Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat i tak wygrywa wystarczy spojrzeć na oglądalność, na liczbę abonentów itd. Śmieszy mnie ten wiedzny pojedynek kogucików. Polsat ostatnio robi dobre ruchy kupując kolarstwo na cztery lata, short -track, eurobasket, czekać aż dojdzie WTA ,czyli bardzo silna oferta sportowa przeznaczona dla fanów sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka Kliczko - Powietkin i Masternak - Drozd w Polsacie Sport

Wielkie brawa dla Polsat sport , i mam nadzieje że wielbicielom nc + gul skoczy .

Te słowa świadczą o coraz większej frustracji, co akurat mnie nie dziwi. Sportowe kanały Polsatu przegrywają już nie tylko z Canal+, ale i Eurosportem czy nawet nSport lub Orange Sport(walka Mayweathera!, UFC czy Serie A).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koguty są po obu stronach,to nieistotne kto zaczął.

Arkon przegrywają pod jakim względem?? Polsat nadal ma bardzo zróżnicowaną,ciekawą ofertę sportową,ostatnio wyrwał Eurosportowi prawa kolarskie i naprawdę nie wiem na czym budujesz to swoje przekonanie. Piłka ręczna była be jak miał ją Polsat(ile osób w Polsce interesuje się handballem?) teraz jak ma to NC+ to nagle stają się to prawa ważne, istotne, jaką tą stratę wielką poniósł Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i tak wygrywa wystarczy spojrzeć na oglądalność, na liczbę abonentów itd. Śmieszy mnie ten wiedzny pojedynek kogucików. Polsat ostatnio robi dobre ruchy kupując kolarstwo na cztery lata, short -track, eurobasket, czekać aż dojdzie WTA ,czyli bardzo silna oferta sportowa przeznaczona dla fanów sportu.

short-track co to w ogole jest hahaha

 

na liczbe abonentow- to nie ma zadnego przelozenia, wiekszosc osob w PL sie sportem nie interesuje i dlatego biora polsat bo tam sa najnizsze pakiety z podstawowymi kanalami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma wystarczającą już liczbę abonentów,a jakoś NC+ mimo tak znakomitej oferty liczba abonentów nie tylko nie rośnie,a spada..

C+ ma bardzo dobrą ofertę dla konkretnego widza(fan piłki nożnej i żużla bezwzględnie wybierze NC+ bo ma absolutnie wszystko) ,a Polsat ma inną strategię i też ma ofertę na którą jest dość duże zapotrzebowanie(chodzi o polski sport, całą de fakto siatkówkę, boks, F1, Moto GP, Tenis-WTA,ATP ,WS- to wszystko tylko w CP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i tak wygrywa wystarczy spojrzeć na oglądalność, na liczbę abonentów itd. Śmieszy mnie ten wiedzny pojedynek kogucików. Polsat ostatnio robi dobre ruchy kupując kolarstwo na cztery lata, short -track, eurobasket, czekać aż dojdzie WTA ,czyli bardzo silna oferta sportowa przeznaczona dla fanów sportu.

 

Short track to max. 1000 osób obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadziwiające bo oferta DVB-T to żenada,raczej to kryzys, którego rzekomo nie ma. Ludzie odchodzą generalnie od oglądania TV, widzę to coraz wyraźniej, coraz częściej spotykam ludzi którzy nie mają telewizora. Czy to przypadek?? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Jak widać w mojej stopce mam dostęp do wszystkich polskich kanałów sportowych i oczywiście moim zdaniem oferta Polsatu Sport jest coraz uboższa. Prawa sportowe mają określoną cenę, tak się składa, że Polsat kupuje te najtańsze( podany przez Ciebie short track jest tego najlepszym przykładem). Oczywiście zwolennicy Polsatu podają, że ma najbardziej zróżnicowaną ofertę, ale nawet na tym polu przegrywa z Eurosportem. Zresztą wystarczy wyjechać gdziekolwiek za granicę i WSZYSTKIE puby i retstauracje chcące zachęcić klientów do odwiedzin reklamują się meczami piłki nożnej, której na antenach Polsatu Sport nie uświadczysz(nigdzie nie spotkałem reklam short tracku czy nawet siatkówki). Z jednej strony smuci mnie ten spadek jakości kanałów Polsatu, bo jako abonenet Vectry długo ich nie posiadałem, ale po tym czasie okazało się, że nie było na co czekać. I jeszcze jedno to Polsat jest winny wprowadzeniu ppv w Polsce za, przepraszam za wyrażenie, badziewie typu KSW z udziałem pożal się Boże zawodników typu Pudzian. To ja już wolę UFC.

Pozdrawiam i życzę odrobinę obiektywizmu i nie wywoływania wojen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ten wiedzny pojedynek kogucików.

