Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mam praedłużyc umowe na zasadach

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż Okres Minimalny Umowy upływa 31 marca 2012 roku.

W związku z powyższym proponuję przedłużenie kontraktu na 19 miesięcy. W ramach oferty proponuję:

zestaw promocyjny CANAL+ Start z rabatem 8 zł ( standardowa opłata 51

zł),- możliwość zakupu dekodera Sagemcom HD za 198 zł.

 

W czasie Okresu Minimalnego brak jest możliwości zmiany wybranego zestawu promocyjnego na niższy.

 

Ww. oferta ważna jest do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ace1985 - czyli twierdzisz ze Ci brali z ps3 lub tv nie dostaną podwyżki - ale na jakiej podstawie? bo w umowie (aneksie) mają że "Zestaw promocyjny CANAL+HBO SUPERPREMIUM" kosztuje 137zł.

ten aneks z 5 01 2012 zmienia nazwę z ww na "Zestaw promocyjny CANAL+ SUPERPREMIUM HD" a cenę ze 137zł na 146zł.

 

Nie dostaną dlatego bo muszą spłacić konsole. O to cala tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@ Dj.Guru widzę, że w kilku tematach brałeś już udział i w każdym tylko narzekasz. W HBO GO piszesz, że u znajomych działa oki, ale u Ciebie nie i dlatego C+ jest już do du.../ Abonament 300pln? Skąd Tobie się wzięły takie kwoty? Zauważ, że C+ w ostatnim czasie oprócz przejmowania N dodała też sporo kanałów. Dla jednych w HD, dla innych pseudo HD. Ja nie narzekam na jakość tych programów. No chyba, że ktoś odbiera na Mancie z Tesco to powodów do zachwytu nie ma. Tak czy siak C+ jakieś ruchy wykonuje i chyba w dobrą stronę, a Ty kolego jak jesteś tak całkowicie na nie to czekaj tylko na najlbliższą okazję i rozwiązuj umowę. Zawsze będzie w życiu jeden problem i stres mnej, a po co się tak katować? Pozdrawiam.

To nie u znajomych działa te HBO Go tylko cyfra twierdzi że u nich wszystko jest ok i nic z tym nie zrobią. Znajomi na szczęście zobaczyli te badziewne HBO Go i powstrzymali się od zakupu tej usługi. Powiedz mi za co ja mam płacić ? Za usługę która nie chodzi i ma wiecznie jakiś problem. Nawet informatyk stwierdził że problem leży po stronie cyfry a oni się wypinają na abonenta dlatego jestem taki wściekły i sorry za narzekanie ale mnie nosi z nerwów jak słyszę tylko o cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz na infolinie, i poinformowali mnie że cena mi się nie zwiększy:-) tzn. cena się zwiększy ale zwiększy się też rabat, więc cena pozostanie dalej taka sama:-) ale nie jest tak różowo bo Pani poinformowała mnie, że opcja multiroom zwiększy się z 10 na 15 zł. Obecnie posiadam pakiet CANAL+ HBO SUPERPREMIUM za 99zł. Umowa podpisana na przełomie PAŹ/LISTOPAD 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do pracowników APS: czy jezeli wprowadzacie dane do nowej umowy i na koncu ją akceptujecie w systemie to macie wypływ na to co wydrukujecie klientowi (wybieracie to to i to) czy z automatu drukuje sie wszystko co ma zostac wydrukowane ?

Generuje sie pdf a co drukniesz to kwestia dowolna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz na infolinie, i poinformowali mnie że cena mi się nie zwiększy:-) tzn. cena się zwiększy ale zwiększy się też rabat, więc cena pozostanie dalej taka sama:-) ale nie jest tak różowo bo Pani poinformowała mnie, że opcja multiroom zwiększy się z 10 na 15 zł. Obecnie posiadam pakiet CANAL+ HBO SUPERPREMIUM za 99zł. Umowa podpisana na przełomie PAŹ/LISTOPAD 2011.

 

Ok, a Ci co brali multiroom za 5 zł? Cena zwiększy się na 10 zł czy na 15, a może na 20 zł? W cyfrze jest bałagan,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby ktòre mają pakiety z canal+ w nazwie nie będą miały podwyżki. Ale Cyfra przegina już. 52zł za kompakt? Śmiech na sali.

 

oczywiście, że będą miały. Wszystko jest już niemal jasne. Ja posiadając C+ Optimum z Multiroomem będę płacił na dzień dobry po podwyżce o 13 zł więcej. Już w grudniu żałowałem przedłużenia umowy więc teraz rozwiali moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłbym infolini, oni wiedzą tyle co dystrybutorzy, czyli tyle co klienci, czyli nic, jakby miał zwiększyć się rabat, to raczej by o tym napisali.

 

Jak byla poprzednia podwyzka (mnie miala obowiazywac od maja 2011) to moj rabat 19,90 jaki mialem Cyfra zwiekszyla do 26,00. Widac to bylo dopiero przy nastepnym rachunku po podwyzce. I tez nikt nie pisal o tym wczesniej. Zwiekszyli rabat i tak jest do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...