Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,konsultanci już dzwonią,proponują,namawiają.Co odpowiedzieć w sytuacji gdy propozycja od konsultanta zawiera rabat w wysokości podwyżki-czy to wiąże nam ręce i likwiduje przyczynę wypowiedzenia?

 

Nie. Jeśli masz cierpliwość to czekaj, pod koniec lutego powinno być lepiej (ja czekam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,konsultanci już dzwonią,proponują,namawiają.Co odpowiedzieć w sytuacji gdy propozycja od konsultanta zawiera rabat w wysokości podwyżki-czy to wiąże nam ręce i likwiduje przyczynę wypowiedzenia?

Jak konsultant odczyta aneks, to jest tam deklaracja akceptacji nowego cennika - jak się zaakceptuje to sprawa skończona. Nie ma podstaw do wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja w N kończy się za 3 tygodnie-czy zdążymy w razie czego?

Jeśli chcesz załapać się na promocje N, to jeśli w okresie powiedzmy dwóch tygodni nikt nie zadzwoni to napisz maile lub zadzwoń i będziesz wiedział na czym stoisz oraz będziesz miał czas na ewentualne podpisanie umowy z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cyfra uruchomiła w ostatnim roku tylko 8 kanałów? :crazy: Poza tym jeszcze doszła C+Online.

A kurs euro i dolara w których to walutach opłaca się prawa i pojemności? Czy czasem nie poszło do góry ze 20%? Nie chcę ich bronić bo nie powinno się robić podwyżki dla aktualnych abonentów tylko dla nowych, ale trochę pomyślunku jeśli już liczycie koszty by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie, Cyfra+ jak i inne telewizje czy firmy powstała żeby zarabiać pieniądze, jak w każdym wolnym rynku ma ma prawo ustalać swoje ceny nawet jeśli nie zmieniły się koszty, ba, koszty mogły nawet zmaleć a oni mogą podnieść ceny bo chcą zarobić więcej na każdym abonencie nawet kosztem straty części klientów, po to każdy ma ustawowe 14 dni na odejście, jeśli uważa, że cena jest dla niego nieadekwatna do zawartości itd.

 

Operator nie musi nikomu tłumaczyć się czemu podniósł ceny ani My nie musimy operatorowi tłumaczyć się czemu odchodzimy....

 

Proszę więc o powrót do tematu a nie obrzucanie się błotem...

 

Może Wam zamknę temat tak do rana to ochłoniecie OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,konsultanci już dzwonią,proponują,namawiają.Co odpowiedzieć w sytuacji gdy propozycja od konsultanta zawiera rabat w wysokości podwyżki-czy to wiąże nam ręce i likwiduje przyczynę wypowiedzenia?

 

 

Teoretycznie likwiduje przyczynę wypowiedzenia, ale możesz powołać się na "straty moralne" i wyciągnąć porządnego bonusa .

Oczywiście, możesz też powołać się na "uszczerbek zdrowia", w związku ze stresem jakiego doznałeś po otrzymaniu aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś "mondry" moderator usunął mój post z ważnym pytaniem. Zadam go jeszcze raz. Skąd ja mam się dowiedzieć o podwyżce skoro Cyfra+ nawet nie przysyła mi do domu żadnej informacji o niej? Jeślibym nie czytał neta to do tej pory o podwyżce nie wiedziałbym nic. Tak ma na pewno znaczna część abonentów. Jak Cyfra+ może podwyższać ceny bez wcześniejszego poinformowania o nich klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę bez sensu, że operator podnosi cenę czegoś (w tym przypadku mr)czyli tym samym zmienia warunki mojej umowy, a ja nie mogę zrezygnować z umowy bez konsekwencji.

 

To jak mi Plus podniesie cenę za minute, to mi napisze pismo, że mogę nie dzwonić a np wysyłać sms'y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]cia praktycznie byłem zdecydowany na pakiet Cyfry + Canal+ Kompakt + HD Optimum + MultiRoom bo jak policzyłem do końca miesiąca mógłbym wziąć to wszystko za 75 zł czyli de facto 60 zł( 75*12/15=60), ale od marca są podwyżki i wtedy będzie to już nie 75 zł, a 86 !! (podwyżka o 11 zł :? ) czyli robi się (86*12/15=68,8) i do tego Cyfrowy Polsat pakiet Mini HD za 14,90 co razem kosztowałoby mnie 74,9 zł i 83,7 zł po podwyżce. Suma summarum podwyżka o 8,8zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Czy ktoś z szanownego koleżeństwa umowę podpisaną w grudniu 2011 lub w styczniu bieżącego roku wypowiedział właśnie z powodu wyżej opisanych? I czy z związku z tym doszło do negocjacji z Cyfrą+ ceny tej po podwyższce, która będzie obowiązywać od marca?

Czy też odbiło się jak przysłowiowy groch od ściany.

Jest tu ktoś taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś "mondry" moderator usunął mój post z ważnym pytaniem. Zadam go jeszcze raz. Skąd ja mam się dowiedzieć o podwyżce skoro Cyfra+ nawet nie przysyła mi do domu żadnej informacji o niej? Jeślibym nie czytał neta to do tej pory o podwyżce nie wiedziałbym nic. Tak ma na pewno znaczna część abonentów. Jak Cyfra+ może podwyższać ceny bez wcześniejszego poinformowania o nich klientów?

 

Czy, to aby nie prowokacja z Twojej strony?

Wcale się nie dziwię moderatorowi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...