Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nic z tego bo kanał już został zakodowany w Nagravision, zreszta jeszcze przed przejściem do CP Superstacja zapowiadała, że w koncu zakoduje sygnał.

Kolego bedziesz musiał poczekać aż Cyfra podpisze umowe z Superstacją no chyba, że CP ma z nia umowę na wyłączność oni jej transporder na Hot Birdzie a ona im wyłącznośc, bo co szkodziło Superstacji pozostać na Astrze.

Oficajlny komunikat zapewne bedzie w poniedziałek 29.01.2006 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dowiemy się oficjalnie że CP nie dołączy do swojej oferty kanału E! to jest 99 % prawdopodobieństwo, że ów wspominany przez Pana Dominka Libickiego kanał rozrywkowy w CP nazywać się będzie Superstacja.

 

Boje się tylko, że w takim razie kanał E! może stać się zapowiadanym kanałem filmowym z hollywood no ale myśle, że taki [beep]y tam nie pracują.

Nazywanie kanału z serialami kanałem filmowym to jeszcze rozumiem choć jest mi ciężko no ale kiedy kanał E! znajdzie się w pakiecie film to będzie numer 2007 roku i nominacja nr 1 w kategorii najgłupszy pomysł roku.

Mniejmy nadzieje, że do tego nie dojdzie, a że E! jest także kanałem z Hollywood traktujmy narazie jako dziwny zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal E! nie jest kanalem filmowym ani kanalem z serialami.To kanal dokumentalny prezentujacy m.in serie The True Stories of... opowiadajaca o znanych postacich z Hollywood oraz zajmujacy sie ogolnie prezentacja zycia "gwiazd" filmowych,muzycznych ,moda itp.

Ale zawsze jest taka mozliwosc ze szefowie Polsatu moga to inaczej zinterpretowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie nie moge doczekać superstacji w CP

 

Mam wielkie oczekiwania względem tego kanału!!

Do tej pory na Astrze wiał nudą,

a teraz bede se mogl poogladac zajawki na kanale informacyjnym naszej platformy,

 

Czuje również w kościach, że posiadacze pakietu mini i familijnego obejdą się smakiem!!

 

Ten kanał to wersja dla pakietu Relax Mix

 

 

I zdaje mi się, że kanał E! trafi konkurencji, bo my mamy już prawie zaklepaną wyłączność na Superstacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...