Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z nudów obejrzałem dziś Kawę na ławę i się zawiodłem.Nie poruszają tam aktualnych problemów Polski np że starzy ludzie muszą pracować do 67 roku życia a wśròd młodzieży spore bezrobocie bo gdzie by nie iść praca na czarno albo na umowy śmieciowe.

 

Grzebią się za to w tej katastrofie smoleńskiej.Zaproszeni politycy przedstawiają punkt widzenia zależny od punktu siedzenia.Zupełnie nic nie wynika z tej dyskusji.Po co wałkować temat,ogólnie znany w ktòrym co by nie powiedzieć zrobić te tragicznie zmarłe osoby nie ożyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów obejrzałem dziś Kawę na ławę i się zawiodłem.Nie poruszają tam aktualnych problemów Polski np że starzy ludzie muszą pracować do 67 roku życia a wśròd młodzieży spore bezrobocie bo gdzie by nie iść praca na czarno albo na umowy śmieciowe.
Skoro nie oglądasz programu co tydzień, to nic nie wiesz co jest w tym programie, a poruszają najbardziej rozgłośnione sprawy tygodnia, no a w tym tygodniu była przecież II rocznica katastrofy smoleńskiej. O wieku emerytalnym w ostatnich tygodniach też sporo dyskutowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje na temat wieku emerytalnego wskórają mniej niż rozmowy o wypadku w Smoleńsku. 67 lat i tak będzie i tego nie zmienimy, wszyscy politycy i tak ustąpią, natomiast w Smoleńsku będą doszukiwać się kolejnych faktów, przy okazji robiąc z siebie głupców.

Zadziwiająca jest ta Twoja pewność. Musiałbym tu użyć bardzo niewygodnych sformułowań - również tych politycznych. Ale nie wolno mi. I zapewniam Cię, że nie byłbym głupcem.

Trzeba wierzyć w ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sorek21, mniej mówić o Smoleńsku, zaraz się wszystkim poprawi, taka Twoja pokrętna logika. Zrozum jedno, na kłamstwie (nie mówiąc o gorszych rzeczach) nikt jeszcze dobrobytu nie zbudował, chyba że dla siebie. Zwłaszcza teraz widać aż nadto dobitnie w jaką czeluść zmierzamy (a raczej nas wpychają).

Natomiast wg Karola nie-głupek to ten, co wierzy tym, których po stokroć złapano na kłamstwie, a głupek to ten, co wierzy naukowcom z dorobkiem.

Oj wychowało sobie TVN24 tuzy intelektu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na na pewno gadanie o smoleńsku cały czas to samo, coś pomoże. Myślę że to wróci życie tym wszystkim osobom które zginęły w tej straszliwej katastrofie (lub zostały zamordowane z zamachu terrorystycznym, zostali zdradzeni i polegli obczyźnie - to wersja PiS) i wszystko będzie po staremu.

Rząd praktycznie teraz nie musi się niczym martwić, bo opozycja zajmuje się innymi sprawami zamiast przyszłością naszego kraju, wolą patrzeć w tył zamiast do przodu, co będzie jutro, za rok, za 10, czy 30 lat. O tym nie myślą. Przez brak dyskusji na ważne tematy jest jak jest i może być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS wjezdza na uczucia, oni to beda ciagnac az do nastepnych wyborow, ciekawe co zrobia jesli beda przy wladzy ?, wtedy, to bedzie tak jak bylo z nowymi ministrami, jedna wielka klapa.

Jestem ciekawy, czy jak tak walkuja ten temat smolenski, to mysla co bedzie np. za 4 lata ? z czym wyskocza ? znowu smolenskiem ? nie ! nie chce tego sluchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak! Po co się zajmować naszą przyszłością jak można snuć dywagacje na temat mordu i zdrady kraju. Może lepiej pomyśleć co czeka Polskę w przyszłości? Może czas zakończyć tę farsę?!

Dokładnie, katastrofa i jakieś zamachy to temat zastępczy. Opozycja nie zajmuje się tym co powinna. Poseł Kaczyński powinien być dodatkowo wysłany na badania psychiatryczne, bo to co mówi jest bardzo niepokojące.

 

Jestem tez ciekawy do kiedy będzie comiesięczna szopka przed pałacem prezydenckim, marsze z pochodniami. W ogóle ten pan był w tym roku na grobie swojego brata? Widziałem go pod miejscem jego zmarłego brata pracy, ale na grobie to już było go próżno szukać. Bo po co, można robić szopkę, dzielić naród...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk i Posel Kaczynski to jedna klika, oni sa po to, aby dzielic narod, i siac wokol zamet.

