Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aneks przyszedł do mnie zwykłym listem poleconym, więc co oni uważają za "doręczenie"?

Chyba listem zwykłym, a nie poleconym?

A może i nawet zwykłym... nie mam tej koperty pod ręką a już nie pamiętałem. W każdym bądź razie zastanawia mnie od kiedy oni liczą te mistyczne 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 zł za C+ kompakt, 10 zł za PVR przez 12 miesięcy, 3 miesiące po 20 zł. Dla mnie ta oferta ok, jestem klientem cyfry od listopada 2011 i zależało mi na wymianie sagemcoma na pace pvr. Przed złożeniem wypowiedzenia płaciłem 62 zł bez pvr, chcąc wziąć pvr żądali 20 zł / miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić,konkurencja w mediach duża,a każda dodatkowa opłata to przeważnie kilkaset zł. rocznie więcej dla operatora,a koszty dosyłu sygnału nie mają znaczenia wobec poszczególnego abonenta przy takiej liczby klientów.To dlatego są takie ustępstwa dla niewielkiej grupy wysyłającej rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie są naiwni. Wszyscy powinni wysłać wypowiedzenia. Ale to dzięki tym co piszą, że to tylko 6zł dostaniemy zaraz następną. W sumie jak tu czytam te wszystkie posty to Cyfra to nie tylko telewizja ale całkiem niezłe targowisko. Dali podwyżkę w zeszłym roku i co? Ludziska ogarnęli się po jej wejściu. Niewiele osób czyta te aneksy i to ich wina i pewnie zorientują się w marcu dopiero i kij takim w oko i wszystkim co piszą, że to niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły [beep] z tymi podwyżkami. Cyfra nałapała ludzi na ofertę z TV reklamując multiroom za 15zł a teraz przychodzi aneks na podwyżkę multiroomu i możliwość rezygnacji tylko z multiroomu. To złodziejstwo. Teraz więcej osób przejdzie na spliter.

Doszedłem do wniosku jaka jest zasada z multiroomem w C+ (nikt o tym nie poinformował podczas podpisywania umów/aneksów), że jest on dodawany na zasadzie opcji dodatkowej niezwiązanej, zaznaczam niezwiązanej z umowa i regulaminem głównym.

Zasady jego użytkowania, cena, rezygnacja jest opisana w aneksie podczas jego pobierania w punkcie C+ . Inaczej pisząc jest on niczym niezwiązany z okresem umów terminowych (tzw. okres minimalny), a jedynie z forma umowy bezterminowej.

Obecnie minmalny wymóg to po podpisaniu umowy w ciagu 1 m-ca pełnego mozliwośc skorzystania z MR, a obowiązek jego posiadania przez min. 2 pełne okresy rozliczeniowe (miesiace), poźniej mozna z niego zawsze w dowolnym czasie zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy, bym miał napisać, o żonie, to bym napisał z dużo wiekszym zachwytem ( jesteśmy razem 30 lat ).

W przeszłości miałem, równolegle Polsat i Cyfrę, tak że mam skalę porównawczą . Przez osiem lat korzystania z abo. Cyfry wypracowałem sposób na atrakcyjność odbieranej oferty . Z polsatem ciągle, miałem rózne problemy - dlatego taka jest treść mojego wcześniejszego posta .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na złe z żoną się nie zostaje. Wtedy się człowiek rozwodzi:) Tak na marginesie też mam stałą cenę, ale podwyżka 6pln nie wzbudza we mnie takiej agresji jak u wielu osób, żeby nie móc spać po nocach i czekać w nerwach czy C+ dostała moje wypowiedzenie i czy napewno do mnie zadzwonią z moim upragnionym rabatem na te 6pln, co pozwoliłoby na kolejne wychwalanie C+ pod niebiosa, aż do czasu kolejnej podwyżki o 3pln i od początku to samo. Skomlenie, że źle, a za chwilke niepochamowana radość. :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...