Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie CPolsatu wisi ciągle oferta 'masz inną platformei lubisz sport" i zaproszenie do APS-u..... gdzie po wpisaniu danych ew. klienta nie ma takiej oferty.

 

Wystarczy telefon od pani (lub pana) w APS do centrali z zapytaniem czy jest taka oferta. Oni już się powinni dogadać czy jest i jak to odpalić. Ja musiałem delikatnie zasugerować żeby pani zadzwoniła bo jakoś sama się nie domyśliła. I oferta magicznie się pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podpisaniu umowy na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD, rezygnacja np. z Film HD listem wysłanym do Warszawy czy można w APS? jeśli w APS to można od razu zrezygnować w dniu podpisania umowy czy trzeba coś odczekać?

Odrazu nie możesz zrezygnować, kwestia techniczna.

Ale już po tygodniu nie ma problemu. Rezygnacji możesz dokonać w APS (nie musisz pisać zadnego pisma, a sprzedawca wyda Ci potwierdzenie rezygnacji) badź poprzez infolinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z tą polityką w CP - jak nie pilnujecie terminów i nie słuchacie sprzedawców to " ręka w nocniku "

Ja od wielu lat jestem abonentem CP i nigdy nie miałem żadnych problemów , pilnuję terminu końca umowy i gratisów .

Że są oszustami to przekonałem się wczoraj jak chciałem podpisać nową umowę , gamoń z infolini twierdził że z umową 15 miesięczną jest 1 miesiąc gratis , zapytałem o promocję " Trafny wybór " to gostek stwierdził że nie ma czegoś takiego .

Dzisiaj udałem się do APS i zakupiłem CP Familijny Max HD z Multiroom darmowym.

Nie dajcie się nabierać i oszukiwać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko ale mi nic nie mowili o MR.A ipla tylko 3 miesiace przez internet jest gratis przez cala umowe.

Przez stronę masz pakiet iplamix w cenie na cały okres trwana umowy od fmax, w punkcie tylko na 3 miesiąće.

Z kolei w APS masz możliwość podpisania promocji Trafny Wybór z multiroomem za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem w punkcie CP i zmiana rachunku z tamtego roku za C+ nie uwzglednia choc w innym punkcie ok miesiac temu twierdzili inaczej.A byla to oplata za caly rok z gory.Oferta dla mnie miesiac gratis i ipla miesiac lub trzy mowie ze duzo lepiej jest na stronie internetowej.Wtedy pracownik zaczol kit wciskac ze z internetu nie dostane za cala umowe ipli i trzech miesiecy gratis gratis i jeszcze zaplace za kuriera.Kazalem mu poszukac na stronie internetowej i biedaczek nie byl w stanie sie tego doszukac twierdzil ze iple dolacze za doplata i takie tam oplaty za kuriera i wogole.Chyba podziekuje tej platformie bo widze ze nie tylko w NC+ robia z ludzi idiotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś apropo dostawy dekodera przez kuriera?To znaczy zadzwoniłem do nich,zamówiłem pakiet Familijny HD+dekoder pvr7000(umowa 15msc w tym 3msc/0zl)No i zapomniałem spytać czy oprócz opłaty za dekoder tj.49zł musze ponieść jakieś koszty wysyłki?I jeśli tak,to jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...