Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teg nie wie NIKT robi sie ogolny balagan z pakietami cyfry

 

wychodzi tu tak naprawde ze KAZDZIUTKI aboinent ma inny rodzaj umowy bo kazdy walczy o jak najtansze ogladanie ...

moim zdaniem powinny BYC jasne pakiety z jasnymi cenami

 

bez kombinacji typu 33% rabatu , 50% rabatu

pozniej mega wielkie zamieszania i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - "wygląda". W sumie nie znalazłem nigdzie takiej oficjalnej informacji ale nie ma też że nie będzie dodatkowo płatna [paczka kanałów HD]

 

i nie znajdziesz nawet w styczniowej korespondencji od Cyfry którą częsć abonentów już dostała i kwestia kanałów HD obecnie dodatkowo płatnych zostaje po staremu. Zmieniają się tylko nazwy pakietów jak np. w przypadku C+Optimum zmienia się nazwa na C+Optimum HD i wzrasta jego cena standardowa z 99 na 107 od której odlicza się przyznany rabat i wtedy jest podwyżka ( chyba że ma się wpisaną w swoją umowe , stałą zagwarantowaną cene XX przez cały okres minimalny umowy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak na tym tle wyglądają kłamstwa przedstawicieli NIC+ ze po fuzji będzie taniej? :>

 

Będzie jeszcze drożej.

W sumie będzie taniej po fuzji. Dodaj obecną cenę najwyższego pakietu C+ i najwyższego N, wyjdzie Ci X PLN/m-c.

Po połączeniu będzie mniej niż X.

:brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byla poprzednia podwyzka (mnie miala obowiazywac od maja 2011) to moj rabat 19,90 jaki mialem Cyfra zwiekszyla do 26,00. Widac to bylo dopiero przy nastepnym rachunku po podwyzce. I tez nikt nie pisal o tym wczesniej. Zwiekszyli rabat i tak jest do dzisiaj.

 

Sprawdzilem w papierach i mam dokladnie ta sama sytuacje. Mam nadzieje, ze podwyzka jednak nas ominie i rabat sie zwiekszy tak jak przy tej poprzedniej. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie a mianowicie czy podwyżki dotkną tych którzy wzięli cyfrę z ps3 lub tv lg.

Analizuję aneks do umowy z TV przedłuzony pod koniec listopada 2011r., jest tu napisane min:

" Zgodnie z warunkami Akcji, abonent nabywa prawo do: - odbioru Zestawu Promocyjnego Canal+ HBO Superpremium na zasadach okreslonych w regulaminie Oferty promocyjnej Zestawy promocyjne i jej CENNIKU przez Okres Minimalny obejmujacy 26 kolejnych miesiecy..."

W tym regulaminie jest na drugiej stronie Cennik z Zestawem Promocyjnym Canal+HBO Superpremim w cenie 137 zł./m-c

Wynika z tego że podwyżki nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, pewnie to już gdzieś padło, ale nie mam siły dziś czytać, a moze komus sie przyda.

Ja umowę podpisałem w grudniu (umowa dla abo innych operatorów) na opcję canal+ kompakt z MR - łacznie za 67 zł.

Otrzymałem wlasnie maila z cyfry, ze od marca moj abonament wzrośnie do 78 zł (tzn. opłaty wzrastaja do kwot 82 i 20, ale nadal obowiazuje mnie rabat 14+10, wiec wychodzi 102 - 24 = 78).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wzialbym teraz pakiem Canal+Optimum + Kanały HD = 78+9= 87zl

Ile bede placil po podwyzce bo nie moge tego ogarnac:P

 

Prosze o odpowiedz kogos zorientowanego:)

 

zapłacisz 8 zl wiecej, z tym ze kanaly hd kosztuja 11 albo 8 zl

@americano ja dzien przed wigilją przedłuzyłem c+opimum z rabatem to tez mnie dosięgnie podwyzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac wszyscy MY ktorzy maja przedluzenie UMOWY i widnieje w niej zapis RABAT od KWOTY niepromocyjnej niestety od kolejnego miesiaca bedziemy placic wiecej

 

superpremium 137

TERAZ 146 roznica 9 zl

promocja 99 + 9 roznica = 118

wielkosci rabatow oczywiscie nie ulegaja zwiekszeniu bo PO CO heh

wiec placimy drozej bo obowiazuje nas zapis kwota rabatu od ceny niepromocyjnej

 

nie chcemy wysylamy WYPOWIEDZENIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla Canal+ HBO Superpremium podwyżka 9zł + 5zł (multiroom)... 14 zł więcej co miesiac..... jak ktoś złoży wypowiedzenie i będzie negocjował to niech da tu znać:)

 

A jeszcze co do wypowiedzenia.... dostarczamy je do 14 dni od otrzymania tego aneksu i wskazujemy datę 1.03.2011 jako koniec umowy?

Pytam tak szczegółowo bo mam umowę gdzie styczeń,luty,marzec miałem mieć za 0zł (nie licze 5zł za multiroom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla Canal+ HBO Superpremium podwyżka 9zł + 5zł (multiroom)... 14 zł więcej co miesiac..... jak ktoś złoży wypowiedzenie i będzie negocjował to niech da tu znać:)

 

 

tak jak piszesz 114 mialo byc co miesiac a teraz 14 zl wskakuje wiecej =128

 

nie bedzie juz tak kolorowo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne podwyzki musza byc teraz poniewaz C+ nie chce zaszokować abonentów po dołaczeniu programów n-ki i wtedy podnosic abonament drastycznie dużo. Jak ktos tu napisał dla wiekszości 8 złotych (pakiety średnie) jest do przezycia, a gdyby było 15-20 zł jednorazowo to juz problem z dużą ilością wypowiedzeń ze strony abonentów.

Po połączeniu C+ z n pod koniec roku znowu będzie ok 8-10 zł, tez wiekszość znowu powie "do przeżycia"

Suma sumarum dostana to co chcą ponieważ konkurencje w postaci n-ki maja juz przejetą, pozostaje tylko CPolsat ze słabszą oferta sportową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...