Skocz do zawartości

Jak prawie zostałem abonentem n


macio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sens liczenia kanałów canal+ skoro są one także dostępne jako samodzielna oferta? Czy masz pewność, że Trace TV, KBS World, Mezzo, AB Moteurs, Chasse & Peche czy XXL są na wyłączność ? Czy nie warto wypisać wszystkich kanałów unikalnych w ofertach platform? Czy w ogóle jest sens wypisywania obcojęzycznych kanałów w takich zestawieniach (XXL nie liczę jako kanału obcojęzycznego :lol2: ) ?

 

Dyskusja nt. wyłączności jest na tyle niejednoznaczna, że chyba nie warto się w nią angażować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i mam n-ke

dostałem dekoder który rzęzi jak staruszek, konweter twin w którym dziala tylko jedno wyjście antenowe

i co sie dowiedziałem w nBoku?

Pan pojedzie do APS

no pewnie przecież to moja wina że podpisałem umowę z n-ką, nikt mnie do tego nie zmuszał, to teraz mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za wypożyczenie tunera dałem "n"ce 99 złotych, za tą cenę w UK miałbym prawie tuner na własność!

I ten dodatkowo od sierpnia płatny pakiet: "Informacja i rozrywka", za oglądanie gęb polityków mam płacić 6 zł. miesięcznie, ja ich :censored: nawet gdyby mi sowicie płacili -

nie chce oglądać! To jest skandal, może jeszcze mam abonament płacić na Lisa i na Gwiazdy tańczące na lodzie!!!

 

Mam nadzieję, że zawartość programowa pakietów "Kultura, Nauka, Świat", oraz "Hity filmowe" - ukoją moje nerwy...

 

Dodzwoniłem się aktywacja potrwa 2-3 godziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że "n"ka nie ma dekoderów bez HD lub nie można wykorzystaj jej karty w innych tańszych tunerach np. w Fergusonach. Wziąłem "n"kę nie ze względu na HD, VOD i inne bajery ale ze względu na ciekawą zawartość programową pakietów: "Kultura, Nauka, Świat", oraz "Hity filmowe" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mają takie dekodery, a nie inne jest dobre, ponieważ mogą mieć kanały HD włączone w dany pakiet i nie muszą za nie dodatkowo płacić. W przyszłości kanały będą nadawały w HD, a "normalny" tuner nie obsłużyłby HD, dlatego tutaj nie będzie już potrzebna wymiana. Te dekodery nie mają właściwie pod tym względem wad, no jest jedna - cena.

No niestety, to że nie da się oglądać oferty platform na innych dekoderach jest minusem, ale jest to też w pewien sposób zabezpieczenie się przed piractwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak fachowiec i fachowe wytłumaczenie problemu. Dzięki.

 

Na moim najlepszym konwerterze i ustawiając antenę oraz konwerter w pozycji optymalnej,

nie udało mi się osiągnąć jakości sygnału więcej niż 40%.

Chyba będę musiał wymienić talerz 60 cm na przynajmniej 80-85 cm lub/i konwerter.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony dużą liczbą ciekawych programów w "n"ce.

Kanały ułożone w bardzo sensowny sposób.

"n"ka to groźny rywal dla pozostałych dostawców TV SAT.

Na kanale MGM zauważyłem ciekawą opcję można zamienić ścieżkę dźwiękową polską na angielską i włączyć polskie napisy, super sprawa dla tych co chcą podszkolić swój angielski.

 

Ktoś się skarżył, że non stop - leci serial "Colombo", na jakim kanale mogę ten serial obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...