Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery o 50 zł tańsze, czyli jak teraz dekoder HD przy zobowiązaniu na familijny + 1 pakiet dodatkowy kosztuje 49 zł, to rozumiem, że będzie za 1zł, a przy zobowiązaniu na familijny teraz 99 zł, to potem - 49 zł? a przy podpisywaniu umowy płaci sie coś jednorazowo za Sagemcom czy tylko miesiecznie 5zł i czy od początku umowy czy od 4 lub 7 miesiąca w zależności od długości umowy? Aha, i czy jest w ofercie Echostar DVR 7400 i jaki jest jego koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając najtańszej oferty na Cartoon Network,który muszę zakupić, po tym co napisał Dziabolek7 o nowych promo świątecznych, okazuje sie że Polsat ma najtańszą ofertę bo ok 32 zł/mieś za Familijny HD nawet przy 15 miesiącach, nie wiem tylko co w nowej ofercie daje opcja 29 miesięcy, tańszy dekoder? Czy jest jeszcze jakiś pakiet bez HD majacy Cartoon taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja dobrze rozumiem to co napisał Kolega @Dziabolek7, ale wydaje mi się, że w tej opcji umowy na 15 miesięcy - 3 miesiące są GRATIS w przypadku zobowiązania się do zachowania na czas trwania umowy jednego Pakietu Dodatkowego czyli opłata miesięczna wynosi 59.90 zł, a nie 39.90. Ale może mi się tylko tak wydawać bo nie mam doświadczenia z tą platformą cyfrową.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytałem to jeszcze raz, drugi i trzeci i w nawiasie przy Pakietach PREMIUM widnieją cyfry 1 i 3, które chyba coś oznaczają. Czyli mam rozumieć, że w nawiasach są dotychczasowe gratisy (tzn.dostępne przed planowaną przyszłotygodniową promocją świąteczną ?). Jeśli tak, to już wszystko jasne. Tak jak pisałem uprzednio nie korzystałem wcześniej z oferty CP, stąd ciężko mi się połapać w używanych skrótach myślowych. W Cyfrze+ wszystko wydaje się prostsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te skróty ale dobrze, że koledze wytłumaczyliście, z nowości to jeszcze nie napisałem że w przypadku PREMIUM drugi dekoder SD za 0zł i pakiet Starter HD (MINI + PolsatHD) w cenie na 24m-c (przy umowie 29m-c).

Co do telefonii w Multi to 30minut/mies. do każdej sieci lub 90min do CP w cenie abonamentu TV - aktywacja 29zł (do podpisania umowy dowód + zaświadczenie o zatrudnieniu) żeby nie było zaskocznia w APS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium to nazwa oferty w ramach której otrzymujesz wszystko w CP za 99,90 zł. I w tej nowej promocji na ofertę Premium są krótsze rabaty - teraz rozumiesz?

 

Oferta premium dotyczy wyłącznie pakietów, jakie są w ofercie CP w dniu podpisywania umowy. Jeżeli CP wprowadzi później nowy pakiet dodatkowy np. canal+ to możesz o nim zapomnieć. To tak by rozwiać wątpliwości (to zasadniczo różni prestiż w C+ od premium w CP).

Jednak wszystkie nowe kanały, które dojdą do istniejących pakietów, zostaną oczywiście automatycznie dołączone dotychczasowym abonentom premium. Stad tyle było wątpliwości czy Cinemax HD od stycznia to będzie nowa oddzielna paczka, czy wejdzie do pakietu cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbigniew J na tą chwilę Cinemax HD wylądowało w pakiecie Cinemax HD. Pytanie czy pakiet Cinemax HD jest odpowiednikiem pakietu Cinemax znanego ze starej oferty? Jak będą zmieniać ofertę nową i jednocześnie starą to zawsze będzie bałagan, jaki sens miałoby tworzenie pakietu dla kanału Cinemax HD wyłącznie dla starej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbigniew J na tą chwilę Cinemax HD wylądowało w pakiecie Cinemax HD. Pytanie czy pakiet Cinemax HD jest odpowiednikiem pakietu Cinemax znanego ze starej oferty? Jak będą zmieniać ofertę nową i jednocześnie starą to zawsze będzie bałagan, jaki sens miałoby tworzenie pakietu dla kanału Cinemax HD wyłącznie dla starej oferty?

 

Chodziło raczej o to czy z pozostałymi cinemax'ami będzie stanowił jedną paczkę, czy też jak w przypadku HBO,oddzielny a do tego nowy osobno płatny kanał.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CP jak wchodzę w Multiofertę 2 w 1 ( Telewizja + Telefon ) to jest napisane, że pakiety telewizyjne są przy umowie na 29 miesięcy gratis przez 3, a nie 6 miesięcy. Czy rzeczywiście wybierając tę Multiofertę ma się 3 miesiące gratis zamiast 6 czy jest to po prostu błąd na stronie?

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/mult ... cenie-1.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876 - 3 miesiące gratis są przy pakiecie Premium oraz przy umowie na pakiet Familijny HD z zejściem do Mini HD. Pakiet Familijny HD z 3 pakietami dodatkowymi (z obowiązkiem na Familijny HD lub Familijny HD + jeden pakiet dodatkowy) jest 6 miesięcy gratis przy umowie na 29m-cy. Te same okresy gratis są w Multiofercie w każdej jej możliwej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,dawno tu nie pisałem.

Kilka dni temu wszedłem na stronę Cyfrowego Polsatu i w oczy rzuciła mi się promocja telewizyjna na 6 miesięcy.Dzisiaj doczytałem,że żeby nie płacić nic przez pół roku trzeba wziąć Familijny HD z trzema pakietami dodatkowymi .

Wszystko pięknie,ładnie tylko po co mi aż trzy pakiety dodatkowe skoro ja w CP chcę tylko Familijny HD+ Sport HD.

I tu nasuwa się moje pytanie:

Jeśli chcę skorzystać z półrocznej promocji muszę wziąć FHD(jeśli nie wiesz co znaczy ten skrót patrz dwie linijki wyżej ;))+ trzy pakiety dodatkowe,czy wystarczy tylko FHD+ Sport HD??

I jeszcze jedno:

Czy gdy się zdecyduje wziąć CP to ,,oni" przymocują mi antenę satelitarną w domu, czy sam będę musiał to zrobić??

Proszę o odpowiedź

POZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc podpisujesz umowę na familijny hd + 3 pakiety dodatkowe na 29 miesięcy. Przez 6 miesięcy oglądasz familijny hd + 3 pakiety dodatkowe za darmo, a po tych 6 miesiącach zostajesz przy pakiecie familijnym hd + sport hd i płacisz 59,90. Przy podpisaniu umowy wybierasz ile pakietów dodatkowych musisz minimum zachować przez cały czas trwania umowy (1 lub 0). Antenę albo sam instalujesz albo dodatkowo płacisz ok.100 zł za instalatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...