Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej jeszcze chyba na 16:9 przejdzie ID. Na stronie agencji reklamy discoverymedia.pl uaktualniono plik z wymaganiami kaset do emisji i jest tam dodane (w czasie teraźniejszym), że w 16:9 jest TLC i ID.

http://discoverymedia.pl/files/kasety_dn.pdf

 

Podejrzewam, że zmiana nastąpi w dniu kiedy na Investigation Discovery pojawią się polskie reklamy, czyli 1 marca 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolejny kanał nadający w formacie 16:9 to zawsze bardzo dobra wiadomość. Należy pamiętać, że w kwietniu nadawanie w formacie 16:9 rozpocznie także główna stacja Discovery.

zrzutdiscoveryid6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pooglądam coś na tym kanale bo do tej pory format mnie odstraszał.

Cóż za żałosne stwierdzenie. Nie wiem jakie nasz gusta, ale gdyby Ci żona zbytnio schudła albo przytyła, to też byś na nią nie patrzył? A myślałem, że liczy się jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA Facebooku Discovery potwierdziło, że zmiana w dniu 18 kwietnia dotyczyć będzie tylko Discovery Channel. Ciekawe co z Animal Planet, Discovery Science, World, Historia...

 

EDIT

 

Ja u siebie w Vectrze nie widzę na razie żadnych zmian na ID - wciąż 4:3 letterbox z logiem w obszarze kaszet. Tak jakby nic nie zmienione. Chyba dosył do kablówek działa jeszcze po staremu. Powiedzcie czy oprawa u Was jest po polsku? Bo ja mam nadal angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pooglądam coś na tym kanale bo do tej pory format mnie odstraszał.

Cóż za żałosne stwierdzenie. Nie wiem jakie nasz gusta, ale gdyby Ci żona zbytnio schudła albo przytyła, to też byś na nią nie patrzył? A myślałem, że liczy się jakość.

Oczywiście że liczy się jakość i dla mnie jednym z czynników jakości jest nadawanie w formacie 16:9. Jeżeli by to nie miało znaczenia po co niby korzystałbym z kanałów HD? Wolisz słabe SD w 4:3 otoczone czarnymi pasami to sobie oglądaj i nie komentuj moich postów z użyciem beznadziejnych porównań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od listopada na ID i Animal Planet HD są polskie zapowiedzi w mojej kablówce (Stream Communications). Nie ma jeszcze 16:9.

Na satelicie Animal Planet HD też ma zapowiedzi po polsku (lektor, a właściwie lektorka). Natomiast grafika jest po angielsku i pewnie tak zostanie (jak na Eurosportach). Swoją drogą, ciekawe że dali polskiego lektora na zapowiedziach na Animal Planet HD, a na Discovery HD Showcase jest dalej po angielsku. I AP HD i D HD Showcase są nadawane dla kilku krajów jednocześnie, może AP HD zyskał większą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czasami jeszcze stosują inny napis: wielką, kolorową belkę u góry ekranu.

 

A z kwestią, że nie da się tego kanału teraz oglądać - pełna zgoda, choć swoje robią nie tylko zapowiedzi na ekranie, ale mizerna zawartość programowa. Obecne Discovery kompletnie nie trafia do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również nie trafia. Podobnie jest z pozostałymi stacjami z rodziny. Pomimo mojego zainteresowania nauką w ogóle nie potrafi mnie zaciekawić nawet Discovery Science. Wolę czasem Da Vinci Learing, które pokazuje czasem wręcz akademickie programy dokumentalne.

 

Z Discovery nadrabiają stacje HD i mam nadzieję, że jeszcze długo pozostaną one w takiej wersji jakiej są, tj zawierającej 100% contentu HD, bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...