Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie poczekają. Na początku czerwca Nagra 2 zostanie wyłączona. Wtedy jedynym systemem kodowania będzie Nagra 3. A jak wyłączą Nagre 2 to stare karty nie będą działać. A kto będzie miał stare karty, ale nie dostanie nowej no to CP nie obejrzy do momentu otrzymania nowej karty. A jeśli karty ktoś nie dostanie do końca maja to ma zadzwonić do BOK i przedstawić sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę konkretów:

- skoro koniec wymiany jest przewidziany na maj, to nie uruchomią N3 1 czerwca

 

ILE GRATISU:

Uprawnienia (sygnał) są nadawane 3 dni po wysłaniu karty do Klienta na adres korespondencyjny

 

MODUŁY:

o modułach nic nie jest wspomniane w wymianie :)

 

INFOLINIA W RAZIE PROBLEMóW Z AKTYWACJą KARTY [DOTYCZY TYLKO WYMIANY KART]:

0 801 08 05 08 lub

222 444 666 - tak taki numer ;)

codziennie od godziny 8-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mi jak narazie dziala nagra2 :P;)

czytalem na innych portalach to duzo ludzi ma taki problem z nagra2

tylko jest jedno wyjscie zadzwonic do biura obslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie poczekają. Na początku czerwca Nagra 2 zostanie wyłączona. Wtedy jedynym systemem kodowania będzie Nagra 3. A jak wyłączą Nagre 2 to stare karty nie będą działać. A kto będzie miał stare karty, ale nie dostanie nowej no to CP nie obejrzy do momentu otrzymania nowej karty. A jeśli karty ktoś nie dostanie do końca to ma zadzwonić do BOK i przedstawić sprawę

To co w takim razie z osobami które odbierają ich za pomocą modułu?

Myślę ze to nie będzie taki początek czerwca zwłaszcza, że sam polsat nie wie jak to rozwiązać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur...

 

Dziś dostałem po raz drugi nową kartę N3 do mojego Samsunga HD

Jakiś czas temu już pisałem że raz dostałem kartę mimo że posiadam od nowości N3, tym razem sytuacja sie powtórzyła...

Zadzwoniłem do BOKu i mi powiedzieli aby zniszczył nową karte i przeprosili za zainstaniły problem (podobnie jak ostatnim razem)

Ale co ciekawe po odpaleniu nowej karty działają mi wszystkie pakiety łącznie z HBO (opłacam Familijny + HBO), więc na razie korzystam z nowej karty do-póty, dopóki będzie działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem wczoraj nową kartę do samsunga. Niestety karta nie chciała mi się załączyć na kanale DLA ABONENTÓW czekałem 1 h, jeśli ktoś ma takie problemy warto odrazu ustawić (przy aktywacji karty) pozycję 54 D.WORLD aktywacja trwała ok 7 min. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dostali już 2 karty, a niektórzy jeszcze wcale :lol2:
Mimo wszystko "równowaga" w przyrodzie zachowana ;) Liczba abonentów i kart zgadza się. ;)

 

karta nie chciała mi się załączyć na kanale DLA ABONENTÓW czekałem 1 h,
Zapewne pomogła by popularna, magiczna sztuczka - wyjęcie na chwilę wtyczki zasilającej. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też dostałem 2 karty, ale mam 2 dekodery. :D

Obydwie odpaliły na kanale ,,Dla Abonentów" po około 10 minutach. :D

Na Echostarze 717 z Pakietem Mini chodzi wszystko oprócz HBO, czyli po wymianie karty włączają wszystkim Pakiet Familijny + dawny Relax Mix Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...