Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Samo z siebie :?: Bo u moich Dziadków jeszcze nie działa :?:

Edycja: Jednak działa, ale baty i tak im się należą. Czegoś takiego to chyba jeszcze nie było :?:

Dzięki bufi, ale już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj ciekawą niedziele wyjąłem kartę z 10 razy włączałem i wyłączałem to pudło i nic, infolinia bez odzewu krew może człowieka zalać. Jestem w pracy i będę się barował dopiero wieczorem z tym pudłem, żona w domu przed chwilą włączyła i było to samo.

 

Czy soft wchodzi z "automatu" czy mam recznie próbować aktualizować oprogramowanie ?

 

PoZdrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam właśnie dekoder MINI, kupiłem go ponieważ potrzebuję kanały FTA, jednak wczoraj coś mnie poirytowało.

Nie mogłem oglądać kanałów FTA, NIEKODOWANYCH, z powodu "problemu z kartą". Co ma piernik do wiatraka?

Zanim kupiłem ten wyrób, pytałem się przedstawiciela CP z Media Markcie, czy będą mi działać FTA po upływie jakiegoś pakietu próbnego, bo umowy z darmozjadami nie podpiszę, a teraz zastanawiam się, czy oby na pewno będą te FTA chodzić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taki komunikat dziś po 13: (fragmenty)

 

(...) Oprogramowanie to zawiera poprawkę "Błędu 09", który pojawił się na dekoderach MINI w nocy 28 grudnia 2008roku.

 

Aby zaktualizować oprogramowanie na dekoderach MINI prosimy o wyłączenie dekodera czerwonym guzikiem na pilocie oraz jego ponowne uruchomienie po około 20 minutach. (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczalnie podlaczylem w aps jeden nie zaktywowany mini. ustawiłem kanał polsatu. wyłączyłem pilotem. po 30 minutach włączam i patrzę - błąd 09 zniknął, czyli jest to możliwe.

 

A tak btw.

Jako APSowy pracownik zbieram za to bęcki. Nie wiem czy klienci polsatu to w większości skończeni idioci, czy to po prostu taka natura człowieka, ale większość z nich twierdzi, że jestem pracownikiem polsatu, że płacą mi abonament, że to ja im zablokowałem dekoder, że to ja im go zepsułem, że wszystkiemu winien jest pracownik APS.

 

Z ciekawości spytam - czy, bo wiem, że tu są, inni APSowcy też mają dość tej pracy właśnie przez takich idiotów? Czy może Wy się nie przejmujecie klientami i od razu odsyłacie ich na infolinię, byle tylko zeszli Wam z głowy?

 

BTW - infolinia też szaleje i każe klientom ustawić dekoder na kanale 21 i czekać 3h na ponowienie aktywacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw.

Jako APSowy pracownik zbieram za to bęcki. Nie wiem czy klienci polsatu to w większości skończeni idioci, czy to po prostu taka natura człowieka, ale[...]

Jako polsatowy klient mogę tylko powiedzieć że coponiektórzy byli, jakby to ująć, delikatnie zdenerwowani zaistniałą sytuacją.

Miała być wielka promocja, wyszła wielka kicha. Niektórzy marzyli o odkodowaniu platformy na Święta a nawet FTA nie mogli oglądać.

A co na to infolinia? Ano nic, nikt w niedziele nie pracuje, nikt nic nie wie.

 

Więc nie dziw się, że dostajesz bęcki. Będziesz musiał to przecierpieć.

Oczywiście współczuje Tobie, bo co jesteś winny :) Ale to co zrobił Polsat w te Święta to jakaś

kiepska czarna komedia. Jeszcze niech od 1 zniknie TVN to wtedy będzie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekompensata

Szanowni Państwo,

 

Cyfrowy Polsat w ramach rekompensaty za chwilowe utrudnienia w odbiorze, wszystkim Klientom posiadającym Dekoder MINI D1 i Pakiet niższy niż Super Film umożliwi dostęp do pełnej oferty Cyfrowego Polsatu tj. do pakietu Super Film przez okres 14 dni.

 

Dodatkowo, do Klientów posiadających dekoder MINI D1 z opłaconym pakietem Super Film zostanie wysłane pismo z przeprosinami oraz starter Rodzinnej Telefonii Komórkowej Cyfrowego Polsatu.

 

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia.

 

Z pozdrowieniami

Dział Sprzedaży

Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...