Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać w tych punktach w Lublinie co ja byłem nie bo wspominałem co proponowali mi na infolinii.Ale dobrze wiedzieć że cwaniaki naciagaja na gorsze oferty żeby dostać lepszą prowizję.W jednym nawet pracownik nic nie wspomniał że jest ipla w gratisie na 3 miesiące a właśnie w tamtym punkcie był Samsung 370 hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś rano zamówiłem na infolinii następujący zestaw:

premium 15/3 gratis za 89,90, MR na cały okres umowy za free, przez te 3 msc gratisowe HBOGO i IPLAMIX.

Konsultant wypytał o dane z dowodu itp. i powiedział, że już jutro można spodziewać sie kuriera (no zobaczymy). Aktywacja pakietów do 48 godzin.

Kurier dostarczy umowę. Konsultant prosił o przygotowanie ksero dowodu i drugiego dokumentu (prawo jazdy). No i do zapłaty 29 zł za MR i 2 zł za ektywację 2 dekoderów.

Nigdy nie kupowałem oferty w ten sposób ale myślę, że ksero potrzebne jest Polsatowi i kurier nie podprowadzi danych. Co do dekoderów to Pan nie wie jakie są pakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na satkirier ani mru mru o nowej ofercie Polsatu http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=12&utm_source=cyfrowy_polsat&utm_medium=licznik&utm_content=premium_6_mies&utm_campaign=happy_hours

Oferta Premium przez 6 miesięcy bez opłat!

131 kanałóww tym 32 HD + Miesięczny Katalog Filmów VOD

w prezencie przez 6 miesięcy:

Miesięczny Katalog Filmów VOD

Filmbox Live

IPLA MIX i HBO GO w cenie przez całą umowę Multiroom HD 5 zł/mies.

89.90 zł / mies.

umowa 24 mies - co daje miesięcznie 67,5 przez całą umowę

promocja dostępna jeszcze przez 4 dni

 

 

ciekawe czy położą na łopatki NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA MIX i HBO GO w cenie przez całą umowę Multiroom HD 5 zł/mies.

89.90 zł / mies.

umowa 24 mies - co daje miesięcznie 67,5 przez całą umowę

promocja dostępna jeszcze przez 4 dni

ciekawe czy położą na łopatki NC+?

Chyba nie położą. A z obliczeniami coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna zasadnicza różnica między ofertami CP i ITI, otóż pakiet "NOC"w ITI kosztuje całe 40 PLN, natomiast za analogiczny pakiet "ROZRYWKA" w CP, płaci się tylko złotych polskich 25.

 

15 złotówek różnicy, za ten sam produkt, to dość niecodzienna sprawa w światku satelitarnych mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...