Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nie wina Polsatu... ale czy nie denerwowało Was to, że wiele akcji było pokazywanych z nietypwych ujęć? Takich jakie serwują nam na powtórkach. To było naprawdę denerwujące, bo czasem nie widać było nawet piłki. Rozumiem, że takie ujęcia można pokazywać na powtórkach - ok nie ma problemu. A w trakcie akcji na żywo bardzo utrudniało to oglądanie... ach Ci Turcy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie wina Polsatu... ale czy nie denerwowało Was to, że wiele akcji było pokazywanych z nietypwych ujęć? Takich jakie serwują nam na powtórkach. To było naprawdę denerwujące, bo czasem nie widać było nawet piłki. Rozumiem, że takie ujęcia można pokazywać na powtórkach - ok nie ma problemu. A w trakcie akcji na żywo bardzo utrudniało to oglądanie... ach Ci Turcy :(

Mnie to denerwowało. Wiem, że Turcy chcieli pokazać parę ładnych obrazków, ale ja mecz oglądałem nie dla ładnych obrazków, ale dla meczu. Z grafiką też mieli problemy, zwłaszcza z punktami. Zagumnemu pomylili imię z nazwiskiem. Nie wiem co było podstawą przyznania organizacji ME Turkom. Gdyż ta organizacja też słabo wygląda(chociażby zawiezienie Polaków nie do tej hali). Według mnie fatalnie to wszystko wygląda. I żeby nie było obrazu 16:9 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast masakrycznie wkurza coś, co akurat od Turków nie zależy. Ja wiem, że reklama dźwignią handlu i gdy jest puszczana w przerwach między setami, to luz. Ale do jasnej [beep]y - na każdej przerwie technicznej?! Sądzę, że inni oglądający mecze Polski mają podobne odczucia, a wtedy taka reklama raczej działa inaczej, niż z założenia reklamujących się...

 

Ktoś może powiedzieć, że to telewizja komercyjna i takie są jej prawa. Racja, no ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast masakrycznie wkurza coś, co akurat od Turków nie zależy. Ja wiem, że reklama dźwignią handlu i gdy jest puszczana w przerwach między setami, to luz. Ale do jasnej [beep] - na każdej przerwie technicznej?! Sądzę, że inni oglądający mecze Polski mają podobne odczucia, a wtedy taka reklama raczej działa inaczej, niż z założenia reklamujących się...

 

Ktoś może powiedzieć, że to telewizja komercyjna i takie są jej prawa. Racja, no ale bez przesady...

 

Nie jest źle i tak podczas przerw technicznych nie dzieje się nic ciekawego. Dobrze, że nie przerwyają podczas przerw na żądanie jak to kiedyś miało miejsce :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli tak powiedział to jest to bzdura. W tej chwili nie mogą pomieścić piłki nożnej na dwóch kanałach to niby jak mieliby ją upchnąć w jednym. Piłka nożna na pewno nie zniknie z Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Pewne jest, że zostanie mocno ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Liga Europejska będzie tylko w Polsacie Futbol i na dodatkowych kanałach i nie będzie jej w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra to będzie to jedna z największych głupich głupot jakie Polsat mógł wymyślić i [beep]two. Dzięki kanałom jakie posiadają w tej chwili mogli by emitować 7 meczów jednocześnie. Mam tu na myśli Polsat, TV 4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Play i Polsat News. Polsat News może wydać się dla niektórych wyjściem durnym ale jeśli w TVP Info są transmisje sportowe to dlaczego nie w Polsat News. Dodatkowe kanały są tylko po to by wyciągnąć z abonentów kasę za Polsat Futbol. [beep]e złodzieje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można by obejrzeć dzisiejszy odcinek Cafe Futbol w internecie? Wiem, że jutro o 11:20 powtórka, ale nie dam rady w tej porze. O ile dobrze pamiętam to przed wakacjami była powtórka jeszcze ok. 14:30 bodajże we wtorki na PSE, jednak teraz na pewno jej nie będzie, bo są transmisje z ME siatkarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to prawda. Zrobili by np. liga holenderska na jednym serwisie, włoska na drugim, rosyjska na trzecim i szkocka na czwartym. Najciekawsze mecze by dali na Polsat Futbol.

Ale to marzenia :] Swoją drogą, ciekawe jak to będzie z tymi serwisami i piłką w ps i pse. Za nieco ponad tydzień się dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...