Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już mówimy o uważnym czytaniu to Ty uważnie przeczytaj post kazbud33 do którego się odnosiłeś.

On nie wspominał wyłącznie o kanale nSport ale także o Sportklubach.

 

Poza tym dziwi mnie ta dziwna maniera polegająca na ocenianiu oferty sportowej N-ki tylko przez pryzmat jednego kanału.

W N-ce jest 7 (słownie siedem) kanałów sportowych z których każdy ma prawa do transmisji różnorodnych imprez sportowych.

Nie zamierzam rozpoczynać kolejnej wojny z cyklu "co lepsze", ale proponuję zachować minimum rzetelności w swoich ocenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro 2008 będzie bardzo popularne. polsat zainwestował w ten turniej grube pieniądze i zapewni im się wzróci. Jak narazie CP ma najatrakcyjniejszą ofertę ze wszystkich platform.

Pierwsz y mecz- 09.06.2008 Szwajcaria-Czechy 18.00 Polsat Sport Ekstra- zapraszać szczególnie nikogo nie muszę. :o

a co po euro , nastepne 2 mundiale ma tvp , a kolejne przetargi cp przegrywa bo publiczna strasznie przebija ich oferty/ około 2 miesiace temu w felietonie szefa sportu cp w ps/ . jest to sukces cp te euro ale posiadane ligi piłkaskie są słabe w porównaniu z sportklubem , n sport a do c+ do przepasć . widze ze kolega lubi piłke , dlatego odpowiadam .
Sportklub pokazuje budesligę i co więcej, N pokazuje LM i co wiecej? Canal + tako jako dorównuje CP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ dorownuje PS? Dobre sobie. C+ nie ma sznas z PS. Na polsacie sa same najlepsze ligi: Szkocka, Rosyjska, Portugalska, Holenderska i jeszcze jakas tam. Same hity. Przeciez nikt nie oglada jakis tam meczow Mu-Chelsea w Premierskip czy w LM. Licza sie tylko wystepy Boruca w Celticu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu tkwi problem... Ludzie chcą aby PS był ja C+S i pokazywał piłkę nożną... Lecz Polsat przyjął strategię kanału sportowego a nie piłkarskiego i jego ramówka jest różnorodna... Piłki tez jest trochę np: podczas F1 ostatniego na PS leciała szkocka i meczyk Celtic-u...

 

PS to bardzo dobry kanał, lecz mu brakuje kilku pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu tkwi problem... Ludzie chcą aby PS był ja C+S i pokazywał piłkę nożną... Lecz Polsat przyjął strategię kanału sportowego a nie piłkarskiego i jego ramówka jest różnorodna... Piłki tez jest trochę np: podczas F1 ostatniego na PS leciała szkocka i meczyk Celtic-u...

 

PS to bardzo dobry kanał, lecz mu brakuje kilku pozycji

To dopiero było wydarzenie - mecz Celticu. Ileż to można oglądać, co tydzień Celtic i Boruc. A jak Polsat zainwestował w siatkówkę to niech zmieni nazwę na Polsat siatkówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Celticu są pokazywane z racji że jest zapotrzebowanie od widzów oglądania polskich reprezentanów chyba że któs jest protestantem albo anarchistą ale jest ich napewno mało w polsce, to wtedy katolicki Celtic i polski bramkarz Boruc nie będzie mu potrzebny. A jakie to emocje bybyły jeśli pokazywali by mecz drużyny z ostatnich pozycji w tabeli?.

Polsat sport ma bogatą oferte programowa. MŚ w róznych dyscyplinach sportowych jak siatkówka, piłka reczna, hokej, Euro 2008, piłka plazowa, i oczywiscie portugalska, szkocka, rosyjska i 2 angiwelska liga, holenderska, Jest w czym wybierać. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem spotkania wszystkich lig w Polsacie Sport/Extra i według mnie najładniej wygląda ... Coca-Cola Championship ! Wygląda to pięknie, ładnie niż Premiership,SPL czy Puchar Ekstraklasy.

Za to fatalnie wyglądają spotkania ligi greckiej, rosyjskiej (spotkania poza Moskwą i Petersburgiem) oraz włoskiej.

A wy jak sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mówimy o ligach to lubie oglądać ligę rosyjską, ale jakość obrazu mnie odpędza od telewizora. Czasami nawet jest śnieg zamiast obrazu albo jakieś huki jakby ktoś bomby koło kamery detonował :wink::lol:

Co do ligi greckiej też lubie oglądać tą ligę, ale przynajmniej w tej lidze obraz jest dobry ( napewno lepszy od ligi rosyjskiej ), ale oczywiście można poprawić jakośc transmisji.

