Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, franko napisał(a):

Co cię tak opętały te CANAL+ 3 i 4 wykup CANAL+ ONLINE i po płaczu.

Mam te kanały tą drogą lecz wychodzę założenia że lepiej byłoby mieć te kanały drogą linearną gdyż jest ona bardziej stabilna od opcji internetowej. 

17 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

ie wymyślaj sobie teorii. Musisz się pogodzić, że na teraz nie ma i nic nie wskazuje żeby te kanały wróciły. 

Jest pewne powiedzenie: Nigdy nie mów nigdy. 

Przytoczony przeze mnie wcześniej przykład paczki BBC pokazuje że kanały zawsze mogą w późniejszym czasie wrócić do Polsatu Box. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał(a):

stan obecny zaś prawda jest taka że zarówno Canal+ jak i Polsat Box zostawiają sobie furtkę do powrotu stacji z Ekstrakladą

sam sobie to wymyślasz czy masz od tego ludzi? :D

brednie totalne

 

1 godzinę temu, Poland napisał(a):

olsacie Box są Polsat Rodzina i Polsat Seriale więc i one mogą być w grze.

że co? co to za badziew za C+? :D

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto fragment odnoszący się do usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest stawianie żądań :D

 

15 minut temu, Poland napisał(a):

Jako abonenci żądamy dostępu do Canal+ Sport 3 a w dalszej kolejności także do Canal+ Sport 4 i 5 oraz Canal+ 360 i pakietu Canal+ Extra. Reszta stacji C+ też była mile widziana my abonenci Polsatu Box w przeciwieństwie do naszego operatora nie jesteśmy egoistami. Chętnie oddamy Polsaty Sport, Polsat Sport i Polsat Rodzina itd. w zamian za nowe kanały. 

 

napisał to na FB ;) wciąż śmieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pawop napisał(a):
43 minuty temu, Poland napisał(a):
Odpowiednikami wspomnianej przez kolegę @Mati06 stacji Canal+ 360 w Polsacie Box są Polsat Rodzina i Polsat Seriale więc i one mogą być w grze. 

Nie żartuj to nie są żadne odpowiedniki.

Czy ja wiem? Obecny Canal+ Family to w zasadzie ta sama tematyka kanału co Polsat Rodzina. Podobnie jest z Canal+ Seriale i Polsatem Seriale. Różnica jest tylko w tym że kanały C+ coś z sobą reprezentują w przeciwieństwie do tych ze stacją ze słoneczkiem w logo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Obecny Canal+ Family to w zasadzie ta sama tematyka kanału co Polsat Rodzina. Podobnie jest z Canal+ Seriale i Polsatem Seriale. Różnica jest tylko w tym że kanały C+ coś z sobą reprezentują w przeciwieństwie do tych ze stacją ze słoneczkiem w logo. 
Tematycznie może są podobne, ale jeśli chodzi o treści, to jest przepaść na korzyść C+
Poza tym na C+360 będzie też sporo sportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michael112 napisał(a):

 

Niezły pomysł. Pytanie tylko czy adresatem może być Polsat czy Canal+, bo co z tego że PB będzie chciał jeśli C+ nie da.

Jak to do kogo? Do obu naraz. W naszej intencji jest zaprzestanie wiecznej wojny pomiędzy PB i C+, nikt nie chce wojny na kanały sportowe, do których dostęp kosztuje nawet do (w skrajnych przypadkach, do wszystkich kanałów) 1,5 tysiąca złotych rocznie. W list należy zaangażować forum C+.

Pytanie brzmi: kto odważy jako pierwszy rozpocząć ten list z imienia i nazwiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Klopseł napisał(a):

W naszej intencji jest zaprzestanie wiecznej wojny pomiędzy PB i C+, nikt nie chce wojny na kanały sportowe, do których dostęp kosztuje nawet do (w skrajnych przypadkach, do wszystkich kanałów) 1,5 tysiąca złotych rocznie.

Jakiej wojny? To jest zwyczajne działanie na rynku, które nazywa się "konkurencja". Jego nie da się zlikwidować jakimś tam listem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ta konkurencja może przekroczyć cienką czerwoną linię, której jest coraz bliżej. Od tej linii kończy się konkurencja, a zaczyna wojna. Da się zlikwidować listem, wystarczy że 50-90% z nas zaangażuje się pod własnym nazwiskiem, może trafimy do mediów, wtedy jak sprawa się rozejdzie w miarę dobrze i ludzie zaczną się podpisywać, (bo jakby tu się nie podpisać pod tym?) możemy liczyć na jakąś ingerencję z jednej, w najlepszym wypadku obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się tego zlikwidować listem, patrz realistycznie. Nie ma tu żadnej wojny, a jedynie działania konkurencyjne.

 

1 minutę temu, Klopseł napisał(a):

bo jakby tu się nie podpisać pod tym?

Ano na przykład tak, że część osób może nie widzieć potrzeby, by to poprzeć, gdyż aby oglądać Ekstraklasę, po prostu wykupi dostęp w ramach C+ albo kablówki, co jest łatwiejsze od wymyślania listów, które niczego nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy raz ktoś może wygłówkować, że dla niektórych zmiana platformy (szczególnie, niestety dla mojego taty, nie tylko dla starszych ludzi) to jak zmiana całego życia o 180°? Kompletne wyczyszczenie z promocji na starej platformie, inne kanały, inna lista (wyżej wymienione osoby swojej listy nie robią), nauka wszystkiego od nowa, nowy dekoder. To jak zmiana z Samsunga na Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Klopseł napisał(a):

Czy raz ktoś może wygłówkować, że dla niektórych zmiana platformy (szczególnie, niestety dla mojego taty, nie tylko dla starszych ludzi) to jak zmiana całego życia o 180°?

Nie przesadzaj. To zwyczajna zmiana usługi z jednej na drugą, nic poza tym. Nie ma tu niczego do główkowania,

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Motyl1987 napisał(a):

 

Co za bełkot!

@Kirk

Żaden bełkot. Kiedyś to był inny wymiar konkurencji. HD, kanały na wyłączność, dekoder za 0, "bajeczne" funkcje. Ale wszystko w naturalnym tempie się łagodziło, i teraz konkurencja jest głównie cenowa. Tylko teraz, zamiast się łagodzić konkurencja się zaostrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kirk napisał(a):

Nie przesadzaj. To zwyczajna zmiana usługi z jednej na drugą, nic poza tym. Nie ma tu niczego do główkowania,

 

8 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

 

 

Możesz mieć dwie:D

Ehhh, tylko wam to się wydaje takie proste. Dla mnie, raczej bardziej amatora to jak czarna magia. Ale jak mus to mus, jakoś przeboleję i poradzę sobie z, nawet w proponowanej przeze mnie formie myślą o braku szansy na zmianę, i rozszerzę C+ online albo kupię ESA Tv. I wyobraźcie sobie, że my, użytkownicy satkuriera to oddzielna bańka, jesteśmy tylko promilem wśród telewidzów! Inni po prostu sobie nie poradzą!

Edytowane przez Kirk
Hamuj się ze słowami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kirk napisał(a):

A czemu miałaby się łagodzić, skoro realia rynkowe są takie, jakie są?

Bo następuje trend niekorzystny, w drugą stronę. Tylko spowoduje wzrost cen PSP i C+ Sport, bo obie platformy zamiast tortem się dzielić to go sobie wyrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...