Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ,tak zle napisałem :?

 

Ok, ważne że już masz policzone ile bejmów ;)

 

Właśnie sprowadziłem i mam rabat w wysokości 42zł ale na C+optimum ....

W związku z tym jak mi przyślą aneks ze zmienionym cennikiem to nie mogę podnieść mi ceny bez mojej zgody znaczy mogę zrezygnować i jeszcze lepsze warunki negocjować jak zwykle.

 

Też mam ten rabat, rozwiązac będzie można

 

Sądzisz że po wprowadzeniu podwyżki średnio 6-8 zł będą dawać teraz rabaty 50 zł , nie żartuj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy-spokojnie...

będziecie mogli wypowiadać umowy... bo mimo wszystko będzie to zmiana cen ofert z których obecnie korzystacie.

Ponadto- kodeks cywilny mówi, że każda zmiana warunków jakiejkolwiek umowy musi być do udowodnienia przez każdą ze stron- tj. Cyfra powinna wysłać do każdego klienta Aneks listem poleconym i powinna mieć potwierdzenie tego, że powiadomiła drugą stronę umowy-Abonenta o zmianie warunków Umowy.

Mało kto o tym wie,ale to jest prawdą. Wiem-bo pracuję w tym fachu;)

...a dla przypomnienia- jakiś czas temu Cyfra dostała już za to karę kilku mln:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Dokładnie bo jak teraz nie modelują pakietów to kiedy znów za pół roku cały zabawa od nowa? Bo dodadzą kanały z n?

 

 

Być może dopiero wtedy, Już na nowej platformie nc+ :) a teraz tylko podwyżka, ups przepraszam jeszcze zmiana nazwy pakietów przez dodanie zwrotu "HD" ale dodanie kanałów z obecnych opcji dodatkowych już nie :)

 

Będzie można miec C+Optimum HD i do tego Optimum Promo HD, taki zestaw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teoretyczne. Jak ktoś podpisał umowę np. 02.01.2012r. w punkcie cyfry to może ją jeszcze jakoś anulować, wypowiedzieć? Jak czytam, że w trakcie 15 miesięcznej umowy będą same wzrosty cen abonamentów to pewnie na koniec umowy abonenci będą płacić z 200zł za pakiet KOMPAKT lub KOMPAKT HD (a pewnie wtedy to będzie pakiet KOMPAKT SUPER SUPER SUPER HD!) :lol2: Trochę to chore ....

Pozdrawiam

 

Ps to już moja 3 umowa z cyfrą - poprzednie były raczej ok - zawsze się dało jakoś dogadać - ale teraz to już sam nie wiem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz tego znaleźć? Przeczytaj dokładnie umowę raz jeszcze.

 

--------------------------------------

 

Drodzy userzy, zanim zaczniecie zadawać pytania "czy ja będę mógł rozwiązać umowę", to przeczytajcie poniższy tekst, który jasno mówi, kto będzie mógł wypowiedzieć umowę.

 

W aneksie nie ma nigdzie zapisu o dołączonych kanałach HD z opcji dodatkowych, tylko jest informacja o zmianie nazw wszystkich pakietów. Od 1 marca każdy pakiet będzie zawierał w nazwie oznaczenie HD. Nowy aneks wprowadza również podwyżkę cen i tutaj informacja dla użytkowników:

 

Są 3 zasady z tymi cenami:

 

1. Masz gwarancję stałej ceny w umowie? Nie możesz wypowiedzieć umowy bez zapłacenia kary umownej - nie zmieniły się reguły gry przez okres minimalny na kiedy masz podpisaną umowę.

 

2. Masz inną opcję np. rabat na abonament? Możesz rozwiązać umowę - reguły gry się zmieniły, bo zapłacisz proporcjonalnie więcej (np. przy rabacie 42zł na opcję C+ Optimum płacimy obecnie 57zł, a od marca trzeba będzie zapłacić za ten pakiet 65zł - tym samym abonent może się nie zgodzić na tą podwyżkę i bez jakichkolwiek reperkusji - wypowiadamy umowę i po sprawie.

 

3. Zgadzasz się na podwyżkę, płacisz więcej a oglądasz to samo co miałeś. 8)

 

+ osoby, które podpisały umowę po 02.01.2012r. nie będą mogły rozwiązać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tego znalezc. Przedzwonie do cyfry plus i sie poprostu zapytam. Ja podpisalem umowe 25 padziernika.

 

Powinieneś mieć aneks promocyjny i tam w w artykule 2. Akcja RABAT i chodzi chyba o taki tekst :

 

4. Rabat za opłate miesiączną za wybrany zestaw promocyjny stanowi 100% aktualnej wartości Opłaty Miesięcznej za wybrany Zestaw Promocyjny przez okres 3 miesięcy, oraz po upływie tego okresu Abonent nabywa prawa odbioru wybranego Zestawu Promocyjnego w stałej opłacie Miesięcznej w wysokości 78 zł do końca Okresu Minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...