Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Małe sprostowanie do wypowiedzi powyzej - nie po 6 miesiacach decydujesz tylko przed uplywem 6 miesiaca. Bo jesli decyzje podejmiesz po 6 miesiacu czyli np w 7 to w tymze okresie oplacasz Fam HD + 3 pakiety dodatkowe i podjeta decyzja zmiany ilosci pakietow wejdzie dopiero z kolejnym okresem rozliczeniowym czyli 8.

Reasumujac: decyzje o ilosci pakietow po okresie gratisowym trzeba podjac przed uplywem okresu gratisowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podpisać 2 rodzaje umów. Albo ze zobowiązaniem na Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (czyli przez całą umowę musisz mieć min. 1 pakiet dodatkowy) albo na Familijny HD bez zobowiązania na jakikolwiek pakiet dodatkowy. Przez pierwsze 6 miesięcy nic nie płacisz i oglądasz Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe, a po tych 6 miesiącach możesz zrezygnować z pakietów dodatkowych zgodnie z warunkami umowy (dyspozycję rezygnacji musisz wydać przed upływem 6 miesiąca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu jakiegoś haczyka?, dlaczego nie można od razu wziąć Familijnego HD z 6 miesiącami gratis a można Familjny Hd z 3 pakietami z możliwością zachowania 0 pakietów - na stronie nigdzie nie ma regulaminów tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1 grudnia br. Cyfrowy Polsat wprowadzi zmianę w promocji dla nowych klientów na Pakiet Familijny HD z możliwością zejścia do Mini HD z dekoderem SD. Wybierając ofertę z minimalnym obowiązkiem na Pakiet Mini HD, klient będzie mógł kupić dekoder SD na własność za 1 zł i otrzyma w prezencie miesiąc Pakietu Familijnego HD."

 

Jedna kwestia jest dla mnie zagadkowa :). Otóż - mogę kupić dekoder SD za 1 zł - to jest jasne. Ale czy to jest opcja dodatkowa i mogę go kupić jednoczesnie wynajmując dekoder HD za 5 zł/mc czy jesli zdecyduję sie na dekoder SD to nie mam możliwości wynajmu sprzętu HD ? Bo skoro dostaje miesiąc Familijnego HD i mozliwosc zejscia do Mini HD to po jakiego grzyba mi dekoder SD w tym układzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jesli zdecyduję sie na dekoder SD to nie mam możliwości wynajmu sprzętu HD ?

 

Dwa dekodery do jednego abonamentu to chyba tylko w promocjach z drugim dekoderem (a to nie jest jedna z nich ;)... Poza tym to HD to określenie czysto marketingowe a nie techniczne - nawet z dekoderem SD ludziom będzie się wydawać że oglądają HD (a myślę że przedstawiciele APS nie będą ich wyprowadzać z błędu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam koledzy,jestem tutaj nowy i nie zabardzo się orientuję (wiek robi swoje) dlatego chciałbym was zapytać o kilka rzeczy.

Zamierzam wziąć CP i czy mógłby mi ktoś "łopatologicznie" wyjaśnić co i jak? Chcę wziąć najtańszy pakiet mini, plus drugi dekoder a do tego jest jakaś promocja 6 miesięcy gratis. Ile zatem będę płacił po tym okresie za te dwa abonamenty zakładając że chce jak najtańszą opcję. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@dixonch

Do pakietu Mini HD nie można wziąć drugiego dekodera w promocji. Jeśli chcesz mieć pakiet Mini HD i jeszcze do tego drugi dekoder z takim samym pakietem to musisz podpisać jeszcze jedną taką samą umowę. Umowę podpisujesz na 29 miesięcy na pakiet Familijny HD. W gratisie przez trzy miesiące dostajesz pakiet Familijny HD, aby po tych trzech miesiącach nie płacić za pakiet Familijny HD musisz z niego zrezygnować do końca tych trzech miesięcy gratisowych. Jeśli zrezygnujesz z pakietu Familijnego HD na rzecz Mini HD to po tych trzech gratisowych miesiącach będziesz płacił 14,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium kosztuje miesięcznie 99,90 zł (nie liczę tutaj m-cy, w których będziesz płacić mniej w ramach promocji). Poza tym przy Premium masz umowę na 29 m-cy, nie 15 m-cznych umów. Tak, w Premium masz prawie wszystkie kanały poza kanałami erotycznymi Blue Hustler i Daring! TV i filmami pojedynczymi z VOD na kanałach od 49 do 58.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...