Tak walczy o swoje, a nawet w rocznice nie byl w Smolensku, po co ? przeziebiony byl ? nie ! wolal robic szopke pod palacem, wjezdzac na uczucia i pilnowac swojego interesu. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wcale się nie dziwię że jest źle. A będzie jeszcze gorzej skoro mamy takich wyborców wyciągających wnioski z przeszłości.

PO TO się trzeba zajmować przeszłością aby nie powtarzać tych samych błędów w przyszłości. Poniał? Już teraz wie dlaczego chcą wyrugować historię ze szkoł? Mamy być montownią Europy :lol2:

A Sorek będzie stał przy taśmie i dalej powtarzał te swoje rozważania o Kaczyńskim :lol2:

 

Patrick, może Jarosław miał lecieć samolotem do tego Smoleńska? Ulżyłoby ci? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już stopuję ;) I tak nikogo nie przekonam, może życie ich przekona.

Jedna uwaga Bogdan - teraz to już nie chodzi o ideologię - teraz chodzi o nasze polskie być albo nie być. Może to strasznie zabrzmiało ale... no cóż, historia lubi się powtarzać a sąsiadów mamy jakby tych samych co w XVIII wieku i w XX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le się zrobiło politycznie. "Kawa na Ławę" i inne tego typu programy nie mówią o istotnych rzeczach dla większości polityków. Politycy zajmują się sami sobą. I dlatego mnie mierżą te programy wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Kawa na Ławę ma formę bulwarówki. Nie ma co wymagać, że w Niedzielny poranek politycy jak i Boguś Rymanowski będzie się spinał i prowadził program stricte informacyjno-publicystyczny. Widzowie! obudźcie się i nie idźcie to drogą co Ludwik Dorn i pies SABA.

 

A tak poważnie uważam, że programy prowadzone przez Bogdana Rymanowskiego mają inną formę- nieco kpiarską (lecz nigdy nikogo nie obraził i uważam, że jest jednym z najbardziej obiektywnych dziennikarzy tvn-u). Pokazuje nam tak naprawdę, że cała elita polityczna ma nas w nosie. Natomiast w programach publicystycznych i informacyjnych wrażenie moje jest nieco odmienne.Obraz polityk, to Lew walczący o swoich wyborców.....jednak tak nie jest, wszystko co robią to w większośći robi wyłącznie dla siebie. Czy jest coś w tym złego? I tak i nie, ale to pokazuje, że politykę jak i media należy traktować z przymrużeniem oka, czego Wam i sobie życzę. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN24 znamienny jest pasek żółty - belka. Musi to bardzo cieszyć i bawić nadawców, bo odbiorców już mniej albo wcale. Jak można przez cały dzień świecić po oczach: minister już jedzie, minister już jest, minister już był… - i tak w kółko przez kilka godzin. Widać można. Ku zadowoleniu samych nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy znawcy wszelkich tajemnic "TVN24" mogliby zdradzić jaką funkcję w "TVN24" pełni Pan Mariusz Rudnik, bo kilka dni temu zauważyłem to nazwisko w napisach końcowych "Dnia Na Żywo" i czy to jest ten sam Mariusz Rudnik, który kiedyś był reporterem "Wiadomości" w "TVP" (pamiętam, że miał dość charakterystyczny głos i razem z Danutą Cholecką był chyba jednym z najbliższych przyjaciół Pana Waldemara Milewicza, bo w trakcie uroczystości po jego śmierci oni stali zawsze w pierwszym rzędzie)???

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Myślałem, że brak rzetelności to już granica w TVN24, ale posunęli się jeszcze dalej. Bez ogródek, tak po prostu, łżą w swoich "informacjach". Twierdzą, że wczoraj na stadionie w Gorzowie "kibice byli oburzeni i w ramach protestu opuścili stadion". Otóż jest to oczywiste kłamstwo, ponieważ to kibice Falubazu zaczęli jako pierwsi zaczęli skandować nazwisko Lee Richardsona, zaś "kibice" gorzowscy odpowiedzieli gromkim "jedziemy" (w momencie, kiedy było zamieszanie i nie wiadomo było czy jechać dalej ten mecz czy nie). Wtedy swój sektor opuścili kibice, którzy przyjechali z Zielonej Góry, co spotkało się także z niecenzuralnymi słowami kierowanymi pod ich adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...