Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od nowego roku pewnie zaczną nadawac 16:9.

 

Taaaak na pewno. Takie ''gdybaniny'' można było zobaczyć już kilka miesięcy temu - skutków żadnych nie ma. Owszem - TVN24 zmienił sprzęt, ale nauka nowego sprzętu trochę musi potrwać. Zresztą - materiały teraz są nagrywane w 16/9, ale potrwa też zbieranie wszystkich materiałów w tym formacie. Wszystko po to aby korzystać z materiałów archiwalnych później w tym formacie podczas całego przejścia i TVN24 i Faktów w 16/9. Czyli konkretnych zmian dla widza na razie nie będzie i prędko ich nie ujrzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei noc sylwestrowa w TVN24 upłynie w towarzystwie Grzegorza Miecugowa, Marka Przybylika i Marii Czubaszek. 31 grudnia Szkło Kontaktowe rozpocznie się już o 21.00 i potrwa do późnej nocy. Program będzie na żywo, wystąpią specjalni goście, politycy będą składać życzenia noworoczne, zaś telewidzowie jak zawsze będą mogli zadzwonić, wysłać smsa czy maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kuźniar dostanie TeleKamerę, będę się cieszył. W końcu będzie to kolejna nagroda w szeregach tvn24. Kuźniar swój styl prowadzenia programu. Moim zdaniem jednak ostro przesadza. Myślałem, ze szlag mnie trafi gdy po wyborach w USA bawił sie lalkami i rzucał ulotkami. On sprawia czasami wrażenie człowieka, któremu potrzebna jest szybka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS bojkotował tvn24. Teraz tvn24 bojkotuje Gazetę Wyborczą.

 

Od wczoraj trwa konflikt między pierwszą polską telewizją informacyjną TVN24 oraz jednym z największych opiniotwórczych dzienników - Gazetą Wyborczą. Między innymi z tego powodu nie ukazał się w czwartek "Skaner polityczny".

Wszystko zaczęło się od komentarza Piotra Pacewicza z Gazety Wyborczej , który krytykuje przyznanie tytułu Dziennikarza Roku 2008 dla Bogdna Rymanowskiego. Kilka godzin później na zarzuty Pacewicza odpowiedział Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24 . Jak wiadomo spory między dziennikarzami się zdarzają. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie dalsze decyzje TVN24.

 

Jak podaje dziennik Polska , telewizja TVN24 podjęła decyzję o zakazie pojawiania się na wizji dziennikarzy Gazety Wyborczej. Między innymi dlatego nie ukazał się w czwartek codzienny program "Skaner polityczny", w którym wydarzenia mijającego dnia podsumowują dziennikarze prasowi.

 

Według Dominiki Wielowiejskiej, dziennikarki Gazety Wyborczej, która miała wystąpić w czwartkowym "Skanerze politycznym", postanowienie to zostało wprowadzone w życie natychmiast. Gdy wczoraj pojawiła się w siedzibie TVN24, prowadzący program rozłożył ręce i powiedział, że programu nie ma.

 

Ciekawe, co z Bartoszem Węglarczykiem, częstym gościem tvn24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn24 to najlepszy kanał informacyjny,polsat news nie dorasta mu do pięt . . .

 

Wszystko kwestia punktu widzenia. W ogole mysle ze tych dwoch kanalow nie idzie ze soba porownywac. TVN 24 raczej specjalizuje sie na byle jakich programach informacyjnych i duzo dyskusjach. Polsat News raczej pokazuje wiecej samych wiadomosci.

 

Ja osobiscie, kiedy wlacze program informacyjny, chce od razu miec najswiezsze informacje ze swiata tak jak na PN a nie musiec czekac na koniec dyskusji, ktora mnie i tak nie interesuje, tak jak na TVN 24.

 

Wiec wszystko ma swoje plusy i minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zgadzam się @Eddie. Nie ma co porównywać TVN24 do Polsat News. Ba. Samo kierownictwo Polsat News wie doskonale, że mają przed sobą nie lada wyzwanie. Zresztą - TVN24 to już wyrobiona marka i utrzymuje się na polskim rynku medialnym dość długo. Na pewno na tyle, aby wyrobić sobie oglądalność, zdobyć widzów i ustabilizować program. W Polsacie News widać też konkretne programy i określenie programowe. Technicznie też stoją już na dobrym poziomie.

 

Tak więc ja osobiście na chwilę obecną wybieram Polsat News. Wolę mieć przedstawione rzetelne informacje niż - za przeproszeniem - piep**enie o 'd**ie maryni' co w tej stacji dość często ostatnio się zdarza. Już nawet o tabloidowych akcjach nie wspomnę...

 

Także dla mnie pisanie postów w stylu:

 

maniek2007 napisał(a):

Tvn24 to najlepszy kanał informacyjny,polsat news nie dorasta mu do pięt . . .

 

Są żałosne, dziwne, śmieszne, dziecinne i...nieprofesjonalne. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Wyjaśniłem tylko o co chodzi dołączając do tego swoje zdanie. Ale taka jest prawda. Ostatnio TVN24 poważnie obnizylo loty, dlatego cieszę się, że są inne - np. Polsat News. Brakowalo mi stacji, która przekazuje konkrety, a nie robi z igły widły. Zresztą kwestia techniczna i merytoryczna to co innego, ale nie chcę robić offa. Już napisałem.

 

Artykuły? A to dosyć ciekawe stwierdzenie. Chyba dość dawno nie oglądałem telewizji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...