Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kunkore myślę,że wszystko po trochu. Polsat niestety przez wszystkie sezony się nie przykładał, nie tego oczekujemy po profesjonalnej stacji, to jest kanały płatne i abonament ma prawo oczekiwać jakieś jakości, wcale bym się ni zdziwił gdyby nawet TVP zrobiła to lepiej niż Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie ma pomysłu jak ciekawie pokazać cztery ... najmniej ciekawe mecze, do których ma prawa.

Nawet nie robi studia przedmeczowego (oprócz meczów Śląska), tylko korzysta z gotowca z LIVE PARK.

Kpina! Obstawiam, że komentatorom kupiono ... bilety miesięczne PKP, bo na jednorazowych by bardziej opłacoło się posadzić w dziupli takiego Pana Borka :lol2::lol2::lol2:.

 

Dlatego drewniną ligę oglądam w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

bardzo dobra decyzja, ile można gadać.. często bywało, że te magazyny kolidowały z innymi wydarzeniami i przez to nie było wtedy transmisji live (np. liga holenderska), a tak będzie krótko a konkretnie i na temat, brawo polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat może czuć się pokrzywdzony, bo w zeszłym roku sprzedano prawa NC+ nawet z Polsatem nie rozmawiając. Zapewne wiedzą oni, że nie będą już po sezonie pokazywać, więc nie chcą promować za bardzo, tak jak robili to bardzo dobrze, produktu innej de facto stacji. A jeszcze nie wymienienie wśród partnerów na stronie Ekstraklasy Polsatu uważam za zwyczajne [beep]two. Tak jakby już nie pokazywali. Do tego na koszulkach reklama NC+. Ja dokładnie włodarzy PS rozumie, jednak chociaż ten poniedziałkowy mogli zostawić, bo lubiłem posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak byście chcieli w poniedziałek godzinny porządny magazyn skoro w zeszłym sezonie trwał 1,5 godziny i zdąrzyli omówić 2 góra 3 mecze i to i tak co jest domeną Borka i Kołtonia, czyli schodzenie nie na temat i wtrącanie wątków reprezentacji. Ja mam wrażenie, że Borek o niczym innym niż o reprezentacji i PZPN nie potrafi gadać. Jest monotematyczny.

Aby był porządny podsumowujący magazyn to musiał by trwac 2 godziny bez reklam a z reklamami 2,5 godziny. Przez godzinę to pokażą po łebkach szybko skróty, pokażą wyniki, tabelę, powiedzą o Legii i koniec magazynu.

 

Te magazyny były lipne. prowadzone nie przez komentarorów piłkarskich tylko takich od wszystkiego: Iwańczyk, Magiera, Lepa a więc dziennikarzy raczej siatkarskich. I nudni eksperci ciągle: Łapiński, Dziekanowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek 25 lipca

17:30 Rudar - Śląsk Polsat Sport

20:45 Lech - Honka Polsat Sport

 

Piątek 26 lipca

07:05 Tenis, Turniej WTA - Baku, Azerbejdżan: 1. Ćwierćfinał Polsat Sport News (przerwa na Sport flash o 08:00)

09:05 Tenis, Turniej WTA - Baku, Azerbejdżan: 2. Ćwierćfinał Polsat Sport News (przerwa na Sport flash o 10:00)

10:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Węgier: 1. sesja treningowa Polsat Sport Extra

11:05 Tenis, Turniej WTA - Baku, Azerbejdżan: 3. Ćwierćfinał Polsat Sport News (przerwa na Sport flash o 12:00)

13:05 Tenis, Turniej WTA - Baku, Azerbejdżan: 4. Ćwierćfinał Polsat Sport News

14:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Węgier: 2. sesja treningowa Polsat Sport Extra

15:00 Tenis, Turniej ATP - Gstaad, Szwajcaria: Ćwierćfinał Polsat Sport News

17:00 Sport motorowodny, Grand Prix Ukrainy: kwalifikacje Polsat Sport Extra

17:00 Tenis, Turniej ATP - Gstaad, Szwajcaria: Ćwierćfinał Polsat Sport News

17:55 Ruch - Lechia Polsat Sport Extra

19:30 Siatkówka plażowa kobiet, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: 1. Półfinał Polsat Sport News

20:00 Lekkoatletyka, Diamentowa Liga - Londyn, Wielka Brytania Polsat Sport

20:30 Siatkówka plażowa kobiet, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: 2. Półfinał Polsat Sport News

22:00 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: Ćwierćfinał Polsat Sport News

23:00 Siatkówka plażowa kobiet, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: o 3. miejsce Polsat Sport News

00:00 Siatkówka plażowa kobiet, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: Finał Polsat Sport News

