Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja ostatnio robiłem takie coś. W plusie to się nazywa oferta łączona. Załatwilem to jedna wizyta w punkcie Plusa. Zakupilem pakiet na 24 miesiące za 59.99 Familijny max hd + sport hd + cinemax + ipla + vod przez 6 miesiecy gratis do tego konto w plusie ( zwrot 6x50 i 18x 20 zl przy placeniu karta min 500 zl na miesiac ). Te uzbierane środki się kumulują i płaci się nimi dopiero po wykorzystaniu 6 miesięcy gratis. Wiec wychodzi ok 18 zl na miesiac . Dla mnie rewelacja. Wcześniej miałem smart hd i za 40 kanałow placilem 16 zl. Trzeba pamietać ze po 6 miesiącach należy wyłaczyć pakiet ipla i vod bo bez wyłaczenia bedzie się płacić 69.90 .

Edytowane przez blask33
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko oferta z HBO, HBO GO i 2 x multiroom. I tylko oczywiście Evobox.

 

Przy takich założeniach miałem brać FamMax + HBO- wychodzi za to 85

a teraz przy dzisiejszej promocji Premium wszystko wychodzi 90.

 

Za 5 zł więcej się chyba opłaca brać dzisiejszą promocję i raczej tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowej ofercie Premium + HBO GO dostępnej na stronie CP? Co wg Was bardziej się opłaca wziąć, Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD, czy aktualną promocję na Premium?

Myślę że Premium bo brak najmu za dekoder.Którego póżniej nie zniosą przy kolejnych przedłużeniach gdy weżmiesz niższy pakiet.Chyba że nie  jesteś zainteresowany nowym dekoderem to inna sprawa.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super oferta średnio miesięcznie wyjdzie 59,99zł  szkoda że mam umowę do 31.03.2016r w nc+ ,   a jak zamówić zestaw antenowy z tym nowym konwerterem przez www

 

już wiem "po złożonym zamówieniu nastąpi kontakt Konsultanta, który doprecyzuje wszelkie informację odnośnie zestawu antenowego."

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej z tego co pamiętam dekodery były przydzielane losowo.Podobnie jak dekodery główne HD chciałem wybrać model konsultantka powiedziała że nie ma takiej możliwości.

 

A czy podczas tej rozmowy da się wybrać model dekodera do multiroom? Wie ktoś?

Oferty że strony są w punktach ale są to oferty niechętnie oferowane.Ale nie wiem czy to się tyczy też Happy Hours.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem?Pierwsze 6 miesięcy i tak za free.Po zamówieniu dzwonią i potwierdzasz przy okazji domówisz co trzeba.

myślałem o takim zabiegu :)

 

18 x 79,99 : 24 = 59,99zł za miesiąc a tak jeszcze dwa miechy muszę płacić za konkurencję czyli wyszłoby za dwie tv 104,90zł , może na święta coś dadzą

 

co do anteny dają 70 :(

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu byłem w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, gdzie uzyskałem informację, że przynosząc ostatni rachunek z NC+ (umowa ważna do ostatniego dnia lutego) otrzymam dodatkowo 3 miesiące gratis. Pisałem na czacie z konsultantem CP i ten podał, że nie ma takiej opcji a więc moje pytanie brzmi, czy ktoś coś więcej wie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...