Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Satkurier kiedyś pisał, że proces przekierowywania anten abonentów TPS z HotBirda na Astrę rozpocznie się chyba dopiero we WRZEŚNIU. Zanim przekierują anteny wszystkim minie kilka tygodniu/miesięcy. Przez ten czas transpondery TPS na HotBirdzie muszą działać dla Francuzów. Tak więc nie liczyłbym na szybkie sprezentowanie transponderków Cyfrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie miałem okazji oglądać tego ng ale myslę że faktycznie animal planet to dno:P więcej interesujących dokumentów obejżałem o zwierzetach na NG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci też w N - kanał 200, we francuskiej wersji językowej. Szczerze mówiąc jestem orędownikiem polskiej wersji tego kanalu, podobnie jak Europe2TV - 304 albo 303 kanal w N (Oba kanaly naleza do grupy Lagardere, wlasciciela m.in. Radia Zet). Sadze ze po prostu włożyli go bo jest to kanał FTA - tymbardziej, ze jesli mialaby byc polska wersja to kanal bylby na kanale 55, a nie 1 od konca - 59 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie za dużo tych kanałów dla dzieci? W końcu to dorośli płacą za abonament :twisted: Kiedy w końcu dołączą jakiś kanał muzyczny, w tym zakresie jest bardzo ubogo :evil:

 

Może ubogo nie jest,ale bardzo monotematycznie.Przydała by się stacja muzyczna emitująca coś bardziej ambitnego.Może brytyjska wersja VH 1 Classic,albo czeskie Ocko Tv :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...