Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Polsat Sport to najlepszy w Polsce kanał sportowy. Jednak jeśli ktoś [beep] boksem, siatkówką i piłką ręczną, to zamieszczam dla niego spis tego, co może obejrzeć.

poniedziałek

11:20 Cafe Futbol

17:00 Kulisy sportu - Janusz Wójcik

wtorek

07:00 Trans World Sport

16:20 FIFA Futbo mundial

19:00 Kulisy sportu - Janusz Wójcik

środa

14:20 Kulisy sportu - Janusz Wójcik

22:00 Mamed Khalidov PREMIERA

czwartek

07:00 Trans world sport

22:30 Łukasz Jurkowski PREMIERA

23:00 Red Bull Salzburg - Lech Poznań

piątek

07:00 Trans world sport

12:10 FIFA Futbol Mundial

19:00 Kulisy sportu - Janusz Wójcik

22:30 Red Bull Salzburg - Lech Poznań

sobota

09:10 FIFA Futbol Mundial

11:50 Kulisy sportu

17:00 Kulisy sportu - Kamil Grosicki PREMIERA

niedziela

11:00 Cafe Futbol NA ŻYWO

12:30 Kulisy sportu - Kamil Grosicki

17:00 Kulisy sportu

19:30 10 lat Polsatu Sport - reportaż PREMIERA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym miejscu pogratulować Panu Adamowi Godlewskiemu,dziennikarzowi tygodnika Piłka Nożna za otwarte podjęcie dyskusji na łamach gazety z pseudo ekspertem Polsatu Wojciechem Kowalaczykiem.Kowalczyk skrytykował rozstrzygnięcia plebiscytu gazety na najlepszych sportowców roku.Miło widzieć, że ktoś dostrzega że Kowalczyk zgrywa jakiegoś super eksperta i super byłego piłkarza,którym nie jest.Według niego nikt nie umie grać w piłkę tylko Barcelona.Ekspert czy komentator powinien być obiektywny nie to co grupa przyjaciół z cafe futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek 21: Nie wszyscy z cafe futbol kibicują barcelonie. Borek np. Realowi do którego już kilka razy się przyznawał, natomiast Kowalczyk z Kołtoniem nie umieją porównać klasy zespołu jak tylko z z klubem z katalonii. Zresztą wczoraj Kowalczyk w studiu LE wychwalał nawet rezerwy barcelony, jeszcze coś wspominał o tym jakoby Lech miał możliwość przez trenera Bakero ściągnięcia tych rezerwowych. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja jeszcze do niedawna zachwycałem się programem Cafe Futbol jednak teraz trochę mi przechodzi. Oczywiście nadal uważam go za dobry ale bez przesady. Chyba zbyt często podejmują te same tematy, sporo słyszymy o Lechu Poznań, reprezentacji i działalności PZPNu. Ostatnio CF oglądam sobie raz na jakiś czas bo tak co tydzień to jest to trochę nudne. Jeśli chodzi o pana Kowalczyka to mnie nawet podobają się jego wywody, często potrafi zwrócić uwagę na coś o czym nikt inny nie wspomniał. Oczywiście widać też jego stronniczość, to jak zachwyca się Barcą, z pewnością nie jest to dobre, zresztą podobnie chyba jest w C+ gdzie panowie Leszek Orłowski i Jacek Laskowski (komentatorzy La Liga) są za Barceloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed chwilą oglądałem 1.set meczu siatkówki kobiet Sandeco Rumia-Gwardia Wrocław i stwierdziłem że obraz stracił trochę na jakości względem tego co było gdzieś miesiąc temu (przynajmniej takie odniosłem wrażenie) czy możecie sami zobaczyć Polsat Sport i ewentualnie wyprowadzić mnie z błędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek 31 stycznia o godzinie 22:40 na kanale Polsat Sport Extra zostanie wyemitowana premierowa relacja z meczu gwiazd ligi futbolu amerykańskiego NFL Pro Bowl. Jako ciekawostkę podam, że jest to pierwszy mecz Pro Bowl w polskiej telewizji komentowany po polsku. :) Polsat Sport pokaże jeszcze finałowy mecz Super Bowl, który odbędzie się 7 lutego. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to transmisja na żywo, czy retransmisja następnego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na KSW XV (19 marca 2011) zmierzą się:

 

Mamed Khalidov - Matt Lindland

Jan Błachowicz - Rameau Thierry Sokoudjou

Marcin Różalski - Paweł Słowiński

Krzysztof Kułak - Michał Materla

Łukasz Jurkowski - Toni Valtonen

Maciej Górski - Niko Puhakka

Antoni Chmielewski - James Zikic

 

Patrząc na zawodników, będzie to najlepsza gala w historii KSW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...