Jakbyś był troszkę bardziej spostrzegawczy, to zauważyłbyś jeszcze na tej stronie, że kogucik wyskoczył z kurnika Polsatu i to on zaczął prowokować.. :wink:

Jeśli oferta sportowych stacji Polsatu jest taka słaba, to po co koguciki Canal+ ciągle wchodzą do tego tematu i hejtują? Jeżeli jest coś słabe to nie warto temu poświęcać uwagi, tak uważam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem jeszcze w Cyfrowym Polsacie. :D

 

Zacytowałeś moją wypowiedź i zadałeś pytanie (prawdopodobnie retoryczne) "po co koguciki Canal+ ciągle wchodzą do tego tematu i hejtują?".

Połączyłem więc te dwa fakty i pomyślałem, że dotyczy to mnie. Jeśli nie, to trzeba było wykazać trochę więcej precyzji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Jak widać w mojej stopce mam dostęp do wszystkich polskich kanałów sportowych i oczywiście moim zdaniem oferta Polsatu Sport jest coraz uboższa. Prawa sportowe mają określoną cenę, tak się składa, że Polsat kupuje te najtańsze( podany przez Ciebie short track jest tego najlepszym przykładem). Oczywiście zwolennicy Polsatu podają, że ma najbardziej zróżnicowaną ofertę, ale nawet na tym polu przegrywa z Eurosportem. Zresztą wystarczy wyjechać gdziekolwiek za granicę i WSZYSTKIE puby i retstauracje chcące zachęcić klientów do odwiedzin reklamują się meczami piłki nożnej, której na antenach Polsatu Sport nie uświadczysz(nigdzie nie spotkałem reklam short tracku czy nawet siatkówki). Z jednej strony smuci mnie ten spadek jakości kanałów Polsatu, bo jako abonenet Vectry długo ich nie posiadałem, ale po tym czasie okazało się, że nie było na co czekać. I jeszcze jedno to Polsat jest winny wprowadzeniu ppv w Polsce za, przepraszam za wyrażenie, badziewie typu KSW z udziałem pożal się Boże zawodników typu Pudzian. To ja już wolę UFC.

Pozdrawiam i życzę odrobinę obiektywizmu i nie wywoływania wojen.

Zarzucasz mi brak obiektywizmu tak to odczytuję. Po prostu wiem,że są osoby które interesują się sportem i niekoniecznie jest to futbol, spotkałem ostatnio sporo takich osób. NC+ ma po prostu fantastyczną ofertę piłkarską, kibic futbolu znajdzie tam właściwie wszystkie najlepsze rozgrywki piłkarskie( Premier League, Primiera Division, SerieA,Ligue1, Liga Mistrzów , Liga Europejska ) i całą naszą ligę. Do tego doszła Ekstraliga żużlowa czy Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych( to duży cios dla konkurencyjnej platformy). Oczywiście jest jeszcze NBA. Bez wątpienia jakby oceniać ostatni okres to NC+ znacząco poprawiła swoją ofertę.

Polsat nikt tego nie ukrywa przyjęła inną strategię i postawiła na polski sport i mamy obie ligi siatkarskie , obie ligi piłki ręcznej , ligę koszykarzy czy jeszcze mecze naszej Ekstraklasy. Poza tym z uporem maniaka powtórzę ,że pokazują wszystkie najważniejsze pojedynki bokserskie jakie się odbywają w Polsce i na świecie (można powiedzieć,że zdominowali ten fragment rynku sportowego w Polsce), do tego jest F1, która ma jednak już stałą liczbę wiernych odbiorców . Także jeśli chodzi o tenis to tylko za pośrednictwem tej platformy obejrzymy wszystkie wielkie szlemy,a Polsat pokazuje Wimbledon i największe turnieje ATP , do tego LA, MotoGP czy teraz kolarstwo, w kt orym Polacy zaczynają się liczyć.

