Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No przeczytałem i co?

W tym "drugim" wpisie nie wskazałeś o jaką stację Ci chodzi więc ten post dotyczy wszystkich stacji, a w "pierwszym" wpisie właśnie jest o konkurencji do TVN24 (który wchodzi w skład wszystkich stacji)

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś

3 godziny temu, Bartosz10 napisał:

Ciekawe czy polityków opozycji też zaczną banować za to, że się pokazują w programach TVP 

I do tego odniosłem pierwszą część. TVN24 nie ograniczał dostępu do anteny politykom żadnej opcji. U konkurencji to się przytrafiało, o czym mówili sami politycy na antenie TVN24, także związani z obecną koalicją.

Potem mi cytujesz dalszą dyskusję związaną wyłącznie z tym że niby TVN24 nie dopuszcza do  programów ludzi współpracujących z konkurencyjną stacją. 

Zatem wg mnie to się dotychczas nie przyttafiało. Albo o tym nie słyszałem.

 

Robisz zbitki wypowiedzi nie uwzględniając kontekstu i tworzysz swoją narrację. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zasada zapraszania gości do TVN24 jest prosta jak drut. 

Zaprasza się jednego przestawieciela koalicji. Skieruj pretensję do koalocji rządzącej że nie wystawia go do żadnego programu :)

Jako antysystemowiec wybrał koalicję systemową. Jego wybór, załapał się na zasadę w TVN24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest. Podpisał przecież z Kaczyńskim umowę o współpracy, o głosowaniu we wszystkich sprawach tak, jak głosuje PiS, o popieraniu PiS w głosowaniach personalnych. W zamian Kaczyński obiecał mu wprowadzenie sędziów pokoju. Co więcej, Kukiz sam powiedział, że jeśli Kaczyński zrealizuje obietnicę, podpisze z nim umowę o starcie w przyszłych wyborach z list PiS.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Falcon napisał:

Kolejna Twoja kompromitacja

Nie wiem jak Ty liczysz te kompromitacje. Chyba że mnie przypisujesz swoje :)

Nie będę się powtarzał co do koalicji @Jantar to już wyjaśniła. 

To jest koalicja, gdyż jest podpisana umowa. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem bronienia każdego ruchu TVN 24 przez niektórych. Tak, Smokowski kłamie i nie trzeba udowadniac tego pomówienia. Powód odmowy- pracownik TVP, falszywy, bo nie jest, drugi- odmówił Miszczakowi- swiadczy jeszcze gorzej o stacji jako msciwej i zawistnej, aha odmowil nam to my mu bana, takie gowniarskie i niedojrzałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, ze w TVP cenzura bo nie zapraszaja Terlikowskiego.  Terlikowskiego widzialem ostatnio w Tvp Kultura, wiev nie jest tak jak twierdzi zainteresowany. 

 

Co do Smokowskiego to tak samo bylo ze Stanowskim. Zaprosili, później odwolali wystep. Wtedy pretekstem bylo to, ze jest twarzą bukmacherki. Tylko, ze Smokowski tez nią jest, co nie przeszkadzalo Miszczakowi by pracowal przy skokach narciarskich, wiec trudno w dzialaniach Tvn24 o logikę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów nie jesteś precyzyjny. Nie ja piszę, ale sam Terlikowski pisze że ma ban nie na całą TVP, tylko TVP Info. 

W taki sposób nie da się dyskutować, jak będziesz sobie sam dopowiadał okruchy do historii :)

 

W sprawie Smokowskiego. Ja się zgadzam że to nie jest profesjonalne. Już to pisałem. Może powód jest taki jak sam podaje. Mnie się to wydaje słabe. Ale jest tak jest, to absolutnie tak być nie powinno. 

Nie jest to jednak ban ze wzgl. na poglądy, a na miejsce pracy jak sam twierdzi.

 

 

Na marginesie w wątku TVN w sprawie Bożeny Dykiel  str. 310 pisałeś

Cytat

Stacja zawsze ponosi odpowiedzialnosc i ma wplyw na to kogo gosci

 

To wg Ciebie stacja ma prawo wyboru gościa, czy nie?

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Smokowski w TVP zaledwie kilka razy pojawił się w roli eksperta podczas EURO czy "Meczu dnia". Do tego do TVN do prowadzenia studia skoków ściągnęli wieloletniego pracownika TVP. Nawet kilka tygodni wcześniej sam Smokowski otrzymał propozycje prowadzenia studia skoków w TVN. Czy wtedy nikomu nie przeszkadzało, że jest "pracownikiem TVP"? :D

Już nie wspomnę, że tematem zaproszenia Smokowskiego do TVN24 była bardzo ważna akcja społeczna. 

Żenada. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Znów nie jesteś precyzyjny. Nie ja piszę, ale sam Terlikowski pisze że ma ban nie na całą TVP, tylko TVP Info. 

W taki sposób nie da się dyskutować, jak będziesz sobie sam dopowiadał okruchy do historii :)

 

W sprawie Smokowskiego. Ja się zgadzam że to nie jest profesjonalne. Już to pisałem. Może powód jest taki jak sam podaje. Mnie się to wydaje słabe. Ale jest tak jest, to absolutnie tak być nie powinno. 

Nie jest to jednak ban ze wzgl. na poglądy, a na miejsce pracy jak sam twierdzi.

