Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówienie o błędzie Barcelony w przypadku Thiago to Januszowe spojrzenie. To tak jakby mówić, że Alexisa Sancheza też nie powinni sprzedawać. Piłka nożna nie opiera się na zasadach gry komputerowej w której kupujesz, sprzedajesz kogo chcesz w klubie.

To są dwa zupełnie inne przypadki. Po pierwsze dali ciała z Thiago, bo wystarczyło żeby zagrał odpowiednią ilość minut i cena byłaby dużo wyższa. Po drugie wystarczyło go wypożyczyć, od początku był to gracz idealny do zastąpienia w przyszłości Xaviego. Po trzecie to wychowanek. A Sanchez to zupełnie inna historia. Był rezerwowym, nie chciał się z tym pogodzić i odszedł. Zresztą teraz Thiago miałby z dużym prawdopodobieństwem pierwszy skład, a Alexis byłby nadal tylko rezerwowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Miał jeszcze 3,5 roku czekać na szansę i na pewno identycznie by się rozwinął do tego czasu grając ogony i mecze w Pucharze Króla. Co z tego, że wychowanek. Od początku idealny no proszę :D żeby być świetnym rozgrywającym to musi być forma i czucie piłki, których nie osiągnie patrząc tylko na grę innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Barcelona ma wszystko w swoich rękach - wystarczy tylko wygrać w Madrycie i nie gubić punktów, ale myślę, że jeszcze nie raz zarówno Real, jak i Barcelona się potkną. Przypominam, że w przypadku równej liczby punktów na koniec sezonu, o kolejności decyduje bilans bramkowy, a nie bezpośrednie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna wystawiac w decydujacych spotkaniach takie drewna jak Gomes i Mathieu.

 

Enrique chyba sie juz wszystkie styki przepalily.

 

Wystawic najbardzej kreatywna pomoc w historii  Suarez,Gomes,Busquetss -petarda

 

Ata kur.... Manzano i  jego chorogiewki powinni dozywotnio wyrzucic 

 

nieuznany gol na 2-0 , karny dla barcelony kilka  innych bledow masakra to juz w ekstraklasie lepiej sedziuja

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real mecz zremisował i zwiększył przewagę nad Barcą. Niesamowite, wszystko sprzyja Królewskim. Ciekawe jak po tak słabym spotkaniu Katalończycy zaprezentują się w Turynie? Gorzej zagrać nie mogą, więc nadal jestem optymistą, ale szanse na tytuł w La Lidze chyba właśnie stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ata kur.... Manzano i jego chorogiewki powinni dozywotnio wyrzucic

 

nieuznany gol na 2-0 , karny dla barcelony kilka innych bledow masakra to juz w ekstraklasie lepiej sedziuja

A to pierwszy mecz La Liga oglądałeś? Ta kwestia nie ulega żadnych wątpliwości. Polscy sędziowie wciągają ich nosem.

 

Barca kolejny raz zawiodła w tym sezonie. Dalej pomoc nic nie gra, przegrali dzisiaj mistrzostwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym błędem ze strony Barcy była sprzedaż za grosze Thiago do Bayernu, który jest chyba najlepszym zawodnikiem tej ekipy. Gra po prostu rewelacyjnie pod wodzą Ancelottiego. Starcie Realu z drużyną z Bawarii powinno być kapitalnym widowiskiem, dla mnie bez faworyta, choć uważam że lepszych zawodników(nie na wszystkich pozycjach, oczywiście) mają jednak Królewscy, ale Carlo to jest magik :). Real ma genialną ławkę rezerwowych, bo Isco, Morata czy James mogą odmienić każdy pojedynek. Tego nie ma Barca, choć cieszy coraz lepsza postawa Paco Alcacera, jednego z moich ulubionych piłkarzy. Może i Gomes się przebudzi? Choć i tak druga linia wymaga wzmocnienia(Verattti, Thiago czy nawet Fabinho).

Thiago?  Powiedz mi co w nim widzisz?   Bo ja oglądając repre to widze że Silva więcej wnosi w pomocy niż Thiago. Dla mnie ten gośc za dużo kozaczył.  Poza tym czy on jest dobry?  On gra w bardzo dobrej ekipie i tyle. Bayern to elita  to czołówka top 4 świata.

 

Błędem była sprzedaż   Pedro  zobacz jego forme w Chelsea.

Błędem była sprzaż  Minura. Kupili drewnianiego Paco który strzela gole spadkowiczom i  3 ligowcom. Zakup Gomeza bez komentarza a Denis Suarez to piłkarz co najwyżej na Lige Europejską.

 

Isco Morata  James ten trzeci jest na wylocie.    Morate to w pewnym sensie na nowo stworzył   Juve.   La frabrica czyli szkólka Madrycka teraz oni mają chwilową ere wychowanków   Vasquez  Morata Asensio Carvajal no i ten z kostaryki

Jednak oni nie będą grać  tyle co wychowankwie z La Masii   z wiadomego powodu.