01:15 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: 1. Półfinał Polsat Sport Extra

02:15 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: 2. Półfinał Polsat Sport Extra

 

Sobota 27 lipca

09:05 Tenis, Turniej WTA - Baku, Azerbejdżan: 1. Półfinał Polsat Sport News (przerwa na Sport flash o 10:00)

11:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Węgier: 3. sesja treningowa Polsat Sport Extra

11:30 Tenis, Turniej ATP - Gstaad, Szwajcaria: 1. Półfinał Polsat Sport News

14:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Węgier: sesja kwalifikacyjna Polsat, Polsat Sport Extra

15:00 Boks, Gala w Makau - waga musza: Zou Shiming - Jesus Ortega Polsat Sport

15:00 Tenis, Turniej ATP - Gstaad, Szwajcaria: 2. Półfinał Polsat Sport News (przerwa na Sport flash o 16:00)

15:20 Podbeskidzie - Górnik Polsat Sport Extra

17:00 Sport motorowodny, Grand Prix Ukrainy: wyścig Polsat Sport News

21:00 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: o 3. miejsce Polsat Sport Extra

23:00 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Long Beach, Stany Zjednoczone: Finał Polsat Sport Extra

 

Niedziela 28 lipca

09:05 Tenis, Turniej WTA - Baku, Azerbejdżan: Finał Polsat Sport News (przerwa na Sport flash o 10:00)

11:30 Tenis, Turniej ATP - Gstaad, Szwajcaria: Finał Polsat Sport News

14:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Węgier: wyścig Polsat, Polsat Sport Extra

15:25 Piast - Zagłębie Polsat Sport

17:50 Śląsk - Jagiellonia Polsat Sport

18:00 Szachtar - Czornomoreć Polsat Sport Extra

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat może czuć się pokrzywdzony, bo w zeszłym roku sprzedano prawa NC+ nawet z Polsatem nie rozmawiając. Zapewne wiedzą oni, że nie będą już po sezonie pokazywać, więc nie chcą promować za bardzo, tak jak robili to bardzo dobrze, produktu innej de facto stacji. A jeszcze nie wymienienie wśród partnerów na stronie Ekstraklasy Polsatu uważam za zwyczajne [beep]. Tak jakby już nie pokazywali. Do tego na koszulkach reklama NC+. Ja dokładnie włodarzy PS rozumie, jednak chociaż ten poniedziałkowy mogli zostawić, bo lubiłem posłuchać.

Bartas20,a ja nie rozumiem, mają produkt i powinni go porządnie pokazać. To są kanały płatne,ludzie za to płacą.. Ja nie mam NC+ i chciałbym sobie usiądź w poniedziałkowy wieczór obejrzeć skróty wszystkich spotkań, posłuchać ekspertów(bo ja interesuję się futbolem,jednak nigdy nie byłem praktykiem,a takie spojrzenie jest cenne). To się nazywa profesjonalizm i ta stacja powinna go pokazywać, wszyscy przywołują EUro2008,ale mam wrażenie,że te czasy już nie wrócą ,nawet Cafe EURO mnie rozczarowało,choć analiza meczów kadry porządna(z wyjątkiem rozmowy Kołtonia na kolanach ze Smudą,gdzie Franek mógł przytakiwać peanom Kołtonia na temat kadry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie i tak pokaże RTL.ARD praktycznie żadnych szans, oni nie szastają pieniędzmi a niedługo może im zejść też Sauerland. PPV to coś co w Niemczech za specjalnie nie funkcjonuje, z tego co pamiętam ostatnia taka walka to Haye-Chisora. A RTL w trakcie walk Kliczki bije rekordy oglądalności, więc będzie im zależeć, tym bardziej, że to jedna z najpoważniejszych walk jaką stoczy w przeciągu ostatnich lat.

 

Ciekawie może za to wyglądać sprawa u nas. Jeżeli potwierdzi się, że na tej gali ma walczyć Masternak to stawiam na PPV Cyfrowego Polsatu. Niestety, ale w takim przypadku to prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie i tak pokaże RTL.ARD praktycznie żadnych szans, oni nie szastają pieniędzmi a niedługo może im zejść też Sauerland. PPV to coś co w Niemczech za specjalnie nie funkcjonuje, z tego co pamiętam ostatnia taka walka to Haye-Chisora. A RTL w trakcie walk Kliczki bije rekordy oglądalności, więc będzie im zależeć, tym bardziej, że to jedna z najpoważniejszych walk jaką stoczy w przeciągu ostatnich lat..

Masz rację RTL w pażdzierniku ubiegłego roku zapłacił ogromną kwotę 15.000.000 euro na 5 kolejnych walk z obu bracmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...