Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na PSN jest straszna pikseloza, szczególnie na dużych przekątnych ekranu oglądanie jest uciążliwe. Dlatego wolałbym żeby nie było meczy na żywo - tylko ewentualnie retransmisje.

Popieram. Nawet na telewizorach CRT ciężko się ogląda PSN, więc lepiej, żeby większość meczy była na PS i PSE. :)

Ale niektórzy nie posiadają CP.

To ich problem, a nie nasz (abonentów CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy nie posiadają CP.

To ich problem. Ja też nie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu, tylko kablówki Multimedia Polska. Mam w pakiecie dostęp do sportowych kanałów HD Polsatu i wolałbym zobaczyć mecze siatkówki, komfortowo w wysokiej rozdzielczości. PSN nie jest niestety zbyt przyjemny dla oka. Na twoim miejscu nie łudziłbym transmisjami otwartymi. Dla mnie mogą być kodowane - byle nie były sd lub PPV. Idealne (wg. mnie) transmisje: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD i mecze polaków na Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tą jakością obrazu PSN macie pewnie na myśli SAT? W DVB-T jak na SD jest bardzo dobrze. Za jakieś myślę 2 tygodnie będę miał w końcu okazję sprawdzenia osobiście jakości z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakże w PPV. Przecież nawet wcześniej ktoś proponował taki hit jak Saleta - Adamek też zapewne w PPV. Tylko jaki [beep] na to pójdzie po ostatnich ich "występach", żeby nie powiedzieć występkach. Ale że nasz kraj jest ciekawy to oczywiście znajda się grube tysiące Januszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boogeyman; @fan tv:

Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie wiedzą o czym mowa. :roll: Nie ważne jaką drogą jest odbierany PSN. W każdym wypadku wygląda to źle na dużej przekątnej ekranu - w moim, jest to 55 cali. Dlatego jestem za emisją tylko w HD. Zaklinanie rzeczywistości, widzom NTC w niczym nie pomoże. :P

 

Kmita faktycznie wylewa swoje żale i próbuje obrócić kota ogonem. Bo to CP nie ma pomysłu, jak zwiększyć zainteresowanie imprezą i jak osiągnąć zysk. A mieli tyle czasu na rozwiązanie tych problemów, przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boogeyman; @fan tv:

Odnoszę wrażenie, że niektórzy nie wiedzą o czym mowa. :roll: Nie ważne jaką drogą jest odbierany PSN. W każdym wypadku wygląda to źle na dużej przekątnej ekranu - w moim, jest to 55 cali. Dlatego jestem za emisją tylko w HD. Zaklinanie rzeczywistości, widzom NTC w niczym nie pomoże. :P

 

U mnie jest bardzo dobrze :jupi: , może niech inni się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to ma wspólnego z tym wątkiem. Co do żali Kmity- to pytanie czego konkretnie oni oczekiwali, bo to nie jest pierwszy i drugi artykuł jego autorstwa na ten temat i nie bardzo wiem o co chodzi. Na EURO 2012 trzeba było wybudować stadiony , drogi,zmodernizować lotniska,dworce itd. To zostało zrobione w dużej mierze wysiłkiem samorządowym,ale i rządowym. Jeśli chodzi o siatkówce to większość aren siatkarskich MŚ już stoi od lat, inwestycje, które poczyniono przy okazji EURO będą służyć i teraz. Jeśli chodzi o promocję imprezy to ona leżała tak samo przy EURO jak i teraz, tylko,że media same z siebie pisały o EURO 2012 przy okazji opóźnien, tu nie miało się co opóźniać to i szumu medialnego nie było. Polsat nie przewidział jaka będzie ciężka sytuacja na rynku reklamy itd. i mocno przeinwestował ,a teraz oczekuje,że Państwo wyłoży kilkanaście milionów euro do kieszeni prywatnej,a MŚ by obejrzeć polski podatnik, którego pieniądze ma Państwo (bo państwo nie ma własnych pieniędzy) będzie musiał za to dodatkowo zapłacić(by móc odbierać kodowane kanały). Polsat zawsze przy okazji takich imprez robi zamieszanie by ludzi naciągnąć. Przed EURO 2008 kłamali,że zakodują całą imprezę, kiedy to umowa obligowała Polsat do transmisji wszystkich meczów "na żywo". Gdzie to przeczytałem- w telegazecie telewizji Polsat w notce PAP informującej o nabyciu praw przez Polsat . To są oszuści. Zapamiętajcie sobie to dobrze. Obecnie i teraz ma miejsce jakaś gra z Panstwem, z ludźmi,żeby spanikowali biegali po CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już BARDZO dawno się tu nie wypowiadałem (brak czasu) i zawsze raczej chwaliłem "Polsat" (zazwyczaj porównując go z "TVN" :D ), ale po tym co przeczytałem w artykule Pana Kmity pomyślałem, że wypowiem się na ten temat.

