Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorkowym mowil ze Bozydar Iwanow jest chory.

Z tego co zrozumiałem wynika, że popłynął "na biało"... Wiele to wyjaśnia, bo patrząc na to bezstronnie, Iwanow od dłuższego już czasu dziwnie wyglądał na antenie. I nie chodzi mi tu o "dziabnięcie" w stylu Kowalczyka czy Zarzecznego paru bomb na rozgrzewkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422 Zgadza się, a po za tym w obecnej sytuacji nc+ nie sądzę by oddali ją łatwo. Dziwna jest ta strategia  Polsatu. Dowiedziałem się że opóźniają projekt z małymi galami KSW, bo ten rok będzie obfity w wydarzenia sportowe, trochę się uśmiałem, no ale pewnie mają na myśli boks i ME siatkę. I to ma być powód by robić takie rzeczy. 9 gal MMA rocznie, w tym 2 PPV, to kabaret.

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME U21 w nogę, World Games (chyba będą jakieś transmisje, mimo niszowości tych rozgrywek, skoro takie promo?), i ME w siatkę to dla nich duże wydarzenia. :) Ale z tym że mają od groma ważnych wydarzeń do pokazania to trochę przesada, dla mnie np. Polsaty teraz są już stacjami sportowymi 5tego wyboru, oprócz tenisa, eliminacji do MŚ w nogę i większych gal boksu/MMA nie są niczym w stanie mnie przyciągnąć.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME U21 w nogę, World Games (chyba będą jakieś transmisje, mimo niszowości tych rozgrywek, skoro takie promo?), i ME w siatkę to dla nich duże wydarzenia. :) Ale z tym że mają od groma ważnych wydarzeń do pokazania to trochę przesada, dla mnie np. Polsaty teraz są już stacjami sportowymi 5tego wyboru, oprócz tenisa, eliminacji do MŚ w nogę i większych gal boksu/MMA nie są niczym w stanie mnie przyciągnąć.

Dla "kibica sukcesu" występu reprezentacji w eliminacjach które się kończą w październiku i w przyszłości wydarzenia tej rangi przejmuje  TVP oraz ME u 21 to jedyne co przyciaga masy. Do tego mamy jeszcze syczyny siatkarzy na szczeblu reprezentacyjnym i klubowym. Dość skromnie jak na cały rok:(

 

Warto przypomnieć że mieli kiedy mś w hokeja, eliminacje ligi mistrzów i Ligi Europy oraz same te rozgrywki, starsi kibice pamiętają ligę niemiecką czy też MŚ i ME i lige mistrzów w szczypiorniaka :/  O F1 niewspominając. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież otwarcie o tym,że Bożydar Iwanow jest chory powiedział ostatnio Marian Kmita, więc w tym aspekcie ameryki nie odkrył. Choć powiem,że środowisko coś podejrzanie milczało długi czas, gdyby nie wiem to był rak czy coś innego to chyba dawno by wypłynęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME U21 w nogę, World Games (chyba będą jakieś transmisje, mimo niszowości tych rozgrywek, skoro takie promo?), i ME w siatkę to dla nich duże wydarzenia. :) Ale z tym że mają od groma ważnych wydarzeń do pokazania to trochę przesada, dla mnie np. Polsaty teraz są już stacjami sportowymi 5tego wyboru, oprócz tenisa, eliminacji do MŚ w nogę i większych gal boksu/MMA nie są niczym w stanie mnie przyciągnąć.

    Tyle, że sportowe na full wychodzą chyba taniej w CP niż NC+. Mam na myśli polsatowskie plus Eurosporty, TVP Sport i Eleveny. Dokładasz C+ i cały sport jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia, dlaczego u RK występuje tak często yyy lub yyyy. Jeśli w skrócie kilkuminutowym było to takie drażniące, to strach pomyśleć co robił podczas meczu. Nikt tego nie słyszy? On siebie nie słyszy? Ta sama półka co GM.

Dlatego on nie powinien robić za komentatora. Człowiek z talentem do komentowania nie ma takich ciągłych "zacinek". Słowa przychodzą mu same. W Polsce jest wielu takich komentatorów (inna sprawa, że większość to paskudne lenie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Polsacie Sport:

Poniedziałek, 23.01:

18:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała
20:00 PSN PUNCHER

23:30 PSN E-SPORT: ELEAGUE Major (do ok. 02:00)

Wtorek, 24.01

15:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł
18:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19:00 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa
19:00 PSN E-SPORT: ELEAGUE Major (do 20:00) (?)
20:40 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: SSC Napoli - ACF Fiorentina

Środa, 25.01:

10:00 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny mężczyzn (+ studio od 09:00)
13:30 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg indywidualny kobiet (+ studio od 12:30 i 15:00)
17:00 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - Dinamo Krasnodar
18:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Chemik Police - Imoco Volley Conegliano
19:00 PSN E-SPORT: ELEAGUE Major (do 20:00) (?)
20:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Fenerbahce SK Stambuł
20:30 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Liu Jo Nordmeccanica Modena - Telekom Baku
20:40 PSE PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - AC Milan

Czwartek, 26.01:

17:00 PSN E-SPORT: League of Legends Championship Series (do 20:00)

Piątek, 27.01:

10:00 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg sprinterski mężczyzn (+ studio od 08:30)
13:30 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg sprinterski kobiet (+ studio od 12:30 i 15:00)
18:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Cuprum Lubin
19:00 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Barcelona Lassa - Baskonia Vitoria Gasteiz
19:00 PSN E-SPORT: ELEAGUE Major (do 20:00) (?)
21:00 PS   POLSKA 2017

Sobota, 28.01:

10:00 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg na dochodzenie mężczyzn (+ studio od 08:30)
13:00 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - bieg na dochodzenie kobiet (+ studio od 12:00 i 14:00)
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
16:00 PSN E-SPORT: ELEAGUE Major - półfinały (do 20:00) (?)
19:40 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - PSV Eindhoven
20:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LOTOS Trefl Gdańsk

Niedziela, 29.01:

03:00 PS   BOKS: Walka o pas mistrzowski WBC World w Indio - waga superpiórkowa: Francisco Vargas - Miguel Berchelt (do 06:00)
10:00 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - pojedyncza sztafeta mieszana (+ studio od 08:30)
12:30 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Polska Liga Koszykówki - mecz: Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk
13:00 PS   BIATHLON: Mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju - sztafeta mieszana (+ studio od 12:00 i 14:00)
14:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - ADO Den Haag
14:45 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot (również w Super Polsacie!)
16:00 PSN E-SPORT: ELEAGUE Major - finały (do 20:00) (?)
16:40 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - NEC Nijmegen

 

Transmisje CS:GO niepewne, live'y/retransmisje (skupią się zapewne głównie na Virtusach), prawdopodobnie po 23, na chwilę obecną brak oficjalnego info na temat reszty tygodnia.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...