Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

30 marca kończy mi sie umowa. Obecnie co zostało mi zaproponowane to umowa na 29 miesiące a w tym: oferta premium - full za 69,90 przez 6 miesięcy po 6 miesiącach wybór jednej z opcji, full - 99,90 , 84,90 za pakiet familijny+1 (sport lub extra) hbo i cinemax lub 69,90 za familijny z hbo i cienemaxem do tego dekoder sagem za 1zł z nagrywarką i dodtakowy dekoder multiroom za 0zxł na cały okres umowy. Po 6 miesiącach dopłata do multi 5 zł miesięcznie.

Czy to dobra oferta? Czy można coś więcej wytargować? Bo odkąd CP podzielił kanały na pakiety oferta wydaje się gorsza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

30 marca kończy mi sie umowa. Obecnie co zostało mi zaproponowane to umowa na 29 miesiące a w tym: oferta premium - full za 69,90 przez 6 miesięcy po 6 miesiącach wybór jednej z opcji, full - 99,90 , 84,90 za pakiet familijny+1 (sport lub extra) hbo i cinemax lub 69,90 za familijny z hbo i cienemaxem do tego dekoder sagem za 1zł z nagrywarką i dodtakowy dekoder multiroom za 0zxł na cały okres umowy. Po 6 miesiącach dopłata do multi 5 zł miesięcznie.

Czy to dobra oferta? Czy można coś więcej wytargować? Bo odkąd CP podzielił kanały na pakiety oferta wydaje się gorsza ;/

 

Witam, postaraj sie jeszcze potargowac, ja wzielam MR w listopadzie i mam full przez 8 mies w cenie 39.90 potem musze przejsc na min. pakiet za 69.90 + 5 zl.to dzierzawa dekodera wydawalo mi sie to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ma się promocję "Zestaw Rodzinny"(wakacyjna), czyli 6 miesięcy bez opłat, to potem jest możliwość takiej opcji Pakiet Familijny HD+HBO HD+Sport HD, lub podobnej w korzystnej, opłacalnej cenie, lub w jakieś promocji?
Czyli przy dekoderze PVR HD 89,90zł(wliczając 5zł za dekoder) za pakiet Familijny HD+Sport HD+HBO HD, nie ma innej kombinacji pakietów, aby te trzy wchodziły w jej skład lub jakieś promocji po tej ofercie, którą opisałem powyżej(jak tak to jakie są opcje), aby ta opcja była w lepszej, albo korzystniejszej cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

30 marca kończy mi sie umowa. Obecnie co zostało mi zaproponowane to umowa na 29 miesiące a w tym: oferta premium - full za 69,90 przez 6 miesięcy po 6 miesiącach wybór jednej z opcji, full - 99,90 , 84,90 za pakiet familijny+1 (sport lub extra) hbo i cinemax lub 69,90 za familijny z hbo i cienemaxem do tego dekoder sagem za 1zł z nagrywarką i dodtakowy dekoder multiroom za 0zxł na cały okres umowy. Po 6 miesiącach dopłata do multi 5 zł miesięcznie.

Czy to dobra oferta? Czy można coś więcej wytargować? Bo odkąd CP podzielił kanały na pakiety oferta wydaje się gorsza ;/

 

Adriano85,

 

mnie kończy się w kwietniu i otrzymałem właśnie taką ofertę :

 

Uprzejmie informujemy, że obecnie proponujemy podpisanie nowej umowy na

okres 18 miesięcy na Pakiet Premium (99,90 zł/mies.)

Przez 6 miesiące opłata za Pakiet Familijny HD, Extra HD, Sport HD oraz

HBO Cinemax HD będzie wynosiła 39,90 zł. Po okresie promocji minimalny

pakiet, z którego może Pan korzystać to Pakiet Familijny HD (39,90

zł/mies.) + HBO Cinemax HD (łącznie minimalna opłata będzie wynosiła

69,90 zł/mies.).

Ponadto może Pan dodatkowo zamówić 1 lub 2 wymienione wyżej pakiety

dodatkowe. Wówczas opłata będzie wynosić odpowiednio:

• Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy – 89,90 zł/mies.;

• Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe -99,90 zł/mies.;

Pakiety dodatkowe można zmieniać w każdym okresie trwania umowy, przy

czym zmiana będzie obowiązywać wraz z rozpoczęciem kolejnego okresu

rozliczeniowego.

