gdy chce dać głos lub wyłączyć.  Nie reaguje na to. W de wszystko działa normalnie z pilota a tu niestety lipa. Coś muszę zrobić? Hbo max też nie chce się zainstalować ze sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend miałem okazje pobawić się chromecastem 4 w wersji 4k, jak za tą cenę urządzenie prawie idealne.... działa szybko i bezproblemowo podobnie jak moje Apple TV 4k 2gen. jedyne czego mu brakuje to obsługi dźwięku 5.1 ale nie każdy ma tyle głośników :))
Stosunek ceny do jakości chyba najlepszy na rynku tv box-ów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...