Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrali, bo wyszli z założenia że na Holandię więcej osób zerknie. :D W takie weekendy jak ten czwarty kanał by się przydał bardzo. Szkoda, że zamiast PSF nie postawili na kanał ogólnosportowy, choć patrząc na zawartość i wyniki jaki ten twór osiąga, kiedyś może pójdą po rozum do głowy. ;) Swoją drogą, ciekawe, w której minucie wejdą na Szwecja - Francja. ;) A z Łotwa - Portugalia to siatka do końca pierwszej połowy się przeciągnąć może. ;)

EDIT: Szwecja - Francja - są od razu, bez reklam, tylko plansze sponsorskie i to się szanuje, zdążyli przed pierwszym gwizdkiem.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola Piskorska‏ @OlaPiskorska 3 godz.3 godziny temu

Nie wiem po co @polsatsport kupuje te wszystkie imprezy, skoro nie mieści ich w ramówce. Może Ligę Świat komuś odda, żeby dało się obejrzeć?

 

 

Michał M. Gogol‏ @MMGogol 8.06

Wszystkim którym YT odmówił transmisji LŚ z powodu miejsca zamieszkania polecam plugin przeglądarki hola!VPN . Łączymy się przez Australię

 

 

Jerzy Mielewski‏ @Mielewski 26 min.26 minut temu

W odpowiedzi do to @MMGogol @Moc_Arz i jeszcze

 

 

 

Naprawdę Michał jesteś dumny z piractwa ?Naprawdę jeszcze się tym chwalisz i promujesz ? Filmy też ciągniesz za free ? Zwykle oszustwo

 

 

Ola Piskorska‏ @OlaPiskorska 26 min.26 minut temu

Ja nigdy w życiu nie oglądałam pirackich streamow, a teraz właśnie polityka Polsatu mnie zmusiła. Jak mam napisać relację z meczu inaczej?

 

0 odpowiedzi 0 podanych dalej 0 polubionych

 

 

Polsat blokuje w Polsce legalne transmisje Ligi Światowej, udostępniane na YouTube przez FIVB, a dziennikarz stacji kibica używającego VPN w przeglądarce by ominąć to zabezpieczenie, oskarża o piractwo. Rozumiem, że telewizja nie chce ponosić strat za zakup praw transmisyjnych i uniemożliwia osobom w kraju oglądanie spotkań transmitowanych na sportowych antenach Polsatu, ale blokowanie innych meczów jest według mnie błędne. 

Edytowane przez liverfan4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wytworzyła się dość ciekawa dyskusja z udziałem Mielewskiego, ale że puszczenie transmisji na polsatsport.pl to dla nich potężne koszty? Bez przesady, skoro i tak będą dawać w retransmisji to pewnie puszczenie tego do neta nawet bez komentarza nie kosztowałoby ich za wiele.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożę do tego Wimbledon, z którego mecze mogły by lecieć z innych kortów poprzez Iplę. Jednak możliwe,że umowy są tak skonstruowane,że im nie wolno. Możliwe,że brakuje jednak chęci Polsatowi. Robienie jednak afery Pani Oli (zdaje się dziennikarce sportowych faktów),że śledziła coś przez stream to dziwne, skoro inny dziennikarz tej stacji Mateusz Borek kiedyś sam publicznie pytał o streamy, innym razem publicznie pochwalił się,że odbiera kilkanaście kodowanych płatnych platform zagranicznych co zdaje się nie jest zbyt legalne.  Myślę,że zdecydowana większość z nas stara się korzystać z legalnych źródeł, jednak bywa tak ,że trzeba się posiłkować streamami. Pamiętam jak kiedyś pokazywali i piali z zachwytu jak trener polskich siatkarzy Andrea Anastazi oglądał finał Wimbledonu z udziałem Agnieszki Radwańskiej . Było pokazane ujęcie i selekcjoner oglądał mecz poprzez nielegalny stream. Nie zrobili materiału jednak potępiającego piractwa i tych co z nich korzystają. Wątpię by Jerzy Mielewski mógł z ręką na sercu powiedzieć,że nigdy nie korzystał z czegoś nielegalnego.

