Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz umowę tu muszą ci wymienić kartę a w razie konieczności to i dekoder bo w przeciwnym wypadku jak sobie wyobrażasz płacenie za coś czego nie ma??

Od razu trzeba umowę wypowiedzieć... Ja bym tak zrobił na waszym miejscu za brak HBO na nowej N3, skoro się wysłało porozumienie i opłacił to kanały powinny być, oni poprostu się nie wywiązują z umowy i można ją zerwać wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie mam nowej karteczki do swojego echostarka :!::?:

 

bo z icok-u odpisali mi:

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, iż Cyfrowy Polsat zdecydował o wprowadzeniu nowego systemu kodowania sygnału telewizyjnego w celu poprawy bezpieczeństwa odbioru programów przez swoich widzów. Wymiana kart jest bezpłatna i nastąpi u wszystkich abonentów platformy. Obecny system kodowania zostanie wyłączony, a wtedy odbiór oferty Cyfrowego Polsatu będzie możliwy jedynie za pośrednictwem nowych kart abonenckich.

Nowa karta zostanie do Pana wysłana."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj znaku zapytania i wykrzyknika, bo nie wiadomo czy to pytanie czy zdanie oznajmujące czy pytające.

 

Jeśli nie dostaniesz w maju to musisz się skontaktować z BOK Cyfrowego Polsatu i wyjaśnić sprawę a oni przyślą Ci kartę.

 

edit: poprawiłem, przepraszam, mój błąd 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie mam nowej karteczki do swojego echostarka :!::?:

A ja mam już nową karteczkę do swojego Echozłomka. Oczywiście za Chiny Ludowe nie zechciała się aktywować pomimo 6! superaktywacji na infolinii, kosztujących mnie ponad 2 godziny ględzenia przez telefon z "zajefajną" muzyczką w przerwach, więc poleciała sobie do kosza. Wcześniej, w terminie, pocztą poszła oczywiście rezygnacja z usług, więc na jedno mi wyjdzie. Pozostanie na strychu złom i Echo z jego lotu do pudła. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kartę nową tydzień temu, włożyłem, zostawiłem na kanale 10 i za 15 minut chodziły kanały... Ale mam zapłacony pakiet mini ( 9,90 miesięcznie) i odkąd mam Nową kartę to śmigają mi wszystkie kanały:D:D, nawet paczka HBO :D:D Jak rzekłem na dziś mija tydzień a jeszcze nadal wszystko chodzi:D, tak więc mi się to nowe kodowanie podoba :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzekłem na dziś mija tydzień a jeszcze nadal wszystko chodzi:D, tak więc mi się to nowe kodowanie podoba

Będziesz tak miał do momentu wpłacenia lub niewpłacenia abonamentu za dany miesiąc, bo w momencie gdy wpłynie abonament, zostaną ci skorygowane uprawnienia... Wszyscy tak maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozielę się z wami swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o wymianę kart.

Właśnie u dziadka wymieniłem kartę, tuner EchoStar 717.

1. Sprawdzam wersję oprogramowania - 120P, czyli aktualna. :smile:

2. Przed wyjęciem starej karty jescze poprawiam nazwy dwóch kanałów - Discovery Civilisation na Discovery World i BBC World na BBC World News. :smile:

3. Wyjmuję starą kartę - "Dekoder zablokowany." :?

4. Wkładam nową kartę - EchoStar dalej zablokowany. :roll:

5. Ustawiam tuner na "Dla Anonentów" - dalej "Zablokowany". :wink:

6. Pisze, żeby czekać 30 minut. Czekam. :wink:

7. Po 20 minutach - "Dekoder zablokowany" znika, pojawia się "Zakodowany sygnał". Chwilę późnieź obraz się pojawia. :)

8. Zaczynam testować tuner, czy wszystko działa dobrze (lub lepiej). :smile:

9. Rezultat - Działa prawie wszystko (opłacany jest pakiet Familijny). Nie działa HBO. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...