 

Porównaj więc linie pomocy  Kroos Modrić    do Rakitita  i Gomeza  no 2 światy. A tam jeszcze jest Isco i James.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś jakiś mecz Bayernu? Thiago jest tam kluczowym graczem, być może najlepszym. Nawet na whoscored ma najwyższe oceny. Poza tym ja zawsze widziałem w nim zadatki na następcę Xaviego. Problem polega na tym, że Bayern go nie sprzeda.

Real ma chyba najlepszą linię pomocy na świecie i dlatego mimo kryzysów często wygrywa i prowadzi w La Lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś jakiś mecz Bayernu? Thiago jest tam kluczowym graczem, być może najlepszym. Nawet na whoscored ma najwyższe oceny. Poza tym ja zawsze widziałem w nim zadatki na następcę Xaviego. Problem polega na tym, że Bayern go nie sprzeda.

Real ma chyba najlepszą linię pomocy na świecie i dlatego mimo kryzysów często wygrywa i prowadzi w La Lidze.

Jasne że oglądam nie wszystkie ale dużo. A więcej gdy się dowiedziałem  że Lham i Alonso kończą kariery po tym sezonie.   Thiago sobie może grać w Bundeslidze to jest taki Juventus Niemiecki bez przeciwników.

Nie tyle co najlepszą pomoc .Chociaż śmiem twierdzić iż statystyki sporo obniżają np taki Kross bardzo często miewa beznadziejne mecze    gdzie ratuje go raptem dośrodkowanie z rogu czy z rzutu wolnego na główke. . Tam fundamentem jest Casemiro.    A Modric to automatyzm z Balem. No i powiedz mi czemu odkąd Simeone przejął  Atletico   to nie przegrał z nimi w lidze na bernabeu?

 

Xaviego  widze tylko Verratti   i Pirlo.  Takich pomocników kreatorów z wizja gry przeglądem pola już  nie ma.  Taki który potrafi idealnie podać  strzelić gola z rzutu wolnego zablokować  itd itd.

Prowadzi w lidze bo Ramos  to raz a 2    paranoja  Luisa Enrique z Gomesem.    Niemniej jednak było kilka decyzji sędziów które zabrały pkty Barcelonie.   Zobacz nieuznany gol Suareza z Betisem.  Gol Pique z Malagą  oba nieuznane nieprawidłowo.  Jednak sami są sobie winni  kompletnej ignoracji przeciwnika  patrz mecz z Alaves na Camp Nou.   Wystawili 2 skład i co .   Zobacz jak tragicznie gra Rakitic   .  Alba to zagrał 1 mecz na 6 ostatnich.  Gomes bez komentarza. Iniesta od pechowej kontuzju w meczu z Valencia jest cieniem siebie.  To jest podsumowanie pomocy.

 

Ta ekipa siadła po przegranej  w klasyku  2:1 u siebie.   

 

Pamiętasz to podawał piłke do Suareza na 2:1 w klasyku który dał Barcelonie mistrza 14/15? Takiego zawownika już nie ma w składzie. Tam nie ma niczego   ani klepki ani gry na 1 kontakt  ani pressingu. Sam Rio Ferdidand podsumował iż 6-7 zawodników z obecnego składu nie zasługuje na to by nosić tą koszulkę.

 

Ogólnie jak dla mnie ten sezon to cała wielka 3  ma zjazd formy.  Dlatego Atletico wszystkie siły na LM  i to widać przy wynikach  1:0  :D    Barca to raczej tylko puchar króla i superpuchar. Wątpie w sukcesz na el classico a przed nimi jeszcze derby Barcelony i wyjazd do Las Palmas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem sympatykiem Barcelony(bo nie kibicem), ale widzę że to Real ma obecnie bardziej kompletną kadrę i mimo narzekań na Zidane'a, lepiej zarządzaną. Dla mnie to Królewscy są faworytem zarówno w La Lidze, jak i w LM. Niestety w Barcelonie nic nie funkcjonuje tak jak trzeba- obrona często gra na radar(ostatni mecz z Juve i "krycie" Dybali), pomoc w ogóle nie jest kreatywna, a nawet nie chce im się biegać, a i MSN często zawodzi, bo jak dobrze gra Messi, to zawodzi Neymar- koszmar.

W Realu zawodzi Bale, wchodzi Lucas Vasquez lub Asensio i grają rewelacyjnie, bramek nie strzela Ronaldo, to wyręcza go Benzema, Morata albo Ramos. Asystuje Kroos, ale czasem równie pięknie podaje Isco czy nawet James. Rewelacyjnie gra Carvajal, obecnie chyba najlepszy prawy obrońca na świecie. Jedyny niepewny punkt, to Navas i tu nowy bramkarz jest niezbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoim wpisie wiadomo komu kibicujesz.