Polsat ma inną strategię biznesową, postawił na dostępność i dlatego jest obecny w kablówkach i to w niższych pakietach, kanały Polsatu są dostępne już od najniższego pakietu w ramach platformy(wersje SD). Gdyby ta oferta sportowa była tak fatalna jak i cała platforma to ludzie by chyba jednak uciekali,a spadki, które wynoszą ponad 10 000 przy liczbie abonentów blisko 4 mln to niewielki procent. Nie mówmy o tym co jest gdzie popularne,wiadomo piłka nożna jest sportem globalnym,ale siatkówka ma bardzo wielką rzeszę fanów w Polsce więc to jest nie bez znaczenia. Zawody w short Tracku czy kolarstwo -zawsze chwalę stacje, które kupują nowe prawa sportowe bo to oznacza siłą rzeczy mniej powtórek ,a MTB oznacza transmisje mega gwiazdy polskiego sportu jaką jest Maja Włoszczowska. Niewykluczone,że Polsat zakupi WTA i na co dzień będzie pokazywał Radwańską,która ma bardzo dużo fanów w Polsce, oczywiście mogą być inne prawa jak np. NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja powraca jak bumerang. Ja już też pisałem na ten temat i również uważam, że Polsat Sport obniżył loty. Ogólnie najbardziej mnie drażni PPV w Polsacie. Pobieranie abonamentu za pakiet sportowy i do tego jeszcze pobieranie 40 zł za walki w PPV uważam za nieuczciwe. Panowie przestańcie w kółko powtarzać, że w nc+ jest piłka a w Polsacie jest sport bo to już staje się nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uczciwie przyznać, że ostatnio NC+ sporo zdobyło jeśli chodzi o prawa. Ale no taka jest kolej rzeczy, musieli sporo wydać, bo wpadki na starcie były za duże. Przed stacjami jeszcze masa ciekawych przetargów w następnych latach, i sporo do zgarnięcia jeszcze teraz tak jak @wislok wspomniał np: NHL,Euroliga będzie przetarg na F1 i inne różne ciekawe dyscypliny. Tak dla ciekawostki, zobaczcie większość praw, które zdobywa NC+ odbywa się poza pośrednikami, negocjują bezpośrednio z federacjami, bądź organizacjami( ostatnio wyjątek czyli serie A i w pakiecie LM w Ręczną, zakup od Mp&Silva). Natomiast Polsat ma w portfolio prawa od prawie każdego pośrednika, m.in IMG czy Infront. I tu też należy upatrywać przyszłe transfery praw. Trzeba obserwować co ma dany pośrednik w ofercie. Większość oferty IMG w Polsce ma właśnie Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uczciwie przyznać, że ostatnio NC+ sporo zdobyło jeśli chodzi o prawa. Ale no taka jest kolej rzeczy, musieli sporo wydać, bo wpadki na starcie były za duże. Przed stacjami jeszcze masa ciekawych przetargów w następnych latach, i sporo do zgarnięcia jeszcze teraz tak jak @wislok wspomniał np: NHL,Euroliga będzie przetarg na F1 i inne różne ciekawe dyscypliny. Tak dla ciekawostki, zobaczcie większość praw, które zdobywa NC+ odbywa się poza pośrednikami, negocjują bezpośrednio z federacjami, bądź organizacjami( ostatnio wyjątek czyli serie A i w pakiecie LM w Ręczną, zakup od Mp&Silva). Natomiast Polsat ma w portfolio prawa od prawie każdego pośrednika, m.in IMG czy Infront. I tu też należy upatrywać przyszłe transfery praw. Trzeba obserwować co ma dany pośrednik w ofercie. Większość oferty IMG w Polsce ma właśnie Polsat.

 

Ja myślę że Euroliga pójdzie do nc+, mają doświadczenie, komentatorów, ale nie mają za to dużo miejsca w czwartki, piątki (dni rozgrywania Euroligi). Mam nadzieję że tam pójdą te prawa.

 

F1 pewnie zawita w Polsacie bo to oni mają świetnych ekspertów i mają doświadczenie.

 

Co do NHL to szanse są 50%/50% bo nawet nie wiadomo czy obydwie platformy się pokuszą o te rozgrywki.

Ja wolałbym aby NHL zawitało w nc+. Oni mają komentatorów (Pełka, Gleń, Marchliński) i małe doświadczenie, bo nka już miała prawa do NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Co do boksu, to jednak nie wszystkie- przykład walki Mayweathera(najdroższa i nie oszukujmy się najciekawsza gala bokserska tego roku) w Orange Sport. Musisz jednak przyznać, że Polsat w ostatnich latach stracił mnóstwo praw, a te które zakupił najdroższe nie były w odróżnieniu od Canal+.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek akurat Polsat też ma ekipę od kosza całkiem niezłą, i Euroligę też mieli. A dodam, że NC+ też nie miało większego doświadczenia z ręczną, a kupili

NHL był i również w Polsacie ( nawet dłużej niż w C+) no i fakt mieli wtedy Pełkę. Ale może się niestety okazać, że nikt NHL nie pokaże, bo pośrednik jest z kosmosu i ceny też astronomicznie nieadekwatne do rynku. Może coś na ten sezon obniżyli, czas pokaże.

A co do boksu. Tu tak naprawde Polsat ma w tym momencie w sprawie Golden Boy Promotions wiele do powiedzenia. Orange ma umowę z Showtime, a ta grupa ostatnio tam się przeniosła na co Polsat nie miał wpływu. Będą przetargi, pewnie się tym zainteresują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...