Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@matis333 czy tego Samsunga nie kupiłeś czasem w ofercie prepaid? W takim wypadku MUSISZ zadzwonić do callcenter. Zostaniesz wtedy zarejestrowany jako klient CP (niezbędne będzie podanie PESEL i numeru karty) i dopiero wtedy aktywują Ci dekoder. Potem włączasz na kanał Dla Abonentów i czekasz aż zacznie działać. Powiedzą Ci, że trzeba czekać do 48 godzin ale zwykle trwa to znacznie krócej 2-3 godzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko koniecznie ustaw na kanale dla abonentów! Ja ostatnio czekałem 1,5 dnia aż przełączyłem na ten kanał i od razu zaskoczyłem.

A co do ICOK, to u mnie działał dopiero po 48h. Musiałem jeszcze raz wykonać telefon do BOK-u, żeby mi wyczyścili dane (jakiś błąd był?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest przypisana do dekodera, więc po numerze karty da się znaleźć numer dekodera.

Do zarejestrowania Pre-Paida (w razie problemów innych użytkowników, sprostuje informacje) potrzeba:

 

- PESEL

- Imię i nazwisko

- Numer karty

- Adres zameldowania

- Adres korespondencyjny (jeżeli inny niż powyższy)

- Telefon kontaktowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie że taniej dla CP, ekologiczniej i znacznie szybciej było by gdyby CP zamieszczał nowe numery biuletynu w formie elektronicznej?

Nie mieli by takich problemów z dystrybucją do ogromnej liczby abonentów, a link do biuletynu mógłby być wysyłany do każdego abonenta mailowo w określony dzień albo mógłby być dostępny po zalogowaniu do iCOK. Szybciej, taniej, prościej - chyba że wladze CP też wierzą w stereotypy i myślą że abonenci CP są biedniejsi, nie mają komputerów i są zieloni w zakresie korzystania z internetu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Digi

Wiesz, ale nie każdy dziadzek, albo babcia ma komputer, a co mówić już o internecie, a na pewno poczytają sobie tą gazetę. Moim zdaniem to powinna być wersja papierowa i elektronicza. Elektroniczna powinna być na stronie, a wersja papierowa mogłaby by być także w APS-ach, dlategop też można by się udać i wziąść sobie jedną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...