Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 minut temu, Max2 napisał:

Jeśli w opcji za 30 bedzie jak eleven,włącz/wyłącz,to aktywujemy dzień po noeym okresie rozliczeniowym.W ciągu 24h powinny świecić.Wyjdzie po 15zł za miesiac.Tylko trzeba sie bawić co miesiąc w aktywacje/dezaktywacje.

Po pierwsze tak jak pisze @rotalplus

Po drugie włączenie też nie jest tak szybkie jak w NC+.

Jestem klientem CP od lat, a NC+ od roku i przy włączaniu pakietów dodatkowych jest spora różnica czasowa na korzyść NC+.

@kingofsouth bywa irytujący w swoim wielbieniu NC+, ale akurat teraz ma rację. Nawet otwartego okna na miesiąc im szkoda w CP...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, the cable guy napisał:

 

Po pierwsze tak jak pisze @rotalplus

Po drugie włączenie też nie jest tak szybkie jak w NC+.

Jestem klientem CP od lat, a NC+ od roku i przy włączaniu pakietów dodatkowych jest spora różnica czasowa na korzyść NC+.

@kingofsouth bywa irytujący w swoim wielbieniu NC+, ale akurat teraz ma rację. Nawet otwartego okna na miesiąc im szkoda w CP...

 

Widocznie trzeba szybko adwokatów dla złodziei z plusbanku opłacić. Dlatego nie ma darmowego miesiąca

40 minut temu, _Artek_ napisał:

Czyli co ja mając familijny max hd+ sport hd+ film hd+ cinemax hd+ eleven płaciłbym 20 czy 30zl bo trochę namieszali.....

20

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Kanały są w wersji bez zobowiązania a PSP nawet w takiej wersji nie sprzedają w CP ale niewiadomo na czym polega zobowiązanie na C+S3 i 4 ( długość, warunki)

To i tak nieco lepiej niż przy PSP. Chociaż LM to droższa impreza, ale dostęp do niej również rozdawano na prawo i lewo w jakiejś internetowej grze.

 

1 godzinę temu, jaszek napisał:

Tak na marginesie 30 zł/mc za 2 kanały... :crazy: Eleven kosztuje 15 zł, są 3 kanały, wiele różnych praw sportowych.

Z tym, że za Ekstraklasę nadawca setki milionów za sezon. Tyle wystarczyłoby na opłacenie większości praw w ELEVEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wykupię bo mam C+, ale patrząc na to co wyczyniają w CP to nie żałuję, że się skusiłem na pół roku PSP za free w NC+ przy dobraniu paczki C+. Wcześniej myślałem, że w C+ zdzierają kasę z ludzi, a od kiedy mam dwie platformy, to widzę że właśnie w CP chcą jak krowę człowieka wydoić...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirtualnemedia_pl jeszcze bardziej zagmatwały sprawę i...dały nadzieję:

Cytat

W przypadku klientów mających z Cyfrowym Polsatem umowy na czas nieokreślony stacje Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 będą kosztować 10 zł miesięcznie dla użytkowników pakietu Premium Max Plus, a 20 zł miesięcznie - dla tych korzystających z tańszych pakietów. Natomiast w opcji z umową na czas nieokreślony cena dostępu do tych kanałów to 30 zł miesięcznie.

Ponadto Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 dołączą do oferty sportowym kanałów premium Cyfrowego Polsatu, obejmującej obecnie m.in. trzy stacje Eleven Sports oraz kanały i serwisy VoD Polsat Sport Premium

 

 

Czyżby były niższe ceny dla posiadających umowy na czas określony?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 dołączą do oferty sportowej premium Cyfrowego Polsatu, w której skład wchodzą także Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports. Pełna oferta sportowa Cyfrowego Polsatu ze wszystkimi kanałami premium dostępna jest już od kwoty 100 zł miesięcznie.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam praktycznie wszystkie kanały w CP, oprócz +18 i nie mam zamiaru dopłacać nawet 10 zł. Jedyne co oglądam z ekstraklasy to mecze jednej drużyny, reszta mnie nie interesuje i wolę obejrzeć lepsze ligi. Jak za każdy kolejny kanał będą chcieli kasy to strach pomyśleć ile będzie wynosić za kilka lat abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to ja powiem tak w internecie na promocjach można wyrwać całą paczkę c+ za 25zl miesięcznie wiem wiem nie ta jakość nie ten wątek itd ale cała paczka= wszystkie ligi jakie ma nc+ filmy i seriale a tu mamy tylko ekstraklasę.
To chyba coś mówi o cenach jak będzie to 20zl miesięcznie bez aneksu to poczekam na mycanal i wtedy zdecyduje co i gdzie kupie paradoksem jest fakt że dla niektórych pakiet w playerze będzie tańszy niż na dekoderze cp
Odnosząc się do psychofana nc+ to ja rozumiem ten entuzjazm bo sam przejdę do nc+ ale ja mam jeszcze 14 miesięcy umowy z cp a inni ludzie póki co mają wolny wybór wiec zamiast drwić kolego a wiesz że cię lubię to powinieneś albo zmilczeć albo pomagać ludziom przenosić się z cp do twojego kochanego nc+. Wracam po meczu Bate Piast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...