 

Czyli gdybym zdecydował się to średnio zapłaciłbym 73,23 zł na m-c (w wersji Familijny HD + HBO Cinemac HD + dod. Sport HD). A po 18 miesiącach "sielanki" z nowej umowy ;) byłoby to już 89,80 zł

 

- dodam tylko, że posiadam tuner Samsunga DSB-H370G - za który (teroretycznie) nie ponoszę opłat, ale nie mam go też na własność.

 

Wracając do nowej oferty - nie mam pojęcia co z nią zrobić.... Akt. posiadam Familijny (37,90 zł) + PSPHD (+6,- zł). Więc jeśli się nie zdecyduje obecna umowa automatycznie przejdzie na kolejny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pozostał przy obecnej umowie . Podstawowe kanały masz , a co do filmowych to w internecie masz wiele lepszych i nowszych filmów i to za darmo . Ja mam BHO i Cinemax i nie obejrzałem więcej jak 5/10 filmów z tych kanałów . Takie jest moje zdanie , ale Ty postanowisz co zechcesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem teraz umowę z multiroomem w świątecznej promocji z 6 msc. gratis i teraz przy okazji rozmowy z konsultantem wyszedł niezły wałek jaki jest w tej promocji! Umowę mam na 36 miesięcy. Natomiast w szczegółowych warunkach PWU pisze że dekoder dodatkowy jest mi udostępniany na 31 okresów rozliczeniowych. W innej pozycji tych warunków pisze że płacę 1 zł za udostępnienie go na okres całej umowy co jest w sprzeczności z tymi 31 miesiącami skoro umowę zawarłem na 36. Konsultant powiedział mi że po 31 miesiącach przedłuży mi się dodatkowy o 12 miesięcy co wogóle nie ma sensu bo według regulaminu przedłuża się po okresie podstawowym całej umowy czyli po 36 miesiącach. Widzę tu więc niezły haczyk tych promocji. Czy ktoś może mi teraz wytłmaczyć czy po tych 31 miesiącach mam oddać dekoder dodatkowy czy jak?? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila że nie rozumiesz troszkę tej umowy lub zadzwoń wyjaśnią tobie.

Nie do końca że nie rozumiem. W warunkach szczegółowych jak już pisałem masz że:

"Okres udostępnienia dekodera dodatkowego(...) 31 (miesięcy)"

Ale zaraz obok jest napisane, że: "

Zryczałtowana opłata z tytułu udostępnienia Dekodera Dodatkowego w całym okresie obowiązywania umowy (brutto) 1.00 (zł)"

Konsultant nie potrafił mi tego wyjaśnić więc pytam: skoro zapłaciłem 1 zl za udostępnienie dekodera dodatkowego na okres CAŁEJ UMOWY a umowę mam na 36 miesięcy bo to jedyna jaką podpisywałem to zdanie że udostęoniają na 31 stoi w sprzeczności z tym skoro zapłaciłem im z góry za okres całej umowy 36 msc!!!

Czy ktoś mi to wyjaśni czemu jest taka sprzeczność w ich warunkach szczegółowych bo konsultanci nie mogli...

 

Dawno już o tym było tutaj: viewtopic.php?f=7&t=22276&start=225#p556006

Ostatnio nawet powtarzałem to 15 stycznia w wątku o umowach z Cyfrowym Polsatem.

Czytałem Twoje posty na ten temat i ni w ząb ich nie rozumiem! czemu uważasz że po tych 31 miesiącach ktoś miałby płacić 32 zł za ten dekoder multioom? Przecież w szczegółowych warunkach umowy pisze że po okresie promocyjnym cena za multiroom wynosi 5 zł. Jeżeli nawet przyjąć że ten dekoder dodatkowy należało by im opłacać po 31 miesiącu to w cenniku jest opłata za udostępnienie dekodera SD 10 zł. Czyli w sumie masz 15 zł. Skąd więc wziąłeś te 32 zł? Bo rozumiem że dotyczą one osób które biorą multiroom bez promocji ale w TEJ promocji masz zapisaną cenę za multiroom po okresie promocyjnym 5 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj tak długo aż dotrze do Ciebie to co zacytowałem z Promocyjnych Warunków Umowy. Zwróć uwagę na magiczny zwrot "opłata abonamentowa zgodna z cennikiem" i zerknij w cennik w linku. Opłata, o której Ty ciągle piszesz, poniesiona przez Ciebie przy podpisaniu umowy za cały okres jej trwania to czynsz za udostępnienie Ci dekodera.