 

Natomiast bardzo dobrze,że Polsat ograniczył transmisje siatkówki, bo bywały takie sytuacje,że mamy np. Wimbledon i w sobotę nie było żadnego meczu live, bo od rana do nocy była jedynie siatkówka przedzielona F1 , nawet Radwańska leciała z retransmisji. Dokładnie to był  rok 2010  i mecz III rundy Agnieszka Radwańska-S. Errani wyemitowany jako premiera o godzinie podajże 21:10 na Polsacie Sport. Rozumiem,że fani Polki według Mielewskiego wtedy powinni łaskawie czekać aż Polsat puści ten mecz? Pamiętam czasy,że nie transmitowali półfinału Wimbledonu bo ważniejsza siatkówka. Na szczęście to szaleństwo minęło. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w 2010 r. nie było kanałów Tenis Premium, nie było innej legalnej możliwości obejrzenia wspomnianego przeze mnie spotkania. Pani Aleksandra narzeka,że obecnie mniej tej siatkówki, jednakże coś za coś. Uważam,że sytuacja kiedy dajemy siatkówkę całkowicie kosztem Wimbledonu co miało miejsce chociażby we wspomnianym przeze mnie przypadku zdrowa nie była. Może niech Polsat pomyśli nad uruchomieniem kanałów premium za opłatą poświęconych siatkówce? 

Inna sprawa,że mam wrażenie,że dawniej ta LŚ była ciekawsza i bardziej prestiżowa, teraz zamiast jak dawniej trzech weekendów w Polsce tylko jeden, zamiast rywalizacji trwającej 6 tygodni jedynie trzy(faza grupowa). Bardziej odpowiadała mi ta dawna formuła LŚ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon w tym roku to będzie w kanałach Tenis Premium. ;)

 

Swoją drogą jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądał tegoroczny Wimbledon na kanałach Polsatu. Bo z każdym rokiem są różne niespodzianki. Jakiś czas temu były przecież przekazy z 3 kortów: na PS z głównego, na PSE z kortu nr 1, na PSN z kortu nr 2. Teraz obawiam się, że gdzieś będą musieli wcisnąć inne transmisje i zrezygnują pewnie z kortu nr 2. Po to jest kanał Tenis Premium, żeby pokazywał przekazy z innych kortów. Największą bzdurą będzie sytuacja gdy PS/PSE oraz TP1/TP2 pokazują te same, całe spotkania z dwóch najważniejszych kortów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co się chwalić ,że jest się wielkim mecenatem siatkówki jak nagle się ma ją w d... ;) A praw nie chcą oddać a nie mają jak pokazać gdy się kilka imprez pokryje i tyje - pies ogrodnika ;)

 

Zobacz ile pokazywali meczów w pierwszym weekendzie LŚ, zobacz ile pokazą w nadchodzącym weekendzie LŚ. Wielki lament, bo zamiast kilku meczów siatkowki puścili piłkarskie eliminacje (dyscyplinę numer jeden w kraju). Już widzę jak jakaś stacja w Polsce pokazuje to tak obszernie  :popcorn:

 

Swoją drogą jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądał tegoroczny Wimbledon na kanałach Polsatu. Bo z każdym rokiem są różne niespodzianki. Jakiś czas temu były przecież przekazy z 3 kortów: na PS z głównego, na PSE z kortu nr 1, na PSN z kortu nr 2. Teraz obawiam się, że gdzieś będą musieli wcisnąć inne transmisje i zrezygnują pewnie z kortu nr 2. Po to jest kanał Tenis Premium, żeby pokazywał przekazy z innych kortów. Największą bzdurą będzie sytuacja gdy PS/PSE oraz TP1/TP2 pokazują te same, całe spotkania z dwóch najważniejszych kortów...

 
I tym sposobem widzowie, którzy nie mają dostępu do kanałow Polsatu a chcą sobie obejrzeć Wimbledon będą skazani na dalsze korty, czyli o najważnieszych meczach mogą zapomnieć.  :crazy:
Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co się chwalić ,że jest się wielkim mecenatem siatkówki jak nagle się ma ją w d... ;) A praw nie chcą oddać a nie mają jak pokazać gdy się kilka imprez pokryje i tyje - pies ogrodnika ;)

Pokazywanie najobszerniej siatkówki w świecie nie jest traktowaniem jej jak psa ogrodnika. To są kanały sportowe,a nie siatkarskie. Dobrze,że Polsat w ostatnich latach zmienił swoją strategię i nie przekłada siatkówki nad wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok, przeczytaj jeszcze raz wypowiedź krzysia, bo bynajmniej nie pije on do tego, że Polsat nie puszcza siatkówki 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu. Problem polega na tym, że Słoneczko blokuje legalne transmisje meczów, które nie mieszczą się w ramówce.

Edytowane przez liverfan4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...