Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ps w ogóle nie jest zainteresowany OE bo przecież zakupił prawa serie A w siatkówce, tym samym zamknął ramówkę PS i PSE /brak miejsca/ Tworząc nowy kanał tylko dla samego futbolu i naszej OE /jak by ją zakupił :lol: / to by się mu nie opłaciło, bo nie wiadomo ilu by się zdecydowało dodatkowo płacić. A oglądalność naszej OE była by dużo niższa niż jest teraz w Canal+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps w ogóle nie jest zainteresowany OE bo przecież zakupił prawa serie A w siatkówce, tym samym zamknął ramówkę PS i PSE /brak miejsca/ Tworząc nowy kanał tylko dla samego futbolu i naszej OE /jak by ją zakupił :lol: / to by się mu nie opłaciło, bo nie wiadomo ilu by się zdecydowało dodatkowo płacić. A oglądalność naszej OE była by dużo niższa niż jest teraz w Canal+ Sport.

 

To juz przesadziłeś... A teraz niby co?? Ludziska rzucają się na Canal+ za 30zł aby oglądac OE??

Łatwiej ma kibic zapłacic nawet 9zł niż 30zł dla samego sportu a w tym przypadku OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps w ogóle nie jest zainteresowany OE bo przecież zakupił prawa serie A w siatkówce, tym samym zamknął ramówkę PS i PSE /brak miejsca/ Tworząc nowy kanał tylko dla samego futbolu i naszej OE /jak by ją zakupił :lol: / to by się mu nie opłaciło, bo nie wiadomo ilu by się zdecydowało dodatkowo płacić. A oglądalność naszej OE była by dużo niższa niż jest teraz w Canal+ Sport.

Ja bym nawet zapłącił 20 złżeby tylko oglądać orange ekstraklase :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście napisać, które ligi piłki nożnej są transmitowane w Cyfrowym polsacie? Nie chodzi tutaj o kanały FTA.

Chciałbym również wiedzieć jak to się przekłada na realia, czy rzeczywiście wszystkie mecze są transmitowane itp.

Jestem przed zawraciem umowy z CP, więc prosze o pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Szkocka

Liga Grecka

Liga Włoska

Liga Portugalska

Liga Holenderska

Liga Rosyjska

Puchar Niemiec

Puchar Włoch

Puchar Francji

El. do ME i Mś

ME 2008

Liga Mistrzów i Mistrzyń w siatkówce

Polska liga koszykówki

magazyny

Kanały klubowe(Chelsea TV,Arsenal TV,Manchester TV,Liverpool TV,Barcelona TV)-powtórki meczów

Powtórki Ligi Mistrzów

Piłka ręczna

Futsal

Serie A kobiet w siatkówce

Polska liga siatkówki mężczyzn i kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem jakiś czas temu już stronę http://www.polsatsport.tv . Ale jak napisałem w poprzednim poscie, interesuje mnie jak to wygląda z punktu widzenia kibica piłki nożnej, czy rzeczywiście transmitowane są wszystkie kolejki, czy jakośc meczów jest dobra itp.;)

I czy mecze głównie transmitowane są w Polsacie Sport, czy jest to rozdzielone na Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra i czy na ESPN classic leci coś związanego z piłką nożną;)

Z góry dziękuje za odpowiedz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkockiej każda kolejka z Celticiem, ostatnio holenderska leci często, portugalskiej nie widziałem już ze 3 tygodnie, w ten weekend jakaś retransmisja, włoska raz pokażą ze 2-3 mecze, innym razem żadnego i mają prawa chyba do 9 klubów u siebie, niestety tych słabszych, no może poza Palermo na przykład. Rosyjska ma przerwę, grecka nie wiem czy ma przerwę ale ostatnio prawie wcale nie pokazują. Zdecydowana większość meczów na PS Extra, na PS to ostatnio albo siatka, albo magazyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość meczów na PS Extra, na PS to ostatnio albo siatka, albo magazyny.
Co do PS Extra, to masz rację, jest tam więcej meczy niż na PS, ale widać, że nie czytałeś programu PS, skoro sądzisz, że ostatnio leci tam tylko siatka i magazyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gale bokserskie, Wimbledon, imprezy rangi MŚ czy ME, imprezy siatkarskie czy tez F1 @andrewto raczył nazwać sportem okręgowym :!: ...gratuluje dobrego samopoczucia

Przez grzeczność i kulturę osobistą wole ugryźć się w palec i nie wystukać co myślę o poziomie wypowiedzi @andrewto :wink:

...przepraszam za nutkę prywaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Każdy może mówić to co myśli. Memoriał Wagnera to jest wysokiej rangi impreza ? Puchar CEV ? Treningi F1 ? A najlepsze gale i tak spychają do PSE. Może w istocie użyłem złego słowa, ale to mniej więcej oddaje różnicę między ofertą C+ , a PS ( ale na razie PS jest jak sprawdziłem mimo wszystko nieco tańszy ).

 

Za to ciekawy jest link :

 

http://sport.onet.pl/0,1248675,1658996,wiadomosc.html

 

Nie rozumiem. Co ma TPSA do polskiej ligi ??? Proponuje, by w TVP

leciało w zamian więcej produkcji typu " M jak miłość " albo " Tygodnik Polityczny " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...