PS. Używaj przycisku "Edytuj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem uważnie to co zacytowałeś:

"Abonent będzie zobowiązany do wnoszenia Opłat Abonamentowych w wysokości określonej w PWU bądź cenniku dla abonentów (w zależności od tego z jakiej Usługi będzie korzystał na Dekoderze Dodatkowym) dla umów zawartych na czas nieokreślony."

Jak sam możesz przeczytać w cytowanym przez Ciebie fragmencie pisze o "wysokości określonej w PWU". Teraz w moim PWU Świątecznej II mam kwotę 5 zł za usługę multiroom po upływie okresu promocyjnego (czyli 6 pierwszych miesięcy). Nie 32 zł tylko 5 zł więc sądzę że każdy abo tak ma wpisane...

Co do czynszu za udostępnienie dekodera jest to czynsz za dekoder DODATKOWY w "CAŁYM OKRESIE UMOWY" czyli 36 miesięcy. Nie widzisz tu sprzeczności z terminem 31 miesięcy na jaki niby udostępniają ten dekoder dodatkowy z terminem 36 miesięcy jaki opłaciłem przez ten 1 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PWU nie ma ani słowem o wysokości abonamentu (tylko w cenniku, który masz w linku) w okresie promocyjnym, ani przez okres promocyjny, ani po okresie promocyjnym, ani do końca okresu podstawowego na dekoderze dodatkowym z usługą Multiroom. Kwotę promocyjną abonamentu masz w umowie na drugiej jej stronie wynoszącą 5zł od 7 miesiąca umowy do 31 miesiąca.

Okres podstawowy umowy na dekoder dodatkowy z Multiroom masz określony w umowie na 31 miesięcy (i za ten okres minimum zapłaciłeś czynsz podczas podpisania umowy). Umowę na 36 miesięcy masz na dekoder główny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pozostał przy obecnej umowie . Podstawowe kanały masz , a co do filmowych to w internecie masz wiele lepszych i nowszych filmów i to za darmo . Ja mam BHO i Cinemax i nie obejrzałem więcej jak 5/10 filmów z tych kanałów . Takie jest moje zdanie , ale Ty postanowisz co zechcesz .

 

@mirko1801,

 

ku temu się właśnie skłaniałem i tak zadecydowałem.

Tak naprawdę wiele już teraz posiadam vs. Familijny HD.

Co do filmów to masz rację. Wolę kupić płytę DVD czy choćby VOD.

 

Nie wchodzę.

 

Aha ... i dzięki za wsparcie duchowe :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 23 stycznia 2012 r. wprowadzone zostaną oferty dedykowane Klientom, którzy nie przejdą pozytywnie weryfikacji (np. wpis w KRD lub zadłużenie u operatora), skutkiem czego Klient nie będzie miał możliwości zawarcia umowy w ramach aktualnie obowiązującej oferty Nowy Cyfrowy Polsat.

 

W ramach oferty Klient otrzymuje cyfrowy dekoder (cena dekodera uzależniona jest od Pakietu, na który zdecyduje się Klient), który może wymienić w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży (APS) na standardowych zasadach w trakcie umowy, w przypadku uszkodzenia sprzętu.

 

Umowa na pakiet Familijny (nie HD!) z dekoderem SD CPT, cena dekodera 250zł i aktywacja 199zł (suma 449zł).

Umowa na pakiet Mini HD z dekoderem HD5000, cena dekodera 640zł i aktywacja 199zł (suma 839zł).

 

Umowy na czas nieokreślony, pierwszy miesiąc gratis pakietu, na który podpisana jest umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, iż z dniem 26 stycznia 2012 r. wprowadzone zostają zmiany w ofercie telewizyjnej dla nowych Klientów.

 

Najważniejsze informacje:

 

- nowa oferta z pakietem Familijnym HD + 2 (w ofercie z możliwością zejścia do Pakietu Familijnego HD + 1) z umową na 12 miesięcy,

 

- Klient otrzymuje 3 miesiące Pakietu Familijnego HD + 2 w prezencie,

 

- usługa Multiroom z umową na 12 miesięcy za jedyne 15 zł miesięcznie.

 

DEKODERY:

 

- dekoder HD już za 1 zł.

 

USŁUGA MULTIROOM:

 

- dodanie usługi Multiroom w ofercie z Pakietem Familijnym HD + 2 (Familijny HD + 1) z umową na 12 miesięcy,

 

- w usłudze Multiroom dostępne są dekodery SD CPT. Koszt jaki ponosi klient podpisując umowę to 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...