 

 

Na marginesie w wątku TVN w sprawie Bożeny Dykiel  str. 310 pisałeś

 

To wg Ciebie stacja ma prawo wyboru gościa, czy nie?

 

Oczywiście, że ma, słabe jest jednak zapraszanie kogoś, a później odwoływanie tego. Jeszcze bardziej śmieszne jest proponowanie współpracy  by chwilę później okazało się, że nie ma wstępu do stacji z tej grupy . Nie widzę powodu by Smokowski miał mijać się z prawdą. Tomasz Smokowski jest znany z krytyki rządzących i nie sądzę by miał kłamać by dowalić TVN24 , po prostu przekazał to co usłyszał oficjalnie lub nieoficjalnie od pracowników stacji. Tyle. To jest kuriozalne, ponieważ przeszkodą ma być to, że był kilka razy podczas EURO2020 w TVP czy program kanału sportowego, który nieraz prowadzi jest emitowany w TVP Sport,a zatrudniają S. Szczęsnego, który przez 14 lat tam pracował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wislok napisał:

Piszesz, ze w TVP cenzura bo nie zapraszaja Terlikowskiego.  Terlikowskiego widzialem ostatnio w Tvp Kultura, wiev nie jest tak jak twierdzi zainteresowany. 

 

Terlikowski napisał, że ma bana nie w całej TVP, tylko w TVP Info. 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tomasz-terlikowski-mam-bana-w-tvp-info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN-ie 24 też wielu innych dziennikarzy nie spotykam , czyżby mieli bana ? :) Tak to jest w mediach, że zapraszają sobie określone grono rozmówców. Robienie sensacji z wypowiedzi Terlikowskiego jest potwierdzeniem nieznajomości realiów.

rynku medialnego.

Warto czytać dokładnie cytowane artykuły.

Cytat

Właśnie od "dziennikarza" TVP Info dowiedziałem się, że nie jestem zapraszany do TVP bom [beep]. Hmm. Że nie jestem niemal zapraszany to wiem, ale dobrze poznać uzasadnienie z ust "dziennikarza" "dobrej zmiany". Jak walą w Ciebie z obu stron wiedz, że jesteś na dobrej drodze - stwierdził na Twitterze.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tomasz-terlikowski-mam-bana-w-tvp-info

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dvbtowiec napisał:

TVN24 nie ograniczał dostępu do anteny politykom żadnej opcji. U konkurencji to się przytrafiało, o czym mówili sami politycy na antenie TVN24, także związani z obecną koalicją.

No nie bardzo - przypomnę tylko wyrzucenie posła Żalka z anteny TVN24, nie pozwalając się odnieść do tematu

A co do drugiego zdania to z tego co wiem, to był czas w którym posłowie PO sami odmawiali udziału w programach TVP Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wislok napisał:

Tak to jest w mediach, że zapraszają sobie określone grono rozmówców. Robienie sensacji z wypowiedzi Terlikowskiego jest potwierdzeniem nieznajomości realiów. 

Ale wybacz, to samo można napisać o zapraszaniu Smokowskiego :)

 

@Bartosz10 wyproszenie gościa który odczłowiecza ludzi jest moim zdaniem usprawiedliwione. Na takie zachowania nie powinno być przyzwolenia w żadnych mediach. 

 

Co do tego że partie decydują że nie będą chodzić do mediów jest ich sprawą. To także nie ten przykład. 

Mówiąc konkretnie posłowie Porozumienia i Konfederacji w spos{b jasny w TVN24 deklarowali że mają ban do występowania w TVP Info. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec jesli naprawdę nie dostrzegasz w przypadku Tomasza Smokowskiego niekonsekwencji, nielogogicznosci działań grupy TVN Discovery, gdzie Dyrektor programowy TVN chce nawiazac z nim współpracę , a ktos inny za chwilę uznaje go za persona non grata i nie moze wystapic w temacie kampanii prozdrowotnej to nie mamy o czym rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec Nie zgodzę się z tobą - samo wyrzucenie kogoś za to co powiedział nie mogąc rozwinąć swojej myśli nie jest usprawiedliwieniem, a co po rzekomego bana na Konfederacji to już parokrotnie widziałem posłów tej partii na antenie TVP Info - nawet dzisiaj Korwin był w studio TVP Info w programie Woronicza 17 i mógł swobodnie się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Ja tą różnicę dostrzegam od samego początku. Dlatego piszę że mi cała ta sytuacja się nie klei :)

Jeśli jest tak jak pisze Smokowski, to decyzja jest dziwna, ale stacja zwłaszcza prywatna ma do tego prawo. 

 

@Bartosz10 Może i Konfederacja teraz jest, ale jej przedstawiciele narzekali na dostęp do tej anteny w czasie gdy w sejmie dyskutowano o LEX TVN. Piszę co mówili, a nie jak jest obecnie. 

 

W kwestii Pana Żalka słuszna decyzja stacji. Tak się składa że oglądałem ten program i zanim został wyproszony, był upominany. Brnął w swoją narrację. Nie może być zgody w mediach na takIe zachowania i odczłowieczanie ludzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadnym momencie nie odbieralem TVN 24 prawa doboru gości. Tutaj jednak trudno mi ocenic dzialania osob z Tvn24 za profesjonalne w zwiazku z  calym opisanym przez Smokowskiego kontekstem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...