Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail,

uprzejmie informuję, że

podpisując Umowę otrzymał

Pan następujące korzyści:

-pakiet CANAL+ HBO

Superpremium ze zniżką w

wysokości 38 zł

-opcja CYFRA+ Multiroom ze

zniżką w wysokości 10 zł

-50 % rabat na opłatę za

wynajem terminalu HD PVR

Wszystkie ww. zniżki

pomniejszają aktualne

standardowe ceny usług.

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

---------------------

CENTRUM TELEFONICZNE

ABONENTÓW

Tel.: 801 066 066 lub 22 310

45 45

Fax: 22 310 45 44

Skorzystaj z Internetowego

Centrum Abonentów: http://

www.ica.cyfraplus.pl

http://www.cyfraplus.com.pl

-------------

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o,

al. gen. W. Sikorskiego 9,

02-758 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st.

Warszawy XII Wydział

Gospodarczy KRS

KRS 0000051835, NIP:

526-22-46-271

kapitał zakładowy

300.000.000 zł

---------------------

Witam. Czy w mojej umowie

jest gwarantowana stała cena

na cały okres minimalny

umowy ?''

 

Dystrybutor wprowadził mnie w błąd,mówił że mam gwarancję stalej ceny. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwila moment. Jak pisalem wyzej bylem dzisiaj ze znajomym ktory bral NOWA umowe i zadnego aneksu z nowymi cenami nie dano mu do podpisania. Co wiecej nic takiego sie nie drukowalo. Wiec jakie gadanie ze "kto podpisal umowe po 02.01.2012 zaakceptowal nowe ceny" jak te ceny nie zostaly mu udostepnione i nikt sie pod nimi nie podpisywal ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tego znalezc. Przedzwonie do cyfry plus i sie poprostu zapytam. Ja podpisalem umowe 25 padziernika.

 

Powinieneś mieć aneks promocyjny i tam w w artykule 2. Akcja RABAT i chodzi chyba o taki tekst :

 

4. Rabat za opłate miesiączną za wybrany zestaw promocyjny stanowi 100% aktualnej wartości Opłaty Miesięcznej za wybrany Zestaw Promocyjny przez okres 3 miesięcy, oraz po upływie tego okresu Abonent nabywa prawa odbioru wybranego Zestawu Promocyjnego w stałej opłacie Miesięcznej w wysokości 78 zł do końca Okresu Minimalnego.

Tester mam taki tekst w umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec u mnie pomimo ze w umowie z lutego 2011 mam wpis o rabacie na 19,90zł na Optimum HD do dzis kasuja jak przy podpisywaniu umowy mialem rozpiske: 66zł (z czego 65zł jest za Optimum HD + 1zł za MR). Była podwyżka niby w maju a mnie nie objeła mimo wpisu w umowie ze mam rabat 19,90 Wiec spokojnie czekam na marzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie co podpisujecie od jasnej [beep]. Macie jak dejwid wpisaną jaką kwotę macie płacić? nie będzie podwyżki. Macie zapis że jest rabat w wysokości xxzł będzie podwyżka. Proste.

Jak ktoś nie dostał regulaminu, to pretensje do dystrybutora, że nie dał pełnego wydruku, tylko uciął strony z regulaminem. tam jest aneks z informacją o podwyżce. Dziwne, bo drukuje się w środku, a powinien gdzieś na początku regulaminu albo na początku umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że prawdopodobnie aneksy są wysyłane tylko do abonentów z dekoderem HD/PVR na stanie. Czyli Ci co mają SD pozostaną przy starych cenach, chyba:)

Normalne chyba. Abonent użytkujący na kontrakcie dekoder SD nie zyskał żadnego kanału HD. Pewnie będzie zorganizowana jakaś akcja promocyjna dla abonentów dekoderów SD, aby przeszli na HD. Od 02.01.2012r. w każdym punkcie dystrybucyjnym nie dostanie się już dekodera SD, tylko same HD. SD na wymianę gwarancyjną.

Rachunek Cyfry w formie papierowej dla dekoderów HD to dopłata 5zł. Ci co mają SD mają za free ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...