Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze z kolejnymi latami bedzie im coraz trudniej stworzyc dobry kanal sportowy prawa do pokazywania dyscyplin sa coraz drozsze. Dlatego wydaje mi sie ze narzekanie na Polsat Sport bedzie coraz wieksze a ich poprostu na te prawa nie bedzie stac. Wlodarze Cp powinni pomyslec o dolaczeniu np.SportKlubu,TVP Sport,NASN i stare prawa ktore kiedys mial PS dalej mogliby ogladac abonenci CP tylko z innym znaczkiem w rogu Tv i z innymi komentatorami. A tak niestety jak ktos nie jest fanem siatkowki to niestety z oferty w 100% nie bedzie zadowolony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje będą drożeć, ale przecież dla wszystkich. Ja spodziewam się wykupienia jakiejść dobrej ligi. Myślę, że zależy im tylko na niemieckiej i angielskiej.

To potwierdza pokazywanie powtórek z MU TV. Zakupienie do nie praw to byłoby b. powazne poprawienie ramowki. Na to wlasnie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP raczej skupi się na pakiecie premium i większe wydarzenia sportowe walnie na PSE i - zapewne - dodatkowe kanały sportowe a na PS zostanie tylko standard i będzie to niejako zachętą do kupna Relax Mix, albo (dla desperatów) samego Pakietu Sport.

 

Sportklub związał się na kilka lat z N, więc o tym i Sk + w C+ i na CP na razie trzeba zapomnieć. O dziwo - tu dla psioczących na Eurosport i ich konflikt z Multimendą - wielu kablówkom odmawiają z racji polityki "zero tolerancji dla negocjacji" wobec potencjalnych klientów (co ma związek z przychodami jakie generuje umowa z N). Wiele lokalnych sieci musiało zadowolić się TVP Sport.

 

A TVP Sport? Po ostatnim konflikcie na linii "urażona rada nadzorcza TVP w obronie Farfała" niż Polsatem o Euro 2008 (i kontrowersyjną polityką TVP wobec sportów wspieranych przez Polsat jak siatkówka, boks czy męski kosz itp) raczej TVP nie prędko zgodzi się na "ustawowe uprawnienie" - czyli darmową obecność n każdej z platform i kablówek, ale TVP to TVP - tu logika nie ma nic do rzeczy.....

 

NASN raczej nie rozpowszechni się z racji swojej niszowej oferty (zwłaszcza w Polsce).

 

 

Ja osobiście w swoim kablu oglądam ze sportowych kanałów (prócz najlepszego na świecie - EU i EU2) PSE i Viasat Sport 3 (za [beep]ę nie wiem jak jest w ofercie). PS też oglądam choć ostatnio wiele transmisji przeniesiono do PSE....

 

W tym roku przetarg na NBA i Ligę Francuską. C+ NBA raczej nie leży, ale CP nie ma za bardzo miejsca, więc raczej typuję N-kę, zaś C+ - ze względu na koneksje z C+ Fr - znowu dokupio prawa do transmisji LF, choć na wiele jej nie ujrzymy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 weekend bez Eredyvisii :D . Brawo jedna z lepszych lig a juz 2 weekend bez niej . A moze w ten weekend niegra ???? Heh PS siatka , siatka,kosz i na koncu piłka brawo. Widac niemaja miejsca juz w ramówce na noge . To po co tyle lig kupywali???? NIe szkoda im kasy, na cos co raz na jakis czas pokaza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje im miejsca na piłke nożną, bo siatkówke puszczają niemal codziennie.

Powinni zrobić osobny kanał Polsat Siatkówka i tam puszczać samą siatkowke a na pozostałych 2 kanałach inne dyscypliny

Też tak sądzę. Widziałem raz w programie, że nawet pokazują ligę włoską w siatkówce. Proponuję jeszcze ligę armeńską, albańską i etiopską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam mieszane uczucia co do tych kanałów,za dużo koszykówki,siatkówki jak dla mnie.Za to bardzo się cieszę że mają F1 no i oczywiście Euro...zobaczymy co będzie później :wink: Czasem też oglądne sobie jakiś mecz live,no i retransmisje z kanałów klubowych ManU oraz innych.Szkoda że nie mają praw do tego by chociaż raz w miesiącu pokazać jeden mecz na żywo z Premiership czy Primera Division... :roll:(wiem że jeśli chce oglądać te mecze to pomyliłem platformy :D ale nie tylko na kanały sportowe składa się oferta danej platformy a abonentem C+ już byłem ) PS i PSE to dość zróżnicowane kanały,tylko boję się trochę o przyszłość tych kanałów,skończy się Euro,potem prawa do F1 i zobaczymy jak to będzie,nie znam żadnych szczegółów co oni tam planują,pewnie na forum jest coś o tym.Średnio podoba ogólna oferta tych kanałów,nie są najgorsze ale nie są też super.Mam nadzieję że poziom tych kanałów nie spadnie,liczę na to że go podwyższą..oby :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sk jeszcze gorzej 2 kanały a tylko Bundesliga, 2 Bundesliga,Brazylyjska , Argentynska,Indycar,Rzutki,Poker,Snocer,Siatkówka liga meżczyzn Włoska. Wiec Ps wypada nawet dobrze , tylko PS za duzo powykupywał praw, i teraz brakuje im miejsca na Eredyvisie, juz 2 weekend bez niej.A Holenderska jest najsilniejsza liga w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany troszkę tenisa w CP