 

kordian2702

Sorry, może mało jestem poinformowany, ale jakie rozgrywki piłki plażowej transmituje PS i PSE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lig piłkarskich w CP to najlepsza liga jest Coca Cola oraz Włoska. Najgorsza w tym jest liga rosyjska choc czasmi miło zobaczyc derby Moskwy. Mnie dobija w Polsacie Sport ze maja tyle lig a nie zawsze daja powinno byc ze przynajmiej jeden mecz z kazdej ligi w tygodniu. Mozna bylo tak zrobic. Co do innych dyscyplin to jest dobrze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przydałby się trzeci kanał Polsatu.

Czasami rzeczywiście jest mało czasu w ramówce na pokazanie tych spotkań ze wszystkich lig. Tym bardziej, że większość nakłada się na siebie. Powinni wziąć przykład z DigitAlb, podobnie C+, czyli stworzyć kilka kanałów i podczas weekendów pokazywać maksymalną ilość spotkań do których mają prawa.

Jakby nie było w dzisiejszym Pucharze UEFA zagra Glasgow Rangers (liga szkocka) i Zenit Petersburg (liga rosyjska), co ciekawe PS/PSE pokazuję te ligi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro 2008 będzie bardzo popularne. polsat zainwestował w ten turniej grube pieniądze i zapewni im się wzróci. Jak narazie CP ma najatrakcyjniejszą ofertę ze wszystkich platform.

Pierwsz y mecz- 09.06.2008 Szwajcaria-Czechy 18.00 Polsat Sport Ekstra- zapraszać szczególnie nikogo nie muszę. :o

a co po euro , nastepne 2 mundiale ma tvp , a kolejne przetargi cp przegrywa bo publiczna strasznie przebija ich oferty/ około 2 miesiace temu w felietonie szefa sportu cp w ps/ . jest to sukces cp te euro ale posiadane ligi piłkaskie są słabe w porównaniu z sportklubem , n sport a do c+ do przepasć . widze ze kolega lubi piłke , dlatego odpowiadam .
Sportklub pokazuje budesligę i co więcej, N pokazuje LM i co wiecej? Canal + tako jako dorównuje CP
wlasnie sportklub pokazuje 5 meczow bundesligi i 3 pierwszej a n lige mistrzow i za tym tesknota jest w cp , a oferta cp dorównuje c+ ,? kolego mam 3 platformy / polsaty sport w upc/ i powiem ci nie zwracam uwage na oferte pilkarska cp bo do c+ to lata swietlne. od 2 lat przynajmniej nie obejrzałem meczu w polsacie sport. kolego szanuje cie ale oferta pilkarska to najsłabsza strona cp , reszta jest ciekawa i są rzeczy co ogladam ale nie pilke i np hokej lepszy ma n ,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem spotkania wszystkich lig w Polsacie Sport/Extra i według mnie najładniej wygląda ... Coca-Cola Championship ! Wygląda to pięknie, ładnie niż Premiership,SPL czy Puchar Ekstraklasy.

Za to fatalnie wyglądają spotkania ligi greckiej, rosyjskiej (spotkania poza Moskwą i Petersburgiem) oraz włoskiej.

A wy jak sądzicie ?

 

Też tak sądze. Pominąłbym to że w włoskiej, rosyjskiej czy greckiej lidze trybuny wyglądają jak nasz stadion 10-lecia no ale o jakość transmisji powinni zadbać przynajmniej włosi bo jest ona bardzo słaba :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Celticu są pokazywane z racji że jest zapotrzebowanie od widzów oglądania polskich reprezentanów chyba że któs jest protestantem albo anarchistą ale jest ich napewno mało w polsce, to wtedy katolicki Celtic i polski bramkarz Boruc nie będzie mu potrzebny. A jakie to emocje bybyły jeśli pokazywali by mecz drużyny z ostatnich pozycji w tabeli?.

Polsat sport ma bogatą oferte programowa. MŚ w róznych dyscyplinach sportowych jak siatkówka, piłka reczna, hokej, Euro 2008, piłka plazowa, i oczywiscie portugalska, szkocka, rosyjska i 2 angiwelska liga, holenderska, Jest w czym wybierać. :read:

Jakos niewierzę w to, że widzowie chcą co tydzień oglądać Boruca, no bez przesady!!! Wychodzi na to że CP kupił prawa do tej ligi tylko dlatego żeby go pokazywać. WSzwecji, Norwegii, na Cyprze a Nawet w Chinach grają Polacy może i te ligi by CP wykupił. A co do lig to są resztki opróch ligi holenderskiej jakie zostały i CP pewnie wykupił je za grosze. A wybór jesd doprawdy strasznie trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtic jest jednym z najmocniejszych drużyn w lidze szkockiej to nic dziwnego że pokazują ich mecze. A liga holenderska- to nie chodzi kasę. Poprostu była wolna liga do zakupu to kupili. :smile:

Ale wykupili prawa do pokazywania ligi szkockiej a nie Celticu i z tego co widzę to tam nie gra tylko Celtic ale też inne drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...