Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie. Jakie kanały gwarantuje Polsat w obecnej promocji w pakiecie familijnym? Może ktoś spojrzeć w umowę? :?:

 

Już ci mówię:)

 

Polsat

Polsat Sport

TV4

TVP1

TVP2

TVN

TVN Siedem

TVN 24

Puls

Discovery

Animal Planet

Travel Channel

Jetix

Zone Reality

Cartoon Network / TCM

Zone Club

AXN

EuroSport

Disney Channel

Superstacja

E!

Wedding TV

TVN turbo

TVN Meteo

TVN Style

Civilisation

Science

BBC Entertainment

BBC Lifestyle

BBC Knowledge

BBC Cbeebies

 

Te kanały oferuje Cyfrowy Polsat w pakiecie familijnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewien, że te kanały są gwarantowane, czy to tylko ofeta? W moim regulaminie pre-paid nie ma TVP1, TVP2, a z TVN-ów jest tylko TVN 24 :? Napiszę może co jest:Polsat,Polsat2,TV 4,TVN 24,Puls,Animal,Discovery(3 szt.),Trevel,Jetix,Reality,Cartoon, Club i już.To są programy wchodzące w skład pakietu familijnego-załącznik do umowy. Czyli wszystkie inne mogą zostać w każdej chwili zdjęte,przeniesione itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje dekoder HD za 199 zł Kłamia dzis chciałem go kupic . Kosztuje 300 zł a nie 199 , mozna nabyc za 199 plus 12 rat pom 20 zł . Oszusci złodzieje,stałych klijentów traktuja jak ?? Mam polsat od 2002 roku . Chyba zrezygnuje skoro mnie tak traktuja to po im jestem potrzebny do tego telewizor za ponad 2 tys kaza mi kupic . Złodzieje i tyle. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każą - czekaj na ofertę dla obecnych abonentów po prostu (bo to co jest teraz jest dla nowych). Nie wiem co wam się śpieszy - w HD Polsat ma na razie tylko jeden kanał i to mało co na nim nadają póki co. Będzie oferta (albo zacznie się Euro 2008 :P ), to wtedy można przemyśleć przesiadkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy do kogoś z forum dzwonią z CP z ofertą, żeby podpisać umowę na 17 miesięcy z pakietem familijnym w cenie 35 zł?? Do mnie już dzwonili dwa razy i spać nie dają :wink: Babka gada jak katarynka i trudno ją zrozumieć. Najlepszym sposobem aby zamilkła jest powiedzieć jej, że podpiszecie umowę jak w ofercie będzie HBO. Sukces gwarantowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnoście promocji 5mc za darmo:)

 

Podpisałem umowę na pakiet Familijny za 37,90zł z Samsungiem HD na własność. Umowa była podpisana w dniu 16.11.2007

Przez pierwszy miesiąc powinienem mieć pełny pakiet i owszem mam pełny pakiet. Powtarzam że mam pełny pakiet, mimo że jest dziś już 18 grudnia, czyli już nie powinienem mieć pełnego pakietu??

Z tego co sie dowiedziałem od kilku znajomych osób, które w tym samym okresie miedzy 10 a 20 zakupiły Polsat, też mają nadal pełną ofertę...

 

jak bym był sam to bym pomyślałem że to jakaś pomył umnich, ale jak tak samo ma ok. 5 osób?? Co może byc nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...