Skoro po postach wiesz kto komu kibicuje to podaj od razu 6 w lotka  może coś  wygram a częśc $$ przekaże na to forum .

 

Pasuje?  Jak ja  takich ludzi lubie :D

Ja też jestem sympatykiem Barcelony(bo nie kibicem), ale widzę że to Real ma obecnie bardziej kompletną kadrę i mimo narzekań na Zidane'a, lepiej zarządzaną. Dla mnie to Królewscy są faworytem zarówno w La Lidze, jak i w LM. Niestety w Barcelonie nic nie funkcjonuje tak jak trzeba- obrona często gra na radar(ostatni mecz z Juve i "krycie" Dybali), pomoc w ogóle nie jest kreatywna, a nawet nie chce im się biegać, a i MSN często zawodzi, bo jak dobrze gra Messi, to zawodzi Neymar- koszmar.

W Realu zawodzi Bale, wchodzi Lucas Vasquez lub Asensio i grają rewelacyjnie, bramek nie strzela Ronaldo, to wyręcza go Benzema, Morata albo Ramos. Asystuje Kroos, ale czasem równie pięknie podaje Isco czy nawet James. Rewelacyjnie gra Carvajal, obecnie chyba najlepszy prawy obrońca na świecie. Jedyny niepewny punkt, to Navas i tu nowy bramkarz jest niezbędny.

Definicja  bycia kibicem sympatykiem  fanem?   Masło maślane?  :D

 

Oni mają najlepsze rezerwy .  Patrz mecz ze Sportingiem.   Wyjdzie  Kovacic   Asensio  Morata   James    .

Kto ich może zatrzymać  widze tylko 2 ekipy.   Juve i Atletico.    Chociaż  chce zobaczyć  Bayern raz jeszcze z Lewym.   Jednak patrząc  na historie spotkań  gdzie gospodarz " się s[beep]zył"   i ma wynik typu 1-2  i przetrwał tylko dzięki bramkarzowi to śmiem twierdzić że jest po zawodach no ale jest to ALE   . Lewandowski.  Robi róznice. 

 

W Barcelonie coś w ogóle funkcjonuje jak gra  Rakitic  i  Gomez?  Ja czytam dużo  gazet typu Marca As  te typowe   ale także śmieciowe  z katalonii typu SPort  Mundo te to już w ogóle gożej jak FAKT.  No i tam podali że  gdy Gomes gra to bywa że ma mniej kontaktów z piłką  i celnych podań  niż  bramkarz.

 

Poza tym zobacz tą paranoje.  Rok temu także ćwierćfinał   rewanż na Vicente Calderon.   Przyjechali  klepać?  No śmiech na sali to może w ogóle po co przyjeżdżali.    Griezzman swoje zrobił  i odpadli

Mówisz że zawodzi  Bale.  Nie on niezawodzi.  To jest piłkarz o kosmicznym potencjale.  Zobacz że także potrafi posłać Tomahawka. Idealne strzały z główki. Pamiętasz jak zaczął meczyk z Legia?   Daj mi drugiego piłkarza który widzi dziure w bramce i to w pierwszej minucie i posyła taki strzał.   Bale nie pokaże swojego potencjału  aż tam jest  CR.   Pamiętasz jego meczyk Totenham z Interem na wyjeździe?  Strzelił 3  niemal takie same gole.

 

Najlepszy obrońca na świecie?  Jestem innego zdania.   Zobacz  Gabiego. Co z  niego zrobił  Simeone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy komentarz Święcikiego .  On chce  by Barca wygrała na Bernabeu   i chce też także  by liga była decydująca do ostatniej  kolejki.

 

W 35 kolejce będą  derby Barcelony.  Espanyol może pozbawić Barcelone tytułu  . W tym mecz Neymara  nie będzie. W tych meczach będzie dużo  fauli  i kontrowersyjny sędzia . Będzie śmierdzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego innego może chcieć dla dobra oglądalności stacji? Espanyol jest rzadki mówiąc kolokwialnie. Barca pewnie przegra z Realem więc Święcicki może sobie chcieć. Jeśli sędzia się pomyli na korzyść Barcelony to bezstronny ekspert nam przypomni po raz kolejny mecz z 2009 roku na swoim Tt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy komentarz Święcikiego . On chce by Barca wygrała na Bernabeu i chce też także by liga była decydująca do ostatniej kolejki.

 

W 35 kolejce będą derby Barcelony. Espanyol może pozbawić Barcelone tytułu . W tym mecz Neymara nie będzie. W tych meczach będzie dużo fauli i kontrowersyjny sędzia . Będzie śmierdzieć.

W 35? będzie już wszystko rozstrzygniete.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...