Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może dla Ciebie nie ma co oglądać.Jest bardzo dużo relacji live z różnych dyscyplin i teraz są nawet codziennie transmisje na żywo(!).Jakaś inna stacja polska ,oprócz Eurosportu pokazuję tyle?

Dla mnie jest w PS kilka ciekawych lig m.in. moja ulubiona szkocka oraz można obejrzeć holenderską i czasem szlagiery z innych lig.Bardzo emocjonujący Puchar Włoch ,tam mecze są dużo atrakcyjniejsze od meczów w Serie A (nie żart) ,czy w każdym meczu Serie A pada 8 bramek ? W Pucharze Włoch minimum to 3 na mecz.Do tego magazyn Gol ,w którym obejrzymy skróty meczów z kilkunastu najlepszych lig (!) ,oprócz Bundesligi.A Premiership starczają mi retransmisje.Wymiłem tylko piłkę ,bo nie chce się rozpisywać.

Co do C+ to interesuję MNIE (każdy ma swoje zdanie) tam TYLKO : OE,Premiership(jednak na PS starczają mi retransmisję) no i GP na żużlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma co oglądać latem a: GRAND PRIX na żużlu, lekkoatletyka mityngi GOLDEN LEAGUE, WNBA, boks, rugby i pozostaje jeszcze Eurosport, Extreme Sports. Czyli jest co oglądać. Ja osobiście latem wole robić coś innego niż siedzieć przed TV. Polsat Spot też latem nie jest lepszy tenis, żużel (na razie nie wiadomo) siatkówka plażowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Belgijska kupili bo stracili lige holenderska na rzecz SK. Pewnie ze rok kupia zamiast portugalskiej inna bo tez straca . :D A tak serio po coi tyle lig skoro i tak wiekszosc pokazuja retransmisji a i chyba lubia szkocka bo bezprzerwy live a inne retransmisje wole belgijska live niz grecka a oni grecka live a belgijska ledwo kupili i retransmisja. Chce by kupili Hiszpanska i angielska i byloby super oferta. Niechce OE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszyskim powinni mieć fundament czyli mocną ligę np. angielska. Potem repertuar można dobierać według uznania.

Napiszcie kiedy następne przetargi na te ligi.

Przetargi na najlepsze ligi już były , jest jeszcze liga Francuska /przetarg niedługo/ ale to wszystko jest i tak nie do zdobycia przez PS , więc nie ma sobie co robić nadziei .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu Ekstraliga Żużlowa doszła do porozumienia z TVP Sport, na mocy którego mecze żużlowej Ekstraligi w latach 2008-2009 będą pokazywane w telewizji publicznej. Kibice mocno liczyli również na porozumienie pomiędzy Telewizją Polską a Polsatem Sport, które umożliwiłoby oglądanie praktycznie wszystkich spotkań danej kolejki. Wszystko wskazuje jednak na to, że w przyszłym sezonie nie obejrzymy spotkań Ekstraligi w Polsacie Sport. źr. sportowefakty.pl więcej>>>

Czyli problem Ekstraligi żużlowej na PS jest już rozwiązany :( pozostaje tylko Elite League, która robi sie mało ciekawa i liczyć na to że będzie miał kto transmitować szwedzką Elitserien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wiecej obiektywizmu, a nie lokalnego ignoranctwa. W pilke reczna gra polska reprezentacja, a nie - "jakis tam mecz". Chociaz patrzac na gre naszych to w sumie graja "jakos nie takos" :D

 

W kazdym badz razie jak tak Ci zalezy na siatce i tej calej skrze to kup sobie pakiet sport. Zaplacisz 15 zeta za miesiac, bedziesz mial 4 dodatkowe kanaly sportowe, w tym PSE i po problemie. Nie chodze na siatke, ale sadze, ze bilet na jeden mecz kosztuje podobnie jak ten pakiet, a moze nawet wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu Ekstraliga Żużlowa doszła do porozumienia z TVP Sport, na mocy którego mecze żużlowej Ekstraligi w latach 2008-2009 będą pokazywane w telewizji publicznej. Kibice mocno liczyli również na porozumienie pomiędzy Telewizją Polską a Polsatem Sport, które umożliwiłoby oglądanie praktycznie wszystkich spotkań danej kolejki. Wszystko wskazuje jednak na to, że w przyszłym sezonie nie obejrzymy spotkań Ekstraligi w Polsacie Sport. źr. sportowefakty.pl więcej>>>

Czyli problem Ekstraligi żużlowej na PS jest już rozwiązany :( pozostaje tylko Elite League, która robi sie mało ciekawa i liczyć na to że będzie miał kto transmitować szwedzką Elitserien.

 

 

czy ktos wiecej cos wie na temat tych transmisji zuzlowych polskiej ekstraligi? Czy wszystko juz przesadzone ze nie bedzie transmisji w Polsacie Sport? Moze to caly czas jeszcze typowe gdybanie.A z pierwsza liga czyli z relacjami z nich rzeczywiscie super pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...