Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ciągle mam nadzieję na Comedy Central, TVP Sport, Travel Channel, MTV Hits, MTV Dance, MTV Music i MTV Base.

 

To jest to czego chciałbym jeszcze w Cyfrze+ i co zrekompensowałoby mi te wszystkie rewelacyjne informacje u konkurencji zebrane w tym roku, bo Promocja.tv i HBO Comedy wraz z FoxLife i TVN CNBC Biznes, to trochę mało jak na rewelacje (dla klientów tych platform) CP (BBC i HBO) i n (HBO, Universal, Sci-Fi).

 

Ciężar gatunkowy HBO (i inne nowości, które pojawiły się w ciągu całego tego roku) u nich i TVN CNBC Biznes, czy HBO Comedy w Cyfrze+ jest N I E P O R Ó W N Y W A L N Y !!!

 

Panowie z Cyfry+ patrzcie lista na początku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te muzyczne nie jest wbrew pozorom tak trudno,pozostaje kwestia miejsca.Sa to kanaly francuskie,wiec bardzo latwo sie dogadac z nimi,zwlaszcza po fuzji.Wystarczy tylko chciec.O lepsza okazje bardzo trudno.

Movies 24 to bedzie cos pomiedzy Hallmarkiem,TV1000 a Ale Kino,wiec zadna rewelacja.Stad i takie jego rozmieszczenie.Ja go raczej ogladac nie bede,a nawet nie wiem czy nie wywale z listy po 2 dniach,jak postapilem z Hallmarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie czekaj tylko kup sobie kartę MTV Unlimited, wykup abonament na rok i z głowy...

 

I gdzie sobie tą kartę wsadzi w dekoderze Cyfry + ? :?

 

Jak kupi dodatkowy dekoder, to "tanio" go to MTV wyjdzie :wink:

 

@james_b

Tak dla porządku, "Date My Mom"

 

 

Jego na pewno wyniesie taniej niż cyfrę...

 

Osobiście czekając nie wiadomo ile na jakiś kanał wiedząc, że można go odbierać w inny sposób długo bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ogolnie tego zdania ze jesli chca dodac nowe kanaly TV to prosze bardzo byle jakosc kanalu na tym nie ucierpiala bo takie cos nie ma sensu . A co do listy Zyczen to marzy mi sie :

Sportkluby (Fanem bundesligi jestem :P)

TVP Sport

Comedy Central

Zone Horror (wiem nierealne narazie ale pomarzyc mozna :) )

 

Edit: Czy Sportkluby sa na wylacznosc w N :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekając nie wiadomo ile na jakiś kanał wiedząc, że można go odbierać w inny sposób długo bym się nie zastanawiał.

 

Jasne. Tylko buląc taki haracz za abo nie każdy może jeszcze dopłacać dalej (nowy dekoder i karta MTV, to wcale nie tak tanio).

 

Po tylu latach oczekiwania czas już rozszerzyć ofertę muzyczną w Polsce. Dotyczy to wszystkich platform.

 

@habeka, kup chłopie n-ke i twoje marzenia od razu się spełnią

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...