 

 

Tenis w telewizji Polsat

Gwiazdy światowego tenisa przyjadą do Polski, by wziąć udział w pokazowym turnieju Suzuki Warsaw Masters na korcie centralnym Warszawianki. Pula nagród wynosi 105 tys. dolarów. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat (półfinał i finał) oraz Polsat Sport (całość).

Zaproszenie do udziału w imprezie sportowej Tenis Suzuki Warsaw Master 2008 przyjęło sześć zawodniczek: Lindsay Davenport (USA), Jelena Diemientiewa (Rosja), Marta Domachowska (Polska), Maria Kirilenko (Rosja), Swietłana Kuzniecowa (Rosja) i Agnieszka Radwańska (Polska).

 

Tenisistki zostaną podzielone na dwie, trzyosobowe grupy: A i B, w których zagrają systemem: każda z każdą. Dwie pierwsze spotkają się w sobotnich półfinałach (A1 - B2 i B1 - A2) transmisję z pierwszego półfinałowego meczu przeprowadzi telewizja Polsat w sobotę, 3 maja. Następnego dnia - w niedzielę, 4 maja również "na żywo" Polsat pokaże finał tego turnieju.

 

Cały turniej od 30 kwietnia do 4 maja 2008 roku będzie można śledzić na antenie Polsatu Sport

 

media2.pl

 

Ciekawie sie zapowiada... Może puszczą w HD?? Od czegoś mają te wozy transmisyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenisa jest już trochę szczególnie mężczyzn ATP Master Series, ale teraz przynajmniej kobiety dla odmiany :)

 

Koleje turnieje siatkarskie w PS i Polsacie

 

Polsat kupił prawa do dwóch turniejów siatkarskich

 

Telewizja Polsat SA kupiła prawa do pokazania dwóch turniejów - eliminacji do mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w 2009 roku w Turcji.

Prawa obejmują turniej w Olsztynie 16-18 maja br. oraz turniej w Tallinie, zaplanowany na 23-25 maja. Reprezentacja Polski podczas meczów zmierzy się z Węgrami, Czarnogórą i Estonią. Mecze z udziałem Polaków pokaże Polsat, natomiast całe turnieje Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenisa jest już trochę szczególnie mężczyzn ATP Master Series, ale teraz przynajmniej kobiety dla odmiany :)

 

Koleje turnieje siatkarskie w PS i Polsacie

 

Polsat kupił prawa do dwóch turniejów siatkarskich

 

Telewizja Polsat SA kupiła prawa do pokazania dwóch turniejów - eliminacji do mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w 2009 roku w Turcji.

Prawa obejmują turniej w Olsztynie 16-18 maja br. oraz turniej w Tallinie, zaplanowany na 23-25 maja. Reprezentacja Polski podczas meczów zmierzy się z Węgrami, Czarnogórą i Estonią. Mecze z udziałem Polaków pokaże Polsat, natomiast całe turnieje Polsat Sport.

Jeszcze im mało tej siatkówki!!! Niech uruchomią kanał polsat siatkówka 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale Ci goście lepiej pokazują Polski żużel

te magazyny wokół toru http://www.itvp.pl/event/zuzel/ są naprawdę na poziomie

 

jeszcze mam Cyfrowy Polsat chociaż, już nie jestem abonentem /nie wyłączyli mi karty N3/

mam dylemata strasznego bo TVP Sport, nie jest wcale gorszy od siatkarskich Polsatów.

 

Jutro pewnie sie dowiemy, że Polsat nie dogadał sie z TVP i że nie będzie ani euro08 ani TVP sport bo maja nas wszystkich w [beep]ie!

 

szkoda

bo ten jeden mały kanał był by dla wielu czymś wielkim

juz jutro bym przyniosł do domu dekoder HD z polsatem a tak przychylam sie do N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...