Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, najlepiej dać krzykaczy typu jak ten wariat wczoraj: ENDIIIII MUŁREEEEEEJ!!

Nie chcę mówić głośno co taki powinien zrobić dla zmniejszenia napięcia przed wejściem na antenę.

Podpisuję się pod tym. Zwykle komentatorzy tenisa potrafią wyciszyć się przy akcjach i nie krzyczą jak zwariowani. Choć uważam, że przy każdej transmisji, filmie powinna być do wyboru oryginalna ścieżka dźwiękowa, czyli w tym przypadku chyba z BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentowanie przez Tomaszewskiego Tenisa to jak komentowanie Szpakowskiego pilki w TVP , dawaja im najlepsze mecze do komentowania ze wgledu na ich przeszlosc i z grzecznosci ze im sie to niby nalezy .Nie wazne ze juz nie kumaja oboje bazy i robią karygodne bledy ,ale to przeciez legendy komentatorstwa nie mozna ich odstawic na bok ,a widz musi sie meczyc.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentowanie przez Tomaszewskiego Tenisa to jak komentowanie Szpakowskiego pilki w TVP , dawaja im najlepsze mecze do komentowania ze wgledu na ich przeszlosc i z grzecznosci ze im sie to niby nalezy .Nie wazne ze juz nie kumaja oboje bazy i robią karygodne bledy ,ale to przeciez legendy komentatorstwa nie mozna ich odstawic na bok ,a widz musi sie meczyc.......

Najpierw sam naucz się pisać poprawnie po polsku, a dopiero potem bierz się za krytykowanie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rewanżowego meczu Śląska (muszą czekać na dokładnego rywala) lepiej byłoby szybciej się dogadać, by pokazać rewanżowe mecze Piasta (np. 18:00) oraz Lecha (np. 20:45). Z tego wyjazdowego meczu Śląską może być nienajlepsza jakość obrazu, a tak można spokojnie dwa mecze z Polski pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan Tomaszewski ma 92 lata i jeszcze komentuje.

Bohdan Tomaszewski, jak już coś.

 

Ale faktycznie, gościu już irytuje. O ile jestem w stanie wybaczyć to halooooo tu łymbledon o tyle pierniczenie trzy po trzy nawet jak zawodnicy wymieniają piłki jest już wkurzające. Gorzej niż Szpakowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rewanżowego meczu Śląska (muszą czekać na dokładnego rywala) lepiej byłoby szybciej się dogadać, by pokazać rewanżowe mecze Piasta (np. 18:00) oraz Lecha (np. 20:45). Z tego wyjazdowego meczu Śląską może być nienajlepsza jakość obrazu, a tak można spokojnie dwa mecze z Polski pokazać.

tyle że Rewanż Lecha będzie pokazany, to już jest dogadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rewanżowego meczu Śląska (muszą czekać na dokładnego rywala) lepiej byłoby szybciej się dogadać, by pokazać rewanżowe mecze Piasta (np. 18:00) oraz Lecha (np. 20:45). Z tego wyjazdowego meczu Śląską może być nienajlepsza jakość obrazu, a tak można spokojnie dwa mecze z Polski pokazać.

Ja jako kibic Śląska Wrocław wolę rewanżowy mecz swojej drużyny nawet jakby był w rozdzielczości 220x576i niż mecz Piasta, który i tak pewnie już w tej rundzie odpadnie - mecze Śląska i Lecha obowiązkowo poproszę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko p. Tomaszewskiemu, odkąd pamiętam komentuje Wimbledon. "Hallo tu Wimbledon" to jego znak rozpoznawczy i zapewne przyzwyczajenie z dawnych lat, kiedy to transmisje nie były przeprowadzane w takiej super hiper technologi. Komentuje tylko ten turniej, coś co kocha, więc jak dla mnie nie ma co robić dymu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...