 

Otóż zastanawiam się po lekturze tego artykułu jakiego rodzaju zaangażowania rządu w sprawie mistrzostw domaga się Pan Kmita, bo mi się wydaje, że on myślał, że rząd albo zwróci "Polsatowi" kwotę jaką jego zdaniem przepłacił za prawa do transmisji (tylko czy rząd wydał "Polsatowi" w tym 2008 roku polecenie kupna praw do tych mistrzostw, bo jeśli tak, to będzie z tego większa afera od tej "taśmowej", więc jeśli Pan Kmita ma jakieś nagrania w tym temacie, to niech je ujawni :D!), albo zmusi "TVP" do kupna tych praw, dla "dobra Polski" i oczywiście za cenę jakiej Pan Kmita zażąda :D .

 

Otóż tak to niestety Panie Marianie nie działa i to jest Pana problem, że przepłacił Pan za te prawa, a teraz Pan Solorz domaga się od Pana odzyskania tych pieniędzy, ale nie można też stawiać problemu w ten sposób, że "albo zarobię na tych prawach, albo wyrzucę je do sedesu", bo tu nie chodzi o jakieś klubowe rozgrywki, tylko o imprezę reprezentacyjną !

 

Inna sprawa, że "Polsat" CAŁY CZAS utrzymywał kibiców w przekonaniu, że mistrzostwa NA PEWNO będzie pokazywać na swoich kanałach i na pewno było wiele takich osób, które z tego powodu kupiły abonament "CP" (na czym "Polsat" niewątpliwie zarobił) i co, teraz im się powie np. "teraz kupcie NC+, bo jednak po namyśle im sprzedaliśmy prawa"???

 

Otóż tak się NIE ROBI i NA PEWNO jeśli "Polsat" nie pokaże mistrzostw, to na tym straci (opinię), a nie zyska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że "Polsat" CAŁY CZAS utrzymywał kibiców w przekonaniu, że mistrzostwa NA PEWNO będzie pokazywać na swoich kanałach i na pewno było wiele takich osób, które z tego powodu kupiły abonament "CP" (na czym "Polsat" niewątpliwie zarobił) i co, teraz im się powie np. "teraz kupcie NC+, bo jednak po namyśle im sprzedaliśmy prawa"???[/b]

 

A jak było z EURO 2008? Największy przekręt w historii polskiej telewizji. polsat przez kilkanaście miesięcy kłamał, że całe mistrzostwo tylko na ich platformie, a prawda była taka, że UEFA zaznaczyła w umowie, że KAŻDY mecz ma być w telewizji otwartej. Ludzie z tej złodziejskiej stacji i platformy nie powiedziały o tym ani słowa. Dopiero kilka tygodni przed mistrzostwami ogłosili, że JEDNAK wszystkie mecze będą na otwartej antenie. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi dało się nabrać i wdepnęli w 24 i 36 mc umowy z cp. :roll: Sprawa oczywiście rozeszła się po kościach. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare doprecyzujmy. Sprawa wyszła przez pomyłkę kiedy wysłano omyłkowo ramówkę Polsatu na trzy tygodnie do przodu i były tam mecze EURO 2012 w Polsacie. Polsat już nie miał wyjścia i musiał przyznać,że jednak EURO 2008 będzie w całości na antenie otwartej, o czym było napisane od początku w notce PAP tuż po nabyciu praw, co padło ze strony UEFY. Gdyby nie ta omyłka to jeszcze by naciągnęli ileś ludzi. Pamiętam radość kolegi, który już właśnie tego dnia gdy się wydawało wybierał się do punktu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...