Skocz do zawartości

Zmiana loga Canal+HD


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzajmy z tym wypalaniem. Plazmę mam już 4 czy 5 lat i jak narazie nic mi sie nie wypaliło :D -no mam właczoną ochronę przed wypalaniem/na ile pomaga to nie wiem ale chyba jest w miarę skuteczna/.Poza tym obraz musiałby być nieruchomy przez dobrych kilka godzin a z reguły film trwa 2 no 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy z tym wypalaniem. Plazmę mam już 4 czy 5 lat i jak narazie nic mi sie nie wypaliło :D -no mam właczoną ochronę przed wypalaniem/na ile pomaga to nie wiem ale chyba jest w miarę skuteczna/.Poza tym obraz musiałby być nieruchomy przez dobrych kilka godzin a z reguły film trwa 2 no 3 godziny.

Ale przecież logo jest cały czas w tym samym miejscu... chyba... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy z tym wypalaniem. Plazmę mam już 4 czy 5 lat i jak narazie nic mi sie nie wypaliło :D -no mam właczoną ochronę przed wypalaniem/na ile pomaga to nie wiem ale chyba jest w miarę skuteczna/.Poza tym obraz musiałby być nieruchomy przez dobrych kilka godzin a z reguły film trwa 2 no 3 godziny.

Ale przecież logo jest cały czas w tym samym miejscu... chyba... :P

 

Tak, ale zabezpieczenia polegają też na minimalnym przesuwaniu obrazu żeby nie wypalać tego samego przez cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość PawelU1981

Zgadza się @Pawop... Wszystkie loga na Canal+ zostały zmienione na te przeźroczyste... Ciekawie to wygląda i przede wszystkim nie razi w oczy ten czerwony znaczek z symbolem HD... Duży plus :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...