Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie internetowej polsatsport.pl jest zakładka transmisje z komentatorzy. Dodają każdego dnia plan transmisji na dzień kolejny . Polsat zawsze pokazuje główne korty,a z innych tylko mecze Polaków.

Dziś w studiu Polsatu Sport ma być jako ekspert Andrzej Biernat. Jaka stacja tacy eksperci :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wimbledonem to pewnie będzie jak co roku, myślę że tak to będzie wyglądać:

PS - kort centralny + mecze Polaków

PSE - kort nr. 1 + ew. mecze Polaków, jeśli dwaj reprezentanci będą grać w tym samym czasie

PSN - kort nr. 2, a w przypadku meczów Polaków na PS - kort centralny.

Jutro według rozkładu gier Polacy na odległych kortach bez kamer.

EDIT: Na kanały sportowe Polsatu powróciły stare loga.

EDIT 2: Co do Wimbledonu w PS nie myliłem się :)

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/po/ ... index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie, ale widocznie jak pisałeś to jeszcze kombinowali. Na szczęście powróciło w poprzednie miejsce, w którym było przed IE. Bardziej w prawo i wyżej. Widoczne, ale najmniej jak można przeszkadzające widzom, wciśnięte w róg ekranu. W przeciwieństwie do nowych kanałów sportowych C+, których loga nagle obniżono z nieznanych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TENIS

Wimbledon

Kort centralny (Polsat Sport)

 

N. Djoković – P. Kohlschreiber, godz. 14:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

M. Szarapowa – J. Konta

komentuje: Dawid Olejniczak

 

S. Wawrinka – J. Sousa

komentuje: Krzysztof Wanio

kort nr 1 (Polsat Sport Extra)

 

S. Williams – M. Gasparyan, godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Justyna Kostyra

 

S. Bolelli – K. Nishikori

komentuje: Marcin Muras

 

G. Dimtrov – F. Delbonis

komentuje: Filip Gawęcki

 

kort nr 2 (Polsat Sport News)

 

N. Kyrgios – D. Schwartzman, godz. 12:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Lorek

 

J. Nieminen – L. Hewitt

komentuje: Katarzyna Nowak

 

L. Safarova - A. Riske

komentuje: Katarzyna Nowak

 

H. Watson – C. Garcia

komentuje: Dawid Olejniczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym dowodem na to, że Polska była zaskoczona, było to, że nie obejrzeliśmy transmisji z Baku w TVP. Jeśliby wszyscy czekali na to, co zobaczyliśmy potem, to pewnie walka o te prawa byłaby straszliwa, a my je trochę podnieśliśmy z ziemi i jesteśmy zadowoleni, bo rzeczywiście widowisko było najwyższej klasy. Laik, siadając przed telewizorem nie widział różnicy w przekazach z Pekinu, Londynu, czy teraz z Baku - mówił w podsumowującym imprezę "Magazynie Baku" Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, Marian Kmita.

 

Kmita nam odleciał troche hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym dowodem na to, że Polska była zaskoczona, było to, że nie obejrzeliśmy transmisji z Baku w TVP. Jeśliby wszyscy czekali na to, co zobaczyliśmy potem, to pewnie walka o te prawa byłaby straszliwa, a my je trochę podnieśliśmy z ziemi i jesteśmy zadowoleni, bo rzeczywiście widowisko było najwyższej klasy. Laik, siadając przed telewizorem nie widział różnicy w przekazach z Pekinu, Londynu, czy teraz z Baku - mówił w podsumowującym imprezę "Magazynie Baku" Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, Marian Kmita.

 

Kmita nam odleciał troche hahaha

 

TVP nie kupuje kota w worku ... Tak Mi kiedys napisali. Jednak medale były i to w roznych dyscyplinach i fajnie ze takie rózne dyscypliny były. Brakowało tej imprezie dogadania z federacjami bo mogła by to byc super impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Igrzyska Olimpijskie czy też Mistrzostwa Europy w piłce nożnej (z udziałem 4 drużyn!) też nie były wspaniałymi imprezami. Zobaczymy, może IE okażą się niewypałem, a może rozwiną się i ich ranga wzrośnie. Ale wtedy już pewnie nie tak łatwo będzie o prawa, TVP na pewno się zainteresuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym dowodem na to, że Polska była zaskoczona, było to, że nie obejrzeliśmy transmisji z Baku w TVP. Jeśliby wszyscy czekali na to, co zobaczyliśmy potem, to pewnie walka o te prawa byłaby straszliwa, a my je trochę podnieśliśmy z ziemi i jesteśmy zadowoleni, bo rzeczywiście widowisko było najwyższej klasy. Laik, siadając przed telewizorem nie widział różnicy w przekazach z Pekinu, Londynu, czy teraz z Baku - mówił w podsumowującym imprezę "Magazynie Baku" Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, Marian Kmita.

 

Kmita nam odleciał troche hahaha

 

Ale jeżeli mówimy tylko o obrazku, jakości transmisji, to trzeba przyznać, że była to pierwszorzędna impreza Na pewno nie gorsza niż IO. Poziom wiadomo, niższy a w niektórych konkurencjach dużo niższy, ale dużo ludzi oglądało, i myslało, że to jest naprawdę ważna impreza. Polsat bardzo ładnie to pokazywał, i dało się wyczuć, że oglądamy "prawdziwe" IO. I wiem oczywiście, że poziom jaki był, ale był, ale startowali Polacy. I zdobywali medale. A widzowie lubią takie imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas20 przestań... Dziś ta marna stacyjka dała popis na kanale PSN. Kiedy tym pseudo - platformie kończą się prawa do Wimbledonu ?? Kmita w każdym cywilizowanym kraju po tym numerze co dziś odwinęli by wyleciał. Jednak tu nie ma cywilizacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok ja nie piszę o tym wydarzeniu, tylko o jakości transmisji z IE.

Zrobili jak zrobili. Chwały takie zachowanie na pewno im nie przynosi. Mogli chociaż przenieść na PSE, ale cóż. Myślę, że więcej już tak nie postąpią.

Natomiast Ty i tak nienawidzisz Polsatu, i liczysz, że ktoś inny pokazał by to lepiej. Może i tak się stanie niedługo. i zobaczymy, czy rzeczywiście będziesz mógł tak gloryfikować kogoś innego (jak by było w C+ to pewnie nawet jakby dali na 1 kanale to byś piał z zachwytu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wmawiaj mi nienawiści, piszę o faktach wyłącznie. I skąd pomysł z tym Canal+ ?? Nie jestem abonentem NC+ i nie wychwalam tej platformy pod niebiosa. Tak liczę,że Eurosport przejmie te prawa i skoro już coś pokazują to pokazują t od początku do końca. Za realizację nie odpowiadał pan Kmita i CP tylko ten kto realizował tą imprezę. Dla mnie jednak istotny jest poziom sportowy, to kto występuje jest kluczowe. Wmawianie nam,że to jak IO to robienie z nas idiotów. Jednak sam czego oczywiście nie chcesz widzieć chwaliłem Polsat za zakup tej imprezy i zauważyłem,ze budują kadry pod ewentualne przejęcie IO. Teraz nie wiem czy moje słowa są aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...