Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej niech kupią obie ligii siatkówki bo tak bedzie dostepna siatkówka kobiet która w stosunku do plus ligii jest bardzo słaba co pokazały wystepy w lidze mistrzów gdzie bielsko sie skompromitowało a w polskiej lidze bedą mistrzami nie chce aby takie mecze zapychały ramówke innej tv niz polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja dwie anteny, ale na tej drugiej siatkowki nie ujrzysz(z wyjatkiem pucharow).Dlatego przepada wiele ciekawych meczow i chodzi mi oczywiscie o rozgrywki panow.Tez mi sie nie podoba, ze pokazywany jest 1 mecz wiecej u pan kosztem panow.Pisalem juz to troche wczesniej.Dla mnie ta LSK moze byc nadal w Polsacie, ale niech liczba meczow bedzie uzalezniona od poziomu rozgrywek, a tak na razie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nienawidzę siatkówki w ogóle!!! To najgłupszy sport na świecie!

Kogo to interesuje jaki sport lubisz a jaki nie? Polsat ma co najmniej 4 kanały by pokazywać 4 mecze jednocześnie: TV 4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD. Nie robi tego i nie jest powodem, że jest akurat pokazywany mecz kobiet.

Nikt poza polską nie gra w ten sport dlatego jesteśmy w tym sporcie tacy dobrzy!

Choć śmieszne to nie jest to mam nadzieję, że to żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko że Polsat nie każe sobie płacić za jeden kanał 14 złotych. Transmisja w PSE ze względu na niezbyt dużą ilość widzów raczej zbyt opłacalna by nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Polsat nie każe sobie płacić za jeden kanał 14 złotych. Transmisja w PSE ze względu na niezbyt dużą ilość widzów raczej zbyt opłacalna by nie była.

 

Ludzie to mają krótką pamięć. W trakcie przetargu na prawa do pokazywania Ekstraklasy Polsat i TVN zapowiadały, że w przypadku wygranej stworzą również kanał z Ekstraklasą, którego cena wyjściowa miała wynosić ok 16 zł. Więc kazaliby sobie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się miał byc kanał ekstraklasa za 15 zł. Ale tylko ten 1. a tu zobacz musisz płacić i za orange sport 10 lub 14 i za canal plus( Najmniej bodajże 9,95) także razem ok 20 zł. Ale to oczywiscie w promocji bo normalnie Multipakiet jest droższy.

Co do kanału z siatkówką to wydaje mi się że polsat prędzej mógłby stowrzyć patrząc na ilośc praw taki kanał niż zrobił Polsat futbol. Oglądalność na pewno by była bo jest sporo fanów siatkówki w naszym kraju. A jakby utrzymali PLS i LSK to mogliby spokojnie pokazywać po kilka spotkań a nawet wszystkie. Choć czy ja wiem czy potrzebne są wszystkie mecze LSK. Jak na razie patrząc na poziom 2 spotkania wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjdzie w praniu w ciagu kilku miesięcy, bo w tym roku kończy się licencja Polsatowi na obecnych warunkach. Nikt z władz PLS i PLK nie jest na tyle, głupi, by szukać nowego partnera (TVP Sport walczy o życie, Canal + nie ma takiego zasięgu, zwłaszcza w kablu), więc za nieco wyższą kwotę od Polsatu wymogą ustępstwa w kwestii transmisji.

 

A tak z ciekawostek -GP Australii oglądało ok 1,8 mln ludzi w Polsacie - nie wiadomo czy to zasługa pory nadawania (8 rano) czy tych pokemonów (Borowczyk, Kochański i Zientarski w studiu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mogli zrobić PS2 a nie PF. Wtedy PSE byłby dalej z najlepszymi transmisjami w Relax Mix, a i z meczami nie byłoby kłopotu. Skoro już zrobili, to jeśli nie ma innych transmisji, oczekuję wielu meczów zarównno w PF, jak i PSE czy nawet czasami PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...