Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Arkon napisał(a):

U mnie choćby na kanale Planete też to samo, aż czasem ciężko oglądać. 

Nie lepiej oglądać treści z tego kanału w usłudze Online, bez zbędnych atrakcji jak logo, oznaczenie wiekowe na ekranie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak dekoder dedykowany i dostępny w Canal+, więc ja ich winię. Jak przesiadłem się z Vectry na Ultraboxa, to byłem zachwycony, a teraz to często duże rozczarowanie. Fatalna aktualizacja.

@lakiman

Ja już wiele razy pisałem, że logo mi zupełnie nie przeszkadza, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że dekoder funkcjonuje teraz dużo gorzej, a o tym jest mowa w tym wątku.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lakiman napisał(a):

Nie lepiej oglądać treści z tego kanału w usłudze Online, bez zbędnych atrakcji jak logo, oznaczenie wiekowe na ekranie ?

Najpierw niech ujednolicą wersje on-line dla aplikacji mobilnych/stron internetowych i dla dekoderów. Co z tego, że zacznę oglądać na telefonie, jak na dekoderze już nie wiem, gdzie skończyć. To kolejna rzecz, którą muszą poprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Co ciekawe c+4K działa bez problemu ale mecz arsenału na c+ sport to tragedia….oglądałem przez Viaplay…..niech coś z tym zrobią bo płacimy za usługę z której nie da się korzystać…

Rozumiem, że życzyłbyś sobie PL na C+ 4K. Pomarzyć zawsze można. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie problemy z niektórymi kanałami z paczki Polsatu? Na Polsat News, Polsat News2, Polsat Film niby jest obraz, ale pojawia się plansza o braku sygnału na wejściu ANT2. Kanały takie jak TVP2 HD, TVP HD i Wydarzenia 24 w ogóle nie działają. Reszta kanałów świeci ok. W menu Antena parametry siła i jakość są na poziomie 88-92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że tak.

 

Na kanałach na których nie ma w ogóle obrazu jest info o braku sygnału na ANT1, a tam gdzie jest obraz i plansza, to jest mowa o ANT2

 

Dekoder użytkuje od blisko roku. Rzadko oglądam w/w kanały, ale pamiętam że nie było nigdy tego typu plansz, oprócz sytuacji kiedy nad Warszawą była większa burza.

 

Problemy z niektórymi Polsatami i TVP zauwazyłem przypadkiem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Emilio1985 napisał(a):

Czy macie problemy z niektórymi kanałami z paczki Polsatu? Na Polsat News, Polsat News2, Polsat Film niby jest obraz, ale pojawia się plansza o braku sygnału na wejściu ANT2. Kanały takie jak TVP2 HD, TVP HD i Wydarzenia 24 wogólne nie działają. Reszta kanałów świeci ok. W menu Antena parametry siła i jakość są na poziomie 88-92

Mam to samo. Dopiero po przełączeniu na inny kanał i z powrotem obraz się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas przerwy w meczu El Classico zacząłem się "bawić" dekoderem szybko przełączając kanały. Pierwszy raz od kiedy korzystam ogólnie ultraboxów , (ADB od grudnia) zamiast obrazu na C+4K miałem czarny ekran i w jego lewym górnym rogu napis o błędzie chyba E 3004 czy jakoś tak. Zwykłe wyłączenie i włączenie dekodera rozwiązało sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

Masz do obu gniazdek kable podłączone?

 

Oczywiście. Od kiedy mam ten dekoder, stoi on nieruszany w tym samym miejscu. Oba kable antenowe jak zostały podłączone rok temu, tak do tej pory nie były ruszane.

 

Zrobiłem małe rozpoznanie.

 

- W ogóle nie świecą kanały z transpondera nr 78, 12264.00 pol. V, należącego do Polsatu, czyli TVP2 HD, AXN HD, FOX HD, FOX Comedy, PSP PPV5 oraz PPV6. Pozostałych z tego tp nie sprawdzałem, lub nie mam do nich wykupionego dostępu.

 

- Do tego, w ogóle nie świeci kanał Wydarzenia24 z transpondera 74, 12188.00 pol. V. Pozostałych kanałów z tego tp nie sprawdzałem

 

- Kanały, które świecą, ale pojawia się info o braku sygnału na ANT2, są na tp nr 132, 11158.00 pol. V. Problem występuje na Polsat News, Polsat News2 i czasami na Polsat Film. Kanały takie jak Polsat HD, TV4 HD, Polsat2 HD z tego tp świecą normalnie.

 

Przed wyjściem do pracy odłączyłem dekoder od zasilania. Zobaczymy czy to coś pomoże.

 

Jeśli chodzi o przyczynę, to przypominam sobie, ze około miesiąc temu na w moim rejonie był problem z dostawą energii. Było chyba z 10 wyłączeń prądu, z czego kilka kilkusekundowych, dosłownie pstryknięcie. Raczej nie jest to zbyt korzystne dla elektroniki...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj na deku w ogóle jakieś cuda były- w ciągu dnia zmieniłem ustawienia na jednokablowe (mimo wpięcia dwóch anten) bo ciągle pikselowało na C+ sport i to póki co rozwiązuje problem...ale wieczorem w okolicach Gran Derbi to losowo na niektórych kanałach zanikał dźwięk, albo był dźwięk a nie było obrazu (głównie testowane na eleven 4k i c+ 4k).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, PawelTSW napisał(a):

A ustawienia fabryczne robiłeś? 

Jeśli to nie pomoże to może wymiana tylko

Zrobię jak obejrze nagrany wczoraj wyścig NASCAR :)

 

Mam konwerter typu quad. Dwa wejścia są w salonie, dwa w sypialni. W sypialni był kiedyś multiroom, z którego zrezygnowałem na rzecz oferty C+ Online w ramach abonamentu. Obecne oba gniazdka sa tam nieuzywane. Co mi przychodzi do głowy to jeszcze podłączenie tam dekodera żeby sprawdzić czy problem będzie nadal.

 

56 minut temu, utede napisał(a):

U mnie wczoraj na deku w ogóle jakieś cuda były- w ciągu dnia zmieniłem ustawienia na jednokablowe (mimo wpięcia dwóch anten) bo ciągle pikselowało na C+ sport i to póki co rozwiązuje problem...ale wieczorem w okolicach Gran Derbi to losowo na niektórych kanałach zanikał dźwięk, albo był dźwięk a nie było obrazu (głównie testowane na eleven 4k i c+ 4k).

U siebie jak dam na ustawienie jednokablowe, to znika plansza o braku sygnału na ANT2 na tych kanałach na których jest ten problem i można je normalnie oglądać. Natomiast te kanały które nie świeciły na konfiguracji dwukablowej, nadal nie świecą.

 

Z chwilowym zanikiem dźwięku też się spotkałem wczoraj na